Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Bych řekl, je odpověď o ničem, zrovna tak to není MPV. Zkušenosti majitelů zatím mluví jináč, vím tu o třech v okolí, trošku sondy, další hodně věrohodně soused kamaráda, jezdí spolu kola, tak vše se shoduje, že pokud pohoda jízda, tak cca do 6lt a  svižně cca 7, uvidíme, já to jel tak napůl, když jsem to vezl domů a bylo to za 6,5 i s couranim tady okolo, když to zkoušela dcera. Nezastavam ani jeden druh paliva, ale od nafty se odklonim, přesto, že žádné velké problémy s ní za cca mých 150000km ve všech autech nebyly. Ulysse zatím jezdí stále za 7,6az 8. Je to prostor trošku někde jinde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mi odešlo čerpadlo ve studni, měli jme v plánu nějaký výlet, místo toho dlouhý žebřík, , drbačka ve studni, čerpadlo kaput, takže zítra koupit jiné, běželo celkem asi 50 hodin, ale samozřejmě je po záruce (dva týdny), jak se seje, tak se seje 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano divne cvakani motoru - kolem obeda susteni - kouknu pod kapotu sluzebaku a natrzena remenice
OK vydrzim domu zjistim jak se meni a vymenim za starsi kousek co mi servis nechal v aute

no doma sem to okouknul - nakopnul a spodni remenice z motoru mi spodem vybehla ven - nastesti neco tam zustalo a remenice si sedla - takze ranni cesta do servisu bude adrenalin po vlastni ose :P
PS: mozna kecam ale je to 3-ti remenice za 2 roky - teda mozna to bylo na vice autech ale jako 2 kovy s gumou upostred to proste ford nevymyslel
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...