Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

JJ ta páska na pojistce je dost hovadina !!!   Já to mám měděným vlasovým/slabým drátkem - v tahu drží, pojistku nevytáhneš, ale když škubneš za očko tak ho přerveš.

Zkus si to a uvidíš že tu pásku sundáš . . .  Až ti budou doutnat kabely , tak ti stres zabrání tu stahovačku dostat dolu, ale drát s adrenalinem v krvi přeškubneš, že nebudeš druhý den vědět jak. 

PS argument , že nemáš kam hasičák přidělat platí jen v případě ,že nechceš vrtat do čalounění (bočnic)  je to tak   @vendelinek  ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň

Ano ,přesně tak,nechci mít jiný díry než original nikde 

@Pažout508 

Děkuji za upozornění kluci,kouknu na to ,ale s drátem si asi nepomuzu 

bombička si myslím,je dost dobře přidělaná,ten držák je docela pevnej a drží na dvou 6kách šroubkách z druhý strany jsou matky 

ta plastova deska se nehne,jsou dvě proti sobě z obou stran přepravky,když už,tak by popojela přepravka a ta nemá šanci,ta guma je pěkně našponovaná

Ale kouknu na to hned zitra v práci,díky 

@Lihous 

Měl jsem gumový dno v kufru i  v autě,mám vyzkoušený,do kufru mi todlento dno nesmí,vyhodil jsem ho hned první tejden po koupení auta,neskutečně mě.vytacelo jak tam všechno klouže,od ty doby mám jen koberec,pod nohama jo,tam gumovou rohozku mám 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendelíne musíš koupit pořádnou vanu do kufru která je opravdu gumová a ne to co vydávají za přesné gumové vany do kufru některé eshopy. To je plastové a na středu to má takovou imitaci neklouzacího koberce ty kloužou jako čert a hlavně se s tím blbě manipuluje. Já používám toto https://www.autohotarek.cz/gumova-vana-do-kufru-universal-150x112cm-rezaw   ale přesnou na typ vozu a jsem nadmíru spokojený mám od toho výrobce všechny koberce v autě se stejným vzorem takže to vcelku i na gumáky hezky vypadá  je fakt když to koupíš musíš to nechat vyvětrat dost to po tý gumě smrdí  ale funguje to.  Ale jinak jo dobrý řešení jako lítal po kufru ten hasičák nemůže a i když budeš mít zarovnanej kufr tak tu bedýnku dokážeš vyrvat ven. S tou páskou přes pojistku je to takové dvojsečné asi chápu proč si ji tam dal originál je to zajištěné jak psal klemoň ale ten kolíček tý pojistky v tý rukojeti drnčí a jsou lidi který to nesnesou já mám danou pásku přes tu rukojeť tak aby ji to přimáčklo k tomu jisticímu kolíku a tím to nedrnčí a když bych potřeboval tak  kolík vytrhnu normálně a rukojeť zmáčknu a ta páska spadne dolů.

Jinak dnes vyladěny některé detaily na střeše na druhé dílně, poklizeno na zahradě co jsem měl všude roztahaný materiál a trochu toho odpočinku taky bylo. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý Pokud chcete pořádnou vanu do kufru, tak žádný PL, ale dělaj  v D a IT, chce to pohledat, je to finančně jinde, ale má to max do půl kila a zvýšené okraje, je to měkčená guma, nic neklouze a v případě vylití se to v tom drží.  Cca +-1900kc 

Teď to budu hledat i do kotrmelce. 😀

1561303902389..jpg

1561303956618..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vendelinek i ostatni :)
Mame to od Peugeotu je to pomerne tvrde klouze to jako cert a tak mame tu rohoz a je to o poznani lepsi - stale lepsi kdyz je neco spinave tak to neni v koberci - ikdyz i ten se cisti pomerne dobre kdyz "bordel" zaschne :)

A ne vse z PL je spatne ale souhlasim musi se to videt ... a zkusit protoze to ze polak na trzisti rika je to OK byt ve skutecnosti pravda nemusi.- viz nase plasty pod motor - fotku nemam ale snad hodinu se tvaroval aby se dal nasadit ....
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Milan+ napsal:

Ta Polska je proti tomuto sunt, musíš to vzít do ruky, nemám rád dávat do auta další kg navíc, ten polák má minimálně o kilo navrch a zdaleka není takto tvárný. Taky jsem ji tu měl. 

Hele mě na pár dekách váhy navíc nezáleží. Když bych si spočítal kolik kg zbytečností tahám v 807 tak tohle už nic neřeší. V C2 jo tam netahám téměř vůbec nic navíc nebo dobře všechno co je tam navíc by se vešlo do malé zelinářské přepravky. V 807 se obávám že masňácká přepravka by nestačila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem to dopsal, přivezl mi kamarád rezervu, hever a výplň do kufru+ jako bonus od pána co to prodával tuhle vanu.Mam to do nového.  Je to to polské tvrdé.  Značka je tam RP, takže Rezaw plast. Schválně je při té velikosti zvážim. 

1561306201527..jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Lihous napsal:

@vendelinek i ostatni :)
Mame to od Peugeotu je to pomerne tvrde klouze to jako cert a tak mame tu rohoz a je to o poznani lepsi - stale lepsi kdyz je neco spinave tak to neni v koberci - ikdyz i ten se cisti pomerne dobre kdyz "bordel" zaschne :)

A ne vse z PL je spatne ale souhlasim musi se to videt ... a zkusit protoze to ze polak na trzisti rika je to OK byt ve skutecnosti pravda nemusi.- viz nase plasty pod motor - fotku nemam ale snad hodinu se tvaroval aby se dal nasadit ....
 

Vyfot tu od Pežo, jaký to maj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo uprime vahu neresim ne proto ze je z polska ale proto ze mame "tlumeni" v cca 40kg a zdaleka nejsme u cile - pokud do nej vubec stihnem dojit.

Ne ale mame malou garaz a kdyz se koupilo XM-ko tak se asi o metr - prestavela tak ze tam mame jen prostor pro nacouvani.
Ale i kdyby tak se vrata nezvednou.
Pisu pro me / nas ideal je sedan  stejne vozime jen vzduch a na odhlucneni je kombik jen a jen SUD ktery odhlucnit v prakticke rovine NEJDE.  :D

Ja vim nejsem asi normalni ...!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si obehnul standartni kolecko Mestsky urad - dopravka
vymena dokladu kvuli poskozeni

debil sem to vzal od ridicaku k obcancce - vzit to obracene pouzily by prvni fotku - takhle sem se musel fotit 2x
samozrejme 2x 200kc za vymenu poskozeneho dokladu
ale maly bonus budou v ridicaku dopsane vsechny skupiny/ podskupiny co vlastnim :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera a dnes dokončeno😀

A aby toho nebylo málo ,když mám dovolenou,pustil jsem se do obložení komína,protože zatékalo pod plechová ním ,které bylo ke komínu přiloženo,rozhodl jsem se ho překrýt 2cm polystyrenem,ilustrovat rohy,okapnice od rána 5.30-10 pak už se nedalo v tom teplé dělat,tmel schnul pod hladítkem,zbývají mi už jen 2 strany perlinka +lepidlo...nic moc prace...ale udělat se to musí....

IMG_20190626_132018.jpg

IMG_20190626_132057.jpg

IMG_20190626_132128.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...