Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ja bych mohl zalozit tema co jsem delal vcera :)


No vcera po nocni jsem sedl a jel do nedaleke obce od "Pribrami" pro dalsiho dronika - no pravda neni uplne v top stavu ale cena byla OK tak ze spokojenost.
Pan zapaleny dronar tak ze skutecne pohodove setkani - podobne jako tady na klubu i v realu.


Navsteva se zdrzela ve vedlejsi obci "Visnova" prosel jsem asi vse krom staveni p.Humla - pry to nestoji za to ...
Nic mene prijemni lide deti - pro ktere neni problem poozdravit ..... prostredi - snad jen skoda ze tamni restaurace mela zavreno.

 

 

PANO_20190618_122602.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je 7:36, už jsem vyžehlil ložní, teď půjdu prát běžné prádlo, a pověsit, pak luxovat a uklízet, potom umýt Hyundai v hobby boxu plus vyleštění a nakonec musím uvařit rajskou s mletými kuličkami a  tomu knedlík, doufám, že jí k večeři stihnu, aby ten můj potěr mě neudal na sociálce, že mu nedám najíst. Zítra pak bych chtěl umýt a vyleštit v hobby boxu Boxera. 

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoliv obrubniky ale predelat komplet dvorecek - ted navic jeste neplanovane delame na rychlo pripojku vody - predelavaji to na jinou vetev tak ze je skoda  pri jedne akci toto neudelat
Ale jak vsichni "vime a zname" tak takto opravena prerovnana zamkova dlazba je v plose k nicemu. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ne zrovna dneska ale už asi tři dny zpátky jsem vybavil kufr auta hezkou bombičkou kterou jsem  chtěl už před dvěma rokama 

Jelikož.jsem.zjistil,že ji nemůžu.nikam napevno pridelat,třebas pod dekl k rezervě bych se nedostal ,vymyslil jsem to malou přepravkou "vytuněnou"😃 a takhle pomocí pavouka přitahnul 

 

 

20190617_122018.jpg

20190617_121951.jpg

20190619_063808.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vendelinek  Doporucuju jeste protiskluzovou gumu a nebo kdyz je klasicky koberec a ne vana zarazky z produkce konkurence skodovky

Gumu mam vyzkousenou a i pri nasi sviznejsi jizde se predmety polozene na ni moc nehnou - tady je durazny odkaz na "fyziku" aby nedoslo k omylu.
A zarazky jsem mel ale mame vanu tak v realu neodzkouseno.

 

Zarazky.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...