Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To @Péťa je to věc názoru, ale za mě komín ano - pohled do plápolajícího krbu v dlouhých zimních večerech.... a taky to umí hřát. Takže když komín, tak dva průduchy - krb a plyn a co se týká komplikací? S čím v dnešní době nejsou.😖

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naši před lety komín nechtěli a nedávno jsem jim  ho dodělával , ještě k tomu složitě , dělal jsem výměnu krovu páč jiné místo pro komín nebylo.

K opravě komínu : v žádném případě tam nepatří polystyren , když už tak vata.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Davidak79 napsal:

Naši před lety komín nechtěli a nedávno jsem jim  ho dodělával , ještě k tomu složitě , dělal jsem výměnu krovu páč jiné místo pro komín nebylo.

K opravě komínu : v žádném případě tam nepatří polystyren , když už tak vata.

Proč by na něm nemohl být zvenčí polystyren?je to 3vrstvy systém tedy 3xjisteno😉

1.samotove vložky

2.kolem izolační vata

3.tvarnice z betonu

 A na tvarnicich je polystyren....?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až přijde kominík , zeptej se ho ale fikaně že soused má zateplenej komín polystyrenem co ti na to řekne :D , dle vyhlášky má být hořlavá věc minimálně 3-4 cm od komínu , ty si nalepil hořlavinu přímo na komín. Nejsi ale sám kdo to udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fruktis napsal:

A dneska je krásné vidět výsledek menší frekvence sečeni...tam kde loni byla v téhle vedrech pichlava slama je ještě dneska tráva zelená a je na ní slyšet život...

Vloni začaly tyhle vedra v březnu a vůbec nepršelo. Letos pršelo celý květen a prakticky ještě min. týden každý druhý den přišla bouřka. Neříkám, že to nesečení nehraje roli, ale srovnávat letošní jaro s tím loňským rozhodně nelze :nevim 

A jinak k tématu - dnes jsem udělal to, že jsem přežil :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem.prijel z práce po noční a už jsem se.docela těšíl do postele 

To je dneska spaní,přijdu domů,nejde lednička,hledání příčiny,jističe jsou zapnutý všechny,tak cvakam po jednom za druhým,chodím sem a tam ,na po druhý cvakani jisticema už všechno funguje BUDIŽ světlo😃 BUDIŽ elektrika😃 jdu lehnout,no už při hlubokym nádechu skoro zabírám,zvonek jak když někde hoří,kračim k dverim,POŠŤÁK ( přinesl mi Parkside)
Zaplatil jsem,zamknul a jdu na další pokus spánku🙄
Ať žije naše pošta
Dobrou😥

 

20190627_100608.thumb.jpg.8ff4870b4b9d1d856c9af05394caf5cf.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vendelinek tož aspoň ti to doručil, a ne jen hodili do schranky:))

 

Dnes Nucený budicek v jednu...prasklo mi akvárko...by clovek neřekl, jak moc je 60 litrů vody na podlaze...uklizel jsem to asi do čtyř...probila mě prodluzka když jsem se snažil všechno odpojit...naštěstí snad nikdo pod námi nevytopen...spánek tedy dvě hodiny a usínám v práci.. 

@Péťa to je kritika a chvála v jednom😂

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa no asi takhle,pokus si někdy něco objednávam,tak mi píšou email den předem a ten den kdy budou předávat posílají sms od kdy do kdy,tak sem.se.snima vždycky domluvil na rozumným čase a spokojenost

Dneska ne ,předevčírem mi přišel email že mi budou dodávat balíček a na čase se ještě ozvou,včera se nikdo neozval za celej den až dneska ráno před osmou,že mi budou dneska předávat balíček nic víc,tak sem bral rozumně jako to chodilo před tím,že přijedou kolem poledne a tady je ten.pripad že jsem šel.normalne ležet 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bylo přijatelněji, tak jsem začal s druhým nátěrem palubek. Jednu stranu mám komplet. Zítra máme firemní akci, tak to nic neudělám, ale příští týden mám dovolenou. Tak to o víkendu dotřu, v pondělí koupím šrouby a začnu zaklápět. :)

 

 

IMG_20190627_191145.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak i díky počasí byl tenhle týden takovej volnější a odpočinkovější. Po+Út klasika ježdění u DP ve středu montáž TZ pro Sawoy na jeho autobus. Včera nějaký vyřizování nákupy a papírování a dnes dopoledne výměna oleje a filtrů na T5 a zatím nejdebilnější umístění olejového filtru jaké jsem poznal. Odpoledne odpočinek. Zítra se chystám že se budu opět věnovat stavbě druhé dílny a vrhnu se na nějaké detaily pod střechou.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
oprava překlepu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...