Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 33 minutami, David 106s16 napsal:

@Scratch Pokazila se Honda? To je téměř nemožné, občas regulátor napětí, ale jinak nic. Výroba Japonsko nebo Itálie?

asi Italie, ma to na sobe jeden dil Ducati :D 

no pri 1 a 2 slysim takovy syrovy zvuk a vibruje mi to do stupacek, nevim, na motoru ze spoda je cisty olej, ale pod motorkou ani stopa kapky. Mozna je ho tam i malo, kdyz ji mam na policajtovi, tak je tesna na spodni rysce, ale vim, ze ho tam bylo vice, ze byl az k horni. Ale ty razy mne tak vydesily, ze jsem to hodil na vlek a radsi odvezu ke Speedymu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

tak jsem se rizl ziletkou. No ale aspon jsem si vecer dobre zasukal, kdyz uz.......

Jako chtěl jsem taky něco napsat , ale . . . . . . .                                Poslední dobou už se mi nestalo, abych někoho přefikl 2x za den. Na a ty asi také ne když musíš fiknout sebe a až pak Aduš . . .    😂

A já večer tedy nic. Já se u Scratche tak přežral , že jsem byl rád že dýchám.   Ještě že nebylo vedro !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prodlouzeny víkend pohoda pátek na kolech okolo Opočna najeto 49km ,rozhledna Osicina,v sobotu od 10-19 holka turnaj mladší žákyně +čtyřhra-v neděli od 8-12 dohrávka ,těžké soupeřky do finále se nedostala ale 2x3misto je 👍 no a v neděli odpoledne betonování sloupku plotu na kompost,aby to vypadalo kulturně 😉

IMG_20190705_113130.jpg

IMG_20190705_112116.jpg

 

IMG_20190708_060519.jpg

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes přezutej předek na 508 , když jsem sundal přední levé kolo udělalo se mi špatně , měl jsem lehce sjeté venkovní hrany ( už od koupi ) ale kola na autě pravděpodobně nebyly. Celkem hned jsem nazul novou zimní sadu a nechal udělat geometrii . Na jaře jsem ještě potřeboval dojet letňáky a při sundání zimáků nebyl náznak sjíždějících se stran . Dal jsem léto kde byly chycené okraje a dnes nastal šok , venkovní okraje stejné jak na jaře ale na levém kole vnitřek je na *neumím psát slušně*ku , popraskané i kordy. Dal bych foto ale normálně se stydím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 mam dobryho mechose na geosku v Hornich Pocernicich, a chce za laser 500

@David 106s16 tak jsem byl u Speedyho a vypada to, ze rosi blok motoru a to rachtani je uplne vymletej pastorek, s retezem a koleckem co je na kole. Prej za to taham jak pica :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch no spíš asi nemažeš a dřeš to na sucho, on ten Hornetek moc koníků nemá 😀😀 Tak pokud jenom řetězovka, tak to je úplně v pohodě a to rosení, on ten Hornet má taky takovou "vanu", nebo ne? Snad to teče jen z pod ní a bude to stačit přetěsnit, ony kartery jsou dělené horizontálně a to už pak je dost práce, prakticky sborka/rozborka motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho bych se taky trochu bál aby to " nezasmrádlo" protože všechny kompostéry co jsem viděl měli nějaké " větrací otvory.  Pohledově to je teda stokrát lepší řešení než nějakej plastovej bazmek. Ale když to nebude větrat tak se možná z toho hezkýho na pohled stane hnus na čuchnutí. Ale řešení to si myslím má sehnat hranolky stačilo by i 1x1 cm z nich udělat rošty podle stěn aby se materiál neopíral přímo o stěnu ale o ten rošt a tím by to mohlo odvětrávat dostatečně a možná bych na dno hodil paletu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem vypravil Punťu na jeho poslední cestu. Poslední dva měsíce jezdil ve službě u sousedky která měla svého Golfa v servisu. Dnes mu skončilo povinné ručení a STK by mu skončilo na konci roku odešla baterka a stahovačka u řidiče takže nebylo moc nad čím přemýšlet.  Samozřejmě že když odešla baterka tak jsem  ji zkusil nabít a ona se tvářila jako že nebude pracovat a když jsem to dnes dopoledne zkoušel tak to nastartovalo a když si pro to přijel člověk s odtahovkou tak to tam vyjelo svojí silou. No možná že by do konce roku ještě něco najezdil ale nějak se mi nechtělo držet tři auta. 

  Odpoledne jsme s tatíkem dotvořili plášť dveří na druhé dílně zítra doděláme zarážku k zámku a bude to zavřený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes konečně dorazil zbývající plech na střechu. Ten už mám na střeše, teď dodělat plechování a okap. Potom prohlásím letošní stavební sezónu za ukončenou. Protože investor je vyčerpanej. :DPo obědě jsem šel dřív z práce a to kvůli zubařce. Vyplň kanálků dvou zubů a byl jsem o 13stovek lehčí. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...