Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 17 hodinami, Vena garážmistr napsal:

 Tak i díky počasí byl tenhle týden takovej volnější a odpočinkovější. Po+Út klasika ježdění u DP ve středu montáž TZ pro Sawoy na jeho autobus. Včera nějaký vyřizování nákupy a papírování a dnes dopoledne výměna oleje a filtrů na T5 a zatím nejdebilnější umístění olejového filtru jaké jsem poznal. Odpoledne odpočinek. Zítra se chystám že se budu opět věnovat stavbě druhé dílny a vrhnu se na nějaké detaily pod střechou.

To jsi ještě asi nedělal oil na MB/Áčku  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si málem ufiknul pěknou ostudu.... Nechtěla se mi roztočit fungl nová 230 flexa Parkside.... Připravil jsem si krabici, paragon a ještě pro jistotu jednou mrknul do příručky pro prdění (user guide).... Pak jsem brusku ještě jednou zapojil a zmáčknul tlačítko.... Jak jsem byl zadumanej, tak jsem ho podržel trochu déle a hle přece se točí!  Já husa pitomá jsem zapomněl na tu vteřinku prodlevy, která následuje po zmáčknutí tlačítka, před pomalým rozběhem.... Přitom stejně se chová moje řetězová pila Hecht 2440, tak bych to měl vědět.... Svedu to na to vedro.... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se po včerejším nic nedělání pustil do perlinky. Naštěstí mě došlo lepidlo. :D Ještě, že máme před barákem potok na osvěžení. :mrk Zítra sjedu do stavebnin, zbývá pravá nejvyšší zeď a potom přišroubovat palubky na zadní stěnu. A dodělat okap. :D Jo a snad konečně přijde chybějící plechování na předek. :roll

 

IMG_20190630_161701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Hafity napsal:

A co svíčky na tomto vehiklu? Ještě jsem tedy neměl tu čest, ale slyšel jsem horory....

Svíčky to bylo o poprvé, pak je to brnkacka. Byl nahrazen a jezdí o pár km dále, jen mě *neumím psát slušně*, že nové navštívila kuna 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane Ty jsi nedal do motorového prostoru mýdlo? Však to tady melu pořád dokola že to je snad nejlepší způsob jak auto před těma potvorama ochránit. Stačí obyčejné mýdlo provrtáš ho osmičkou vrtákem( pozor na ruku ve které to mýdlo držíš ) a drcpáskou ho přivážeš k jedné z hadic od chladiče k motoru. A tím jak se zahřejvá a chladne pořád tak ho ty potvory cítí pořád a nelezou tam.  Hele já osobně jsem to instaloval do asi 20 aut a od té doby co to tam mají si nikdo nestěžoval. Ty elektrické pískadla nebo spreje jsou krátkodobé záležitosti.

 Dneska neděle takže jsem nedělal nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera a dnes jsem počítal u nás  vodácké závody. Sjelo si cca 380 lodí - každá pochopitelně dvakrát, u každé jízdy čas startu, cíle a body. Protože je to "pouťák" tak automatické odečty se zaplatit nedají, takže vše pěkně ručně - docela makačka. Naštěstí  bylo  loděnici příjemně. Nicméně sobota i neděle strávená u klávesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to dotáhnul. Zkrátil trámek, přišrouboval ho a vypadla mi hlavička z Aku Narexky. :bacha Našel jsem osm kuliček. Tak se zítra zeptám a uvidíme, co s ní. Čekal jsem, že se osvěžím, ale bouřky chodí okolo a tady jen pár kapek. Auta jsou teď ještě víc špinavý než byly. :D:roll

 

IMG_20190701_170914.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože když jsem si byl minulí týden objednávat ježdění tak mi bylo řečeno že na první týden je lidí dost že to asi neklapne tak jsem vzal máti na odloženou návštěvu k tetě dnes. Ráno jsme vyjížděli relativně za chládku ale přes den to bylo utrpení a cestou zpátky se teploměr na 807 držel na 90 jak přikovaný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Péťa napsal:

Když se daří... (mě se taky nedaří :( - víš co...)

Jak to máš široké?

Široký to je mezi zdmi 4,8m. A bohatě to stačí. Až bude příští rok dlažba, tak se bude dát zajet s oběma auty popředu. Půjdou totiž otevřít dveře nad ztracený bednění. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska cesta praha, hradec, praha...v hradci rozkopana silnice na ostravu...Jako policajt by tam mohl stát...na tý křižovatce... bylo to tam jak v indonesii..kdo měl větší auto ten jel...des...bes...kolona až na kraj hradce... všichni nervózní bezohledni.. cestou zpět jsem to raději jel podle navigace okolo...

Pak fólie na auto...A teď si vychutnavam průvan...A trochu nižších teplot...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo jako vzdy vcera jsem si udelal radost a poridil notas do lesa.
HP i5 ,8Gb pamet ,250SSD ,2Gb grafika ,14´´ "displej" ten je bezkonkurencne totalne propadak v zarizeni za bezmala v nove cene 17tis / ted jen 4500 ale i tak je to zklamani.
Navic je celkove spis do studene modre tak ze na kancelarskou praci asi ANO ale na vaznejsi praci s videem .... :(

Podarilo se me probrzdit predni pneu pri extremnim brzdeni kde si asi po 2vterinach ABS reklo "nebudu ABSovat" tak nasledovala asi 15m cerna stopa doplnena patricnym kour.efektem
a ted mame kola na vyhozeni je to jako po schodech :( .....

Mozna je dam do inzerce jako rezerva asi poslouzi ale jinak KO.Uvidime co zitra reknou v servisu .... Klepe se volant a docela je citit klepani do podlahy - doufam ze bude v haji vic veci.

No dnes jsem navstivil nase severni sousedy - pomohl jednomu panu v nesnazich nesel mu nastartovat jeho P307 "coupe" nakonec stacilo cuknout prez rychlost aby mohl zaskocil pastorek do vence....
Jo peugeot je auto o komunikaci :D

No a ted se uz tesim do pelechu snad konecne pujde spat neb teploty nad 23 / 25 °C me nedelaji zrovna dobe ...


 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Fruktis napsal:

Dneska cesta praha, hradec, praha...v hradci rozkopana silnice na ostravu...Jako policajt by tam mohl stát...na tý křižovatce... bylo to tam jak v indonesii..kdo měl větší auto ten jel...des...bes...kolona až na kraj hradce... všichni nervózní bezohledni.. cestou zpět jsem to raději jel podle navigace okolo...

Pak fólie na auto...A teď si vychutnavam průvan...A trochu nižších teplot...

 

Prý to má být až do půlky srpna. :rollKudy okolo? Přes Malšovice to je taky zavřený. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...