Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 4 hodinami, StibTo napsal:

Dnes zahájena koupací sezóna :)

Momentálně v Měsících čekáme, až novousedlíci napustí bazény, abychom měli čím spláchnout WC :aut 

Jsme totiž total bez vody :(

P.S. Vím, že za to nemůžete. To já jen, aby vyzněl ten kontrast ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem jak nevdecna může být práce kuryra...člověk je placenej od počtu zásilek a oni si ty joudove myslí že je hrozná sranda, když sto metrů před cílem zavolaji a změní adresu...zbytečně najatých 5 km...v nedělním provozu prahy...kdyby dal aspoň tuzera...

Den předtím podobná situace, ale zákazník to aspoň vynahradil tuzerem...

Jak je vidět vše je o lidech...a jelikož jich potkávám teď až moc...tak stále se najdou slušní a vychování jedinci..Ale jsou v menšině :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Charlie 1 napsal:

Kolik to mělo C?Já jsem dnes jen vyluxoval a voda 17C myslel jsem že mi zmrzne vercajk😫

Ze začátku 21 později se to vyšplhalo na 23. Na osvěžení dobré. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jeden postřeh...když jste na školení, nenechavejte si zapamatovat heslo do gmailu...

Jako bejt zlej, tak jsem se dotyčnému podíval do všeho...na google disku uložen soubor pristupy...a tam všechno pěkně vypsáno s heslama a loginem...

A to dle fotky není důchodce... Jako vážně někdo důvěřuje online úložišti že je tak bezpečný?...😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bezpečný to je, když nenecháš v cizím PC svoje heslo a nemáš aktivovaný dvoufázový login. :D

Kdyby měl dvoufazový ověření tak se tam nedostaneš a navic by o tom hned věděl.

Poslal bych mu mail s nějakym jeho souborem, aby se chytil za frňák, jouda.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl jezdit. Poprvé jsem měl bus s klimatizací i pro " kaštany " samozřejmě že nastala situace kdy vůz byl v dopoledním klidnějším provozu vcelku slušně vychlazený a když do něj vlezli báby co jeli na Polikliniku Čumpelíkova tak bědovali že tam je zima tak  jsem to vypnul za kolo zase držkovali že tam je hic tak jsem to pustil a vrchol byl že v poledne začali otevírat okna tak jsem šel a okna jsem pozamykal a pustil jsem to na 22°C no některým mladším ročníkům přes ty slabá trika byla evidentně zima. 

Cestou domů jsem v poslední zatáčce před naší vsí hnedle sestřelil blba na byciklu vyjížděl z místa mimo vozovku ani se nerozhlídnul a jel samozřejmě že to vyšlo že jsem ho v půlce toho oblouku musel předjíždět a proti jelo auto měl štěstí že 807 stojí v dílně a já jel jen C2 a tam nemám kameru a je od dost menší takže jsme se tam na tý silnici nějak poskládali dostal klaksonem, já to považoval za vyřízené takových prasáren zažiju když jezdím za den xx a nerozhazuje mě to ale to vemeno cyklistický se rozhodlo že mě bude poučovat a protože jsem spořádaný občan a alespoň v domácí vesnici jezdím jako člověk aby mě nikdo nepomlouval tak mě dojel a začal na mě řvát když jsem zastavil před barákem a šel si otvírat vrata takže proběhla trochu hlasitější výměna názorů proběhlo patřičné pojmenování se na obou stranách a doufám že tím je to vyřízené protože v záchvatu diskuze jsem mu slíbil že až se mi příště nasere pod kola tak že ho sestřelím do škarpy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi brácha toho cyklisty 😀  https://www.novinky.cz/domaci/506395-strojvedouci-zastavil-vlak-aby-zachranil-zivot.html#utm_content=freshnews&utm_term=strojvedoucí zachránil život&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

fíra zastaví vlak, aby pomohl ožralému kolaři a ten je pak všecky pošle do zádele...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nic moc. Bylo vedro a bolela mě hlava, když jsem přišel z práce. Cestou jsem se stavil u doktora pro potvrzení do práce, že jsem po těch osmi měsících schopen práce. :D Doma se povaloval a když zalez puchejř za kopec, tak jsem šel přidělat boční plechování. Chvíli mi to dalo, než jsem na to přišel. Potom jsem poklidil pod střechou a to bylo vše. Ještě přední stranu a svod okapu. 

 

IMG_20190603_185406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...