Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Vcera jsem odvozil na sberak zahradni bordel a dnes jsem trosku rozhrnul co zbylo. Nekdo muze namitat ze takovy kompost je skvely na zahonky, ale zadny nemam, tak jsem to rozhrnul a zase trosku srovnal pozemek 😀

IMG_20190512_153918.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja radsi rucni praci, abych se teochu hybal, ale uz se ozyvaj zada, a to je teprve priprava na letosni vikendovou delnickou sezonu 🤔🤔🤔🤔

Ale takovy bagrik jsem potreboval driv, bylo by to tenkrat hotovo rychleji 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa dlouho :aut

Znamej si takhle chtěl ručně rozvozit tři tatrovky....druhý den co ho viděl soused, ho politoval a rozhrabnul mu to bagrem..do oběda měl hotovo:aut

Dneska je na horách hnusně...valeci den..včera výlet do trutnova na nádraží..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla jen hromada, co mi vybagroval díru pro bazén. Vše ale ručně překatrováno. Ona to ani tak není ornice, jako docela písčitá lehká zemina. Na trávník suprová.

Zemina se dá teď slušně sehnat na stavbě D11, ale to máme trochu z ruky.

Za válec dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když se tam s tou mašinou dá dostat a bagrák je šikovnej jako že tenhle vypadá že ví co a jak s tou mašinou dělat. Tak je lepší tam pustit tu mašinu než si huntovat tělo v dobré víře že pohyb ještě nikomu neublížil.  Hlavně když jsem zkouknul jak to dělal tak rozvážet to na kolečku sám budeš minimálně dva tři dny a pak to po sobě budeš ještě rovnat a trochu dusat on to zvládnul mašinou za hodinu a kousek no za kolik i kdyby si za to řek dvojku tak je to krásné. Vím že dvojka už jsou peníze ale to radši dám bagrákovy dvojku a on to i kdyby za dvě hodiny sfoukne a já ten čas co jsem tím ušetřil můžu využít k tomu abych tu dvojku vydělal zpátky a nebudu z toho tak vorvanej jako když bych se na tom plahočil i blbý dva víkendy. 

A dneska byla neděle. Vstával jsem kolem 9 pak jsem jel na Peugeot Emotion Day. po návratu oběd a tak nějak odpočinkově strávený zbytek dne. Jo vlastně s kamarádovo pomocí se mi dnes povedlo rozