Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Vcera :myslim ja vim ne dnes ....
Koupe dalsiho prcka do nasi male "vybavicky" pro nataceni vedea
Yi 4K+ snad jen skoda ze neni v 60/50 snimcich stabilizovana jako GoPro ....
Nic mene za hodne dobrou cenu - snad vic chtit clovek nemuze :)

No a postreh z D11 pral bych si aby ta telata za volantem dokazala jezdit "plynule" aby nenajizdela zbytecne proste aby se dalo v klidu jet ... Ale to se me asi nesplni .... u nas :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem se vypravil do Staré Boleslavy na evidenci zrušit Punťu byl jsem tam 15 min. před otvíračkou a z pořadníku mi to vyhodilo číslo 14. Takže jsem tam strávil asi hodinu a půl. Pak jsem byl na poště v Nehvizdech tam je teda ta pomocná pošta no ale je to stejné velvyslanectví pekla jako normální pošta. Po obědě jsem byl v Hočo Počo u kolegyně od ségry z práce která se potřebovala zbavit kusu makrolonu tak jsem to byl vyzvednout. Zítra to rozměřím a uvidím jestli to vyjde použít na průhledy pod střechu u druhé dílny. 

Apropo zeptám se zkušenějších čím ten makrolon nejlépe řezat? 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kroupy ať si nechají někde jinde. :D

 

před 37 minutami, vagi napsal:

@radim.1008 dnes velmi rychlé zastavení u Radima a tímto se omlouvám, že nebylo více času na seznámení (manželky, děti) Nicméně někdy se zastavíme na to kafčo :super:D

Jo a pergolka moc pěkná :super

pro ostatní: až pojedete k Radimovi, pozor na vjezd k baráku, má tam mírný hrb a P407 to trošku nedala...škrtla si prahy :D

V pohodě. @Zůzao vás ani nevěděla. :D Tak příště. Nějakou práci si určo zase vymyslím. :P:D

Díky. Taky se mi líbí. Nj, to je kvůli vodě. Ale trojkový BMW minulý generace, který je taky dost nízký tady neškrtá. :D Občas se někdo najde, kdo si drbne. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dojelo vybavení do druhé dílny. Poslal jsem žádost o zrušení povinného ručení na Punťu. A jinak vcelku nic protože venku se to honí chvilku poprchává chvilku svítí slunko no nanic počasí. Mám takovou malou sobotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes? Stačilo dostat se z práce. Na 1/11 kousek za fabrikou směrem do Žamberka nehoda třech aut. Uzavřeno asi od čtvrt na dvě. Takže první zkratka a nápad po cyklostezce. Tam jezdili auta od Žamberka. Takže přes nejbližší vesnici a kolem řeky. No fajn, když jsme tam najeli tak proti auta a některá i couvala zpět. Takže zase zpátečka a třetí pokus. Sice zákazem, ale nebyli jsme sami s kámošem. :D Když se nám podařilo dojet do Žamberka, tak v kopci na příjezdu od Kunvaldu se potkal traktor a kamion. Bylo to o zrcátka, ale nakonec se nějak vešli. Dojel jsem na nákup a cestou zpátky mě uhýbá policie, vím, však já tam nechci. A z kopce dolů ke Kunvaldu málem trefím Ukrajince s Astrou, který se jal za zatáčkou otáčet se. :D Přejel odbočku a nejel s davem. :D Dorazil mě kamion za zatáčkou pod kopcem. Takhle záživnou cestu jsem už dlouho nezažil. A to na asi 8km. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...