Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Minuli jsme se psaním 😞 

Jedu na Těšnov, na Mze bych měl být přibližně do 13:30 a pak odjezd směr Strakonice. Nicméně je mi jedno kudy (v autech nemáme GPS, takže pohoda 🙂 )

Piju vše co teče kromě asfaltu, ale v míře malé a velmi přiměřené 🙂 

Do SZ mi pak pošli kontakt a případně souřadnice, kde mám přibrzdit.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne jsem zasel zaplatit za pronajem hroboveho mista - prekvapenim pro me bylo ze nejde platit kartou ... ?
"Statni instituce" a ono prd ....
Nasledne jsem zustal stat jako tydyt kdyz potrebuju "prani k odchodu do duchodu" a vyber u nas spis zadny - na netu jsou ten co se me zamlouval byl OK ale postovne "jen 170,- + pripadna dobirka za dalsich 30Kc" platba kartou pri teto
TOP luxusni cene ale schazi - rikam si proboha kde to zijeme .... ?  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nocni snad uz konecne posledni pridelani  narazniku kacce na auto, pak jsem jel pro ni do prace ze zajedeme za jeji babičkou ktera lezi v IKEMU, no netušil jsem ze si uděláme jeste vylet na chirurgii. Si v praci pochroumala prsticek tak si ted hraje na ,, IT vola domu “ :D

po návštěvě babicky cesta domu a aby toho nebylo malo. Rozsvitila se mi krasna kontrolka a zarvala nechvalně známa hláska antipollution fault a zbytek cesty v nouzaku.. jsem si rekl no tak co napichnu to na diagnostiku. A světě div se, nic z toho nebylo protoze mi udelal notebook papa. Proste den k posrani :D 

D9FE3FF4-A99E-44C5-9732-A68C2DC5958A.jpeg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se u mne v práci stavil (jak slíbil) @RichVa a dovezl mi na zápůjčku rezervu.  Chvíli jsme pokecali  ( je to prima chlap - musíme ho dostat na velký sraz ) , ale bohužel - práce nepočká.

No a večer jsem tu rezervu trošku "polaskal" :mrk    Pro rejpaly - pouze tou žlutou částí houbičky. :bacha   Rezerva byla čistá , ale sundal jsem to lepidlo od štítku a trošku nakonzervoval. Po návratu od slané vody si to ještě zopáknu , abych ji vrátil voňavou  :D

Poděkování samozřejmě v rubrice , kam patří  :roker

 

IMG_20190611_182043.jpg

IMG_20190611_182135.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si udelal malickou radost koupil jsme z Sbazaru ...?
Starsi jeste hodne poctivou brasnu na kameru fotak .... no popravde bude pro echt predsadky zaciname klasikou pro ty co znaji netreba psat
Raynox DCR 2020 PRO - 25 by byla asi lepsi "ALE" diky ze mame alespon tuto  ;) 
pro zacatek.
Ted cekame na "redukcni krouzek" a pak zkusime nejaka kouzla  :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

Tak dnes se u mne v práci stavil (jak slíbil) @RichVa a dovezl mi na zápůjčku rezervu.  Chvíli jsme pokecali  ( je to prima chlap - musíme ho dostat na velký sraz ) , ale bohužel - práce nepočká.

No a večer jsem tu rezervu trošku "polaskal" :mrk    Pro rejpaly - pouze tou žlutou částí houbičky. :bacha   Rezerva byla čistá , ale sundal jsem to lepidlo od štítku a trošku nakonzervoval. Po návratu od slané vody si to ještě zopáknu , abych ji vrátil voňavou  :D

 

Velký  sraz je zatím trochu problém. Letos jsem se opět chystal a  .... eurovolby (léta chodím řídit počítače na jednom nejmenovaném sčítacím místě - takže sobota od dopoledne až do večera zabitá)

Ale neboj, jednou to klapne 🙂

A je vidět, že nemáš co na práci ...takhle si hrát s rezervou 😉  

Já přijel z hlavní vsi, v práci pořešil co se dnes objevilo, doma pustil na pár minut počítač abych zaplatil dovolenou přitom prohlédl narychlo p-c forum, dojel na chalupu pokropit kytičky co jsou pod střechou a pak do teď na volejbal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezerva dostává takovou péči jakou si zaslouží tudíž dvakrát do roka při přezouvání je sundána na sucho ometena košťátkem a dofouknuta na max. povolený tlak. To je vše. Neb stejně pokud by byla nutnost ji použít tak bude použita na nejnutnější dobu i za cenu toho že doma hodím na příslušnou nápravu zimní kola a rezerva se vrací na svoje místo. 

