Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dneska cesta do hk...jako škoda že nemám kameru v autě...hned bych jednoho negramota egoistickyho udal...

Jel kamion a dvě octy...poslední začala předjíždět.. A když byla na úrovni navesu tak se mu tam narvala druhá...kamionak to viděl a naštěstí uhnul do krajnice...jinak tam mohlo bejt pár mrtvol...demence hadr..pak se zaradili před kamion a s tou druhou octou si držel bezpečný odstup...vypadalo jak když si ten co ho vytlacil chtěl něco vyřizovat...raději jsem pak na to šlápnul a předjel je...dle vzhledu měl pan nějaký problém mezi nohama co si kompenzoval na silnici...nerad bych někoho ošetřoval...A na závěr me ten co ho vytlacoval předjel asi tak dvoukilem na 80 před hradcem..škoda že tam nemerili...

Jinak v praze jižní spojka des bes...před cernakem kolony kamionů...tý vlastně byly až na d1🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem s 308 navštívil svého mechanika, aby se podíval diagnostikou na auto. Nějak se mi zdálo, že občas pokuřuje víc než dříve.

Dia bez chyb, FAP regeneruje po cca 430 km. Na to, že je původní a auto má za sebou 212 kkm dobrý výkon (je pravda, že loni na podzim prošel emisemi bez závad), Naftu tankuji převážně na ONU bez aditiv a přidávám pár víček VIF (letní/zimní).

Tak prý slyším trávu růst. 

Mno a pak jsem přivezl na chalupu, abychom se o nadcházejícím víkendu nenudili, něco málo meruněk  

IMG-20190703-WA0004.thumb.jpg.7f0b1dce51635f2726cf0366c6d44fe7.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vrátil z dovolené , auto jelo i nejelo. Oblíbená hláška Peugeotu o motoru se rozsvítila po dojezdu na místo v HR. 

Jeden "hodný pán" mi půjčil rezervu , takže jsem ji naštěstí nepotřeboval a mohu ji neošoupanou zase vrátit.

A i když se mi ten "pán" smál , že mám čas pečovat o rezervu, stejně ji opucuji a nakonzervuji přípravkem na pneu. Majitele nakonzervuji jiným přípravkem 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, radim.1008 napsal:

Jsi to uhnal? Kde jste byli v HR? 

No když před tebou jede jistý člen klubu , tak máš na 2.874 najetých km rychlostní průměr 84 km.   A to cesta tam je jen 1 180 km , takže cca 500 km po místních horských silničkách , kde 80km/h opravdu nejedeš . . . .   Jinak cca 12km pod Makarskou  :papa

IMG_20190626_151856.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Klemoň napsal:

Já se vrátil z dovolené , auto jelo i nejelo. Oblíbená hláška Peugeotu o motoru se rozsvítila po dojezdu na místo v HR. 

Jeden "hodný pán" mi půjčil rezervu , takže jsem ji naštěstí nepotřeboval a mohu ji neošoupanou zase vrátit.

A i když se mi ten "pán" smál , že mám čas pečovat o rezervu, stejně ji opucuji a nakonzervuji přípravkem na pneu. Majitele nakonzervuji jiným přípravkem 😂

Vítej v domovině. Tvá hláška mne doufám v Itálii neodstihne .. tedy u sebe jsem ji ještě neviděl.

Rezervu nekonzervuj, stejně zase skončí pod autem jak uplynulých  10 let 🙂

V  příští týden úterý jedu do hlavní vsi tak se zastavím (jak jsme se domlouvali) 🙂  - jen to bude o něco později, tentokrát počítám, že budu tak do tří na Žižkově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, RichVa napsal:

Rezervu nekonzervuj, stejně zase skončí pod autem jak uplynulých  10 let 🙂

No právě proto , aby vydržela ještě dalších 10 let , tak jí trošku pomazlím.   Ta moje Michelinka už zachránit nešla . . .   Mám tam od včerejška skoro nový krásný Hankook za 400,-  i s přezutím a vyvážením 👌

V úterý si tedy hodím do kufru namazanou pneu + mazání pro tebe, abys nám také dlouho vydržel 😂     Jen značka mazadla je trošku jiná :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem napral jeden sprej Rezistin ML jen do kapoty--ta je velmi choulostivým dílem u všech vozů PSA (hlavně přední lem),  je teplo, prostě ideální čas pro stříkání dutin , teď už jen oběd a studené lahvové 😉

příště skočím na prahy, dutiny na spodku a dveře kufru...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem se teď dva dny jen tak poflakoval po dvoře a spíš než bych něco dělal tak jsem činnost předstíral.  Tak jsem si dnes ráno řekl že zahálky bylo dost. Ráno jsem skočil do807 a vyrazil jsem do Hornbachu na garáži jsem už vloni chtěl udělat svod dešťovky do nádrže. Nádrž jsem nainstaloval letos na jaře a svod pořád nevycházel čas. Takže jsem zakoupil nějaký materiál a za slabou hodinku jsem to poskládal. Teď si trochu ducnu po obědě a pak půjdu vyrobit místo v druhé dílně mám tam něco rozdělané a brácha má přivézt motorku na přechodné parkování protože jeho motoparťák jede s rodinou na dovču tak bude parkovat tady aby mohl vyrážet na výlety. No a pak vyrazím na tradiční prvněčtvrkovou akci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

Já se vrátil z dovolené , auto jelo i nejelo. Oblíbená hláška Peugeotu o motoru se rozsvítila po dojezdu na místo v HR. 

Je potřeba dočíst větu celou . . .   ♿       Zpátky na laně za traktorem . . . 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano byl vykopnut nejmladsi dcerou z manzelske postele uz v 6 rano
takze sem obehnul zahradku okouknout rostlinne prirustky ve skleniku a zahonku
rozebral jsem piskovou filtraci a poradne propral pisek - ten humus lepkavej smadlavej co se na tom stihnul vytvorit to je hrozny (nechapu proplachnuti filtrace podle navodu)

dobehnul jsem pro Eco vodu a zacal jsem konecne po mesici oddalovani sem aspon z ulice natrel plechove vrata a dvirka HUP
ted obed a pohodicka u televize
jeste kdyz se odhodlam vyfoukam PC od prachu a bordelu a jelikoz mi dochazi pomalu misto na HDD budu muset pridat dalsi nebo na tom prvnim trochu uklidit

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.TrDneska jsem vzal dvojčata koupat do Dušníků a všimnul jsem si že na posledních cca 400 km po okrese plus nějaká Praha  mám průměr 33 km/h. Mě nějakej Kostelec nemůže zpomalit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...