Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes ? Konecne dle zadaneho tematu ....?
Klasika *neumím psát slušně*... stvou me ridici kolegove kteri se chovaji jako de ... pitomci :mad:

Dopolene na parkovisti bez smerovek - a je dotceny ze mu davam prednost  jen proto ze sedi v "Lexusu" ....
Pred kruhacem ze do nej najizdi snad v 70 "ano" da se projet i vic .... ale proc ???
V zatacce na neprehlednem useku se uhnu a on na me najede jen proto ze jsem si dovolil zatroubit a on sedi v BMW M ...

Odpoledne se jedu projet zase dle meho "jen tak" a na trojce uzke potakam  v SUV de ... ridice ale on se "boji zajet do travy" a to jede z kopce ....
No proste misto pohodoveho spis opet stresove ....

Jeste ze mame palubni kameru - to jen co kdyby :)

Ted uz jedno 15° od nas z pivovaru a je zase dobre - nadherny vecer vam vsem  :)

 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska konečně našel krabici s fotkama, ktero jsem nemohl najít. Byl jsem z toho zoufalý, protože harddisk s těma origo fotkama se pokazil a pak u kolegy, co to slíbil zachránit, ztratil beznadějně. Takže mám aspoň ty co jsem nechal vytiskonout.

A protože z toho mám fakt radost, tak jsem jednu fotku naskenoval a dám ji sem, snad se najde i někdo, kdo pozná co to je. 😀

auto.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od neděle nikdo nic neudělal ???  😂    Tak já včera u Domanského koupil 2x AKU do člunu a ještě večer na nich nedočkavě vyměnil konektory za kompatibilní .  V sobotu jede Kůstka do "pryč" , tak to půjdu testnout na "Kyják".   45km/h je fakt síla  :roker

Posledně jeden "nekompatibilní" Ukrajinský rybář měl s mým člunem trochu problém , tak jsem mu slušně řekl co si myslím . . .   :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dokopal základy k fundamentum na stroje do druhé dílny. Chvilku jsem hlídal Pepína když se učil jezdit na kole a pak jsem vytuhnul. Dneska dopoledne jsme s Pepínem sesbíraly všechno železo co jsme našly okolo baráků a odvezli jsme to na šroťárnu. Něco kolem 500 Kč jsme utržily. Odpoledne jsem opravoval výpusť z nádrže na dešťovku do které jsem minulí týden svedl okapy z garáže a od pátku do neděle se tam nachytalo skoro 700 L vody. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Péťa napsal:

Tak jestli jsi mu plašil ryby, tak se nedivím ;)

Hele Peťo - 5 rybářů a jen ten Ukrajinec držkoval.  A to jsem se jich nejříve šel zeptat kam mají nahozeno.  Ale přístup : rybník je můj a ty si táhni kam chceš mne právě tak akorát nasral , takže jsem tam byl déle , než jsem původně chtěl.

On ten rybník totiž není jeho . . .  a ti pošahanci tam sedí neustále. Ráno , v poledne , večer , v týdnu i o víkendu . . . . Tak kdy tam milostivě mohu přijít já ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr ad hlavice řadící páky - taky jsem udělal heh 😞 - nakonec jsem pořídil toto: https://www.bmmoto.cz/interier/hlavice-radici-paky-cerna-kuze-91011, ten ošklivej stříbrnej spodek je plast, který je na hlavici našroubovaný, manžeta je na originální hlavici držená stahovací páskou - natáhl jsem přes to stříbrné, stáhl stahovací páskou a vypadá to rozumně (není to nic šíleného) - jediný, co je blbý, je to, že ta hlavice smrdí jakousi konzervační látkou, ale doufám, že to vysmrádne 😄 - nechtělo se mi čekat na aliexpress a druhak mám problém s agresivním potem, takže plastová hlavice by do roka šla znovu do háje, proto jsem vyřešil prozatím takto (ještě potřebuju vyměnit manžetu, která je bohužel téměř KO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi skorobráška Pepa dovezl od skorobrášky Standy z Vysočiny bourací kladivo abych mohl zahájit další etapu prací k druhé dílně. Měl jsem v plánu začít už včera ale Pepa se po cestě zaseknul a dojel až večer . Dnes dopolko jsem vezl máti na nějaké vyšetření na Bulovku než si to tam vyřídila tak jsem provedl nákup. A když jsme dojeli domů tak jsem po obědě zahájil bourání panelu. Upřímně jsem rozčarován nejde to vůbec podle toho jak jsem si to představoval. Doufám že zítra se mi povede se do toho opřít aby to začalo odsejpat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baural jsem plochu zhruba 10 x 10 m panelů a nekonec vyhralá velká palice :D  když jsem to dodělal dokázal jsem se rukama podrbat na všech částech těla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve 4 budicek nastup na smenu
ve 4:15 telefon od dispecera jestli muzu co nejdriv nastupit
skocil sem do auta a uz sem letel zakazku do casina

po 5 letech sem ze dne na den zmenil povolani - mam to doma prachy stejny a sem cistej a auto vypada o mnoho lepe :P
 

 

taxi.jpg

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono veno ty plecky pomalu prechazely do rezimu novej Jumper na lizacku
ale finance jaksi zacali chybet - minuly mesic mi dal na vyplatu 500 kc mel sem nutkani mu dat regulerne pres drzku
takze v utery sem mu proste prastil klicema na pult a dal si nocni s cernou krasavici

jen teda ted musim doresit to urednicke martyrium - jako treba ze mi muze dat %55 za hrube poruseni pracovni smlouvy :P
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...