No dnes bude asi debordelizace v domě. Venku se nedá přežít sice jsme s tatíkem jakože začali že budeme tvořit střechu na dílně ale než jsem to pořádně připravil tak jsem nemohl z toho hicu dýchat a splavenej sem byl jako kůň. Tak jsem i přes tatíkovo odpor a i přes to že vím že nám ty dva nebo tři dny budou chybět ale před tatíkem tvrdím že se to o těch pár dní nepos..e vyhlásil bojkot venkovním aktivitám.  Možná že zítra vstaneme ráno brzo a za chládku něco vytvoříme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Rezerva dostává takovou péči jakou si zaslouží tudíž dvakrát do roka při přezouvání je sundána na sucho ometena košťátkem a dofouknuta na max. povolený tlak. To je vše.

JJ takto to dělám i já. A protože jsem lajdák tak někdy i jen jednou do roka. Tlak drží - tady problém není . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste vzornaci! Ja u rezervy P 106 vzdycky jen rozhybal ten silenej mechanizmus a zkontroloval tlak. Kdyz ji syn pred par tydny potreboval, tak zjistil ze je jeste puvodni z prvovyroby z r.1990. Kupodivu na ni opatrne dojel tech 60km domu. Ted uz napjate cekam az prijdou Barumky celoroky a misto tehle rezervy prijde jeden uz nepotrebnej zimak.

Ale nedelam jinak uz druhy den nic. Tech 34 stupnu venku je ubijejicich. V byte pustena klima, tmave pivko a da se zit a moralne chystat na 22.6. kdy pritelkyne koupila all inclusive 10 dnu Bibione a ze pojedeme - nastesti jeji Fabkou s manualni klimou. Tak me ceka po ceste tam Lago di Garda a Verona s koupi hrncku na kafe Romeo/Juliet, po ceste zpatky San Marino, Beatky a nocni nadherne osvetlene namesti v Terstu. Akorat ten benzin u Talosu za 44CZK/litr brrrr

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od neděle je u našich zase Pepino.  V sobotu když se grilovalo tak nějak se ségrou probírali že pojedou na podzim do lázní protože děda nechce. A děda se kasal že chod kuchyně zajistí a začal vyjmenovávat co by uvařil a když došel k obligátním knedlíkům s vajíčkem tak mladý pán ohrnul držku že to nejí a ségra se přidala že jí je doma nejí. A když se dnes babička ptala co bude k večeři tak jsem řek že eskymácký knedlíky.  Takže jsem si dobrovolně řekl o to že uklohním večeři . No byli vytuněné knedlíky s vajíčkem, jen pojmenované jinak byli to " Eskymácké knedlíky "  skládající se z bramborových a kynutých knedlíků trochy salámu vysočina a vajíček. Oni totiž haranti dokážou spolknout návnadu i s navijákem jen se jim to musí správně podat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr ... a když mu to mázneš hořčicí a zakápneš kečupem/tatarkou bude Ti říkat Strejda Mekáčmistr :D

Jinak jsme v neděli zprovoznili "velkou rezervu" čili vířivku (taky je to kolo no) ... a včera bez zapínáni ohřevu voda nechutných 32°C 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čověče to ne on je jeden z mála " harantů " který mekáče nemusí. Je fakt když byl menší a jezdíval se svým tátou kamionem tak to byl na mekáči živej ale teď má období že mekáče nevyžaduje.  Když jsme u toho jídla tak dnes babička uvařila meruňkový knedlíky ale milostpán to nejí takže to byli dělový koule on to měl posypaný mletým mákem( střelným prachem) a zblajznul to jako suchej rohlík. 

Ráno za chládku jsme ukotvili dva panely na střechu dílny. 

WP_20190613_09_59_07_Pro.thumb.jpg.b2b69d3599ee2fc55bf3f4f388220aba.jpg

děda dirigoval a Pepíno sám na střeše vrtal a šrouboval vruty. No protože strejda je pořád ještě trochu pochroumanej z toho minulého čtvrtku jak mu podjel žebřík a on se potácel k zemi ze čtvrtýho šprušle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ještě přesun že Sargans do cílového Chur. Hotel, večeře..

Ráno nasedáme na Bernina Express

Když jsme tohle viděli v Chlumci nad Cidlinou jako zahradní model

 

IMG_20190420_134234.jpg

IMG_20190420_131703.jpg

 

Řekli jsme si, že v tomhle musíme sedět...

4 hodiny Berninou do Itálie, tam oběd  a Berninou 4h zpátky do Chur 

Večer pak lůžkový NightJet zpátky do ČR 

 

csm_berninaexpress_landwasser_20110409172201_850cb5cd9a.jpg

csm_berninaexpress_kreisviadukt_brusio_20080628110517_k_85bfeb3a95.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...