Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Klemoň Urcite ne mam nekde jeste vetsi sbirecku nalepenych znamek taky na balicku ale kde ho mam fakt ted netusim    :myslim

..... o par desitek minut pozdeji .... nalezen jeste jeden mensi ..... "ale" to velke cca neco kolem A4 - A3 proste velky balicek kde je netusim :(

Nic mene nasi postaci jsou kabrnaci a znamky "citlive preplacli" nasi pruvodkou ;)

 

190520194374.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme si dali vyslap na černou horu...dle map 6,5 km...pořád do kopce..a lesní cesta...sem tam asfalt...jeden brod..:aut:roker

No 30 kilo tlačit před sebou dá pěkně zabrat...

Nahoře jsem si dal gulasovku,  kolu a dzusik...a malem mě vomyli🤣170 fuc...

Cestu dolů lanovkou...obsluha naložila a vylozila kočárek...pěkný přístup...ochota...

Ale celkově to za ty panoramata stalo

 

20190519_143105.jpg

20190519_134356.jpg

20190519_140328.jpg

20190519_122127.jpg

20190519_140413.jpg

20190519_134853.jpg

20190519_121428.jpg

20190519_142220.jpg

20190519_122649.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste se meli zastavit na promenade na obcerstveni:)

Bylo tu pěkně...posledni víkend se vydařil jak počasím tak vyletama:) a hlavne vynikajici zmrzlinou v cukrarne, zítra směřujeme zpět do prahy...tak si skocime pro dortiky podle prvorepublikovych receptů...jako tak dobrej puncak jsem ještě nebastil:)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si dal budíček ve 3:20 hod protože se dvě svině rozhodly vykrást náš zahradní domek. Při páčení dveří to udělalo takový hluk, že to vzbudilo i sousedy, kteří zavolali policii. Svině se daly na útěk, díky tomu hluku a díky sousedce, která na ně křičela ze své ložnice, byli dva. Já spal jako zabitý, protože jsem v sobotu popíjel, vzbudila mě manželka, kterou to vzbudilo. 

Tímto vyjadřuji respekt policistům a jejich práci. Na místě bylo hned několik hlídek včetně psovoda, přístup naprosto profesionální. Svině chytli přes kopec ve vedlejší vesnici. Byl jsem paf z policejního psa, obrovský německý ovčák ale to chování a ten projev, uf!! 

Odpoledne jsem jel podepsat protokoly na policii a opravoval jsem škody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána rozlítaný den. Po osmý jsem lezl na žebřík na střechu, v jedenáct odjezd na pouť do Letohradu, kde jsme měli po cestě spicha s kamarádkou, která nás pozvala v červnu na svatbu. Ve dvě návrat, rychlý oběd a šup na střechu. Ve čtyři měli přijet tchánovic, že pojedeme na pstruha do Polska do Spalony. Jeli jsme v pět, protože jsem dobíjel poslední prkna a ještě jsem to chtěl přikrýt plachtou, když má zítra pršet. Ve Spaloně nás chytla bouřka, u nás ani kapka. Teď si jdu zabalit batůžek a ráno po osmi měsících na šestou do práce. :roll Ráno mě jebne. :D 

 

IMG_20190519_175555.jpg

IMG_20190519_204545.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpět v praze...cesta byla peklo...hned v upe rozstrelena asi fobie o ostrůvek...ten fakt 50 nejel...na místě všechno co bliká a spousta cumilu....

Za upou jsem dojel ženskou...na 90 60, na 50 20...hlavně že ji vzadu svítila palubní kamera...

Za trutnovem kolona...30 ...ve předu traktor, nadměrný náklad,  kamion, kamion a vydesena ženská...

Do hradce pak asi 4 úseky s rozfrezovanou silnici...

Na d11 skoro žádnej provoz...a stejně si někteří myslí že v levém pruhu v dešti je ideální rychlost 90...a za hustého deště je výhoda svítit denníma světlama...blinkr sprosty slovo a pohled do zrcátka je něco co vyvolává asi průjem, že to lidi nedělají...

Na to že ta dálnice byla prázdná,  tak mě ohrozilo víc talentů než když je tam hustej provoz..díky servisu za perfektně fungující brzdy:aut

V praze hluk smrad a ke všemu hnusně.. já chci zpátky do hor:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se z toho nevzpamatoval. 

Já jsem se dnes byl jako obvykle v pondělí svézt busem u DP. A opět jsem se ujistil že někteří si neuvědomují co dělají. Jako na silnici vrstva vody která určitě nebyla na to aby se dalo závodit a frajer s octávkou letí jak hovado levým a bez sebemenšího náznaku mě to před čumákem střihnul doprava do ulice zalehnul jsem na brzdu no krabičku od sirek by sem těžko protáhnul tou mezírkou co tam byla a on nic voroštoval to a jel dál. Naštěstí jsem neměl ve voze moc obsazeno takže nikdo nestál a ani neupadnul ale i tak jsem slyšel jak se po těch sedačkách šoupali. Za kolo zase závodník ale naštěstí jsem si ho všimnul a jeho vášeň jsem pro jistotu srovnal důraznou houkačkou. Tak čekám že přijde stížnost na to že houkám bez příčiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen kdyz je cas neni do ceho pichnout a idelane je tak 30°C ve stinu - teplotu myslim vazne pak si clovek "zadovadi" a nemusi nejak jezdit rychle :)

Drive jsem tam byl co tyden min 2x ale dnes na to neni cas - pred cca 20roky se jezdilo do Sumperka a dal na OV ...

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako ten je vymazlenej. Já jsem nikdy neměl štěstí na to že by firma měla pochopení pro takovéhle úpravy tahačů, když jsem jezdil na Penny tak nám trvalo skoro 3 měsíce jen než jsme dostali povolení na Cíbíčka. Jmenovky nebo jiné záclonky nebo poklice a jiné doplňky byli tabu většina z nás teda něco na autě měla ale před servisem na mateřské základně se to všechno sundávalo. A dá se říct že v podobném duchu to bylo ve všech firmách kde jsem jezdil. 

Dnes jsem odjezdil 10.5 hodiny na lince 102 a jsem z toho hotovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...