Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Protože si u Leffingwella nezadali zpracování Bronštajnova prostorově organizačního modelu kabiny. O Peugeotově (pro střední Evropu Pažoutově) verzi ani nemluvě.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera mi prisel kuryrem upadlej zadni dil vyfuku na Pazoutka, tak  hned rano na rampu a montaz. Kupodivu prislo s veskerou bizuterii - spona, srouby, drzaky a tak jen flexka na starou sponu a i s mou bolavou plotynkou nebylo za hodkuco resit.

JEn pro  info ostatnim:  Kupoval jsem pres internet  TADY,  v pondeli odpoledne objednavka, vcera prislo z Presova kuryrem za ca 1/2 ceny Kelly. Prodavaj aftermarket na skoro vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Pažout508 napsal:

Já s vejdou dělal papíry 😁👍. Slyšel jsem že si pražákovi zboural sloupek 😂

Však já taky dělal papíry s vejdou dělal jsem " trojku" osobák tuším že Favoritem traktor tuším 4911 nebo 6911 to už si úplně nepamatuju v traktorech co jsem přestal jezdit u sedláka mám trochu guláš no a náklaďák s vejdou. A fichtla jsem dělal na Jawě 250 panelce. 

Dnes školení řidičů kulantně řečeno vcelku nehodnotně 8 hodin strávených na učebně ještě že jsem to měl placený jako ježdění. Příští rok se na to asi vykašlu a zařídím si to po svém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr jojo já měl v 17ti traktor 6911 a motorku 175 ČZ a za sebou 140kg instruktora, stěží nás to uvezlo :roll orok později   jízdy 13kou fildou, a zkoušku s komisařem sem měl s tou vejdou. Já měl školení v únoru , ale dělá nám to známý a ten nás tam tak dlouho nemučil. Ještě si na to vybereme pěknou hospůdku a máme to i s občerstvením 😁👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano budicek v 5:30. Pak cesta do prahy lde jsem musel vyridit papiry kvuli praci. Po návratu domu ksem na chvili lehl k TV a následně jsem frcel za kamarádem do servisu ze si neco udelam na aute. Ten olej uz chtel vazne vymenit :D

a ted zase na nocni. Uz aby bylo rano 

0DC82385-2366-477F-91B2-3CA1A3C339C2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha  , myslel jsem jestli to nebyl tady od nás, měl jsem instruktora na fichtla ale musel jsem jezdit na jawě 350 protože nic jiného kvůli váze nejezdil  :D pupek mi hodil přes řidítka na záda ( během jízdy jsem si připadal jak listové pero ) a neustále mi bouchal helmou o helmu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 to znám, dělali jsme s kamarádem (původním majitelem mé 406ky) cca předloni (tehdá byla ještě jeho :-D), od té doby je to v klidu, problémem byly gumoplastová "vodítka" třmenu, vyměnili jsme za druhovýrobový gumový, zkontrolovali "osičky", ty dali nový, pístek a jeho těsnění byly naprosto v pořádku, dělala se teda jen "minirepase", nákladově to bylo kolem 300Kč za 2 opravné sady - bylo to něco takovýho, už si to přesně nepamatuju: Opravná sada - ta minirepase se dělala proto, že ho vyhodili z technický, že zadek skoro nebrzdí 😞

Loni v září na STK byli nadšený, jak auto brzdí (aby ne, když v červnu dostalo dopředu fungl kotouče a desky, kotouče jsou tuším ATE a desky Textar), zadek jsem rozebral, zkontroloval, vyčistil a taky dostal nový desky 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dnešnímu dni po osmi měsících a pár dnech ukončena neschopenka. Bože to bude křeč v pondělí v pět ráno reagovat na budík. :roll :D

Začal jsem zaklápět střechu natřenými prkny a navečer jsme si zajeli s kamarády na večeři do jedné "amerikánské" restaurace. Děti jsme nechali u babiček. To byl klid. :D

 

IMG_20190517_160537.jpg

IMG_20190517_172140.jpg

IMG_20190517_183052.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes si Standa konečně mohl odvézt ten svůj pohřebák (černou Alhambru). Tak nějak jsem si poklidil ve svých autech. Pak jsem trochu poklidil v garáži. Ve dvě když odjížděl Standa přijel Pepa že jestli bych ho pustil na dílnu že včera na Sharanu prošlápnul brzdu. přijel po 16 na levým zadku dojil brzdič okolo osičky ruční brzdy. Tak jsme se prokousali na devítku do kelly pro opravnou sadu a kotouče s deskama že když už tak ať je to hotový komplet. No pořádně jsme začali dělat kolem 19,30 a teď odjel. Výsledek u auta 2001 s nějakýma třema stovakama tisíc km na hrbu je zbytečné repasovat v domácích podmínkách brzdiče při odvzdušňování to zase začalo kolem té osičky prolínat.  Takže v týdnu koupí jiné brzdiče a vymění se brzdiče. Víc jak čtyři hodiny práce a výsledek nula. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane jenže takováhle oprava je reálná pro někoho kdo dělá ve fabrice kde se ty technologie používají kdyby to měl člověk nechat dělat tak se dostane přes cenu nového značkového brzdiče. To je levnější a efektivnější koupit průmyslově repasovaný díl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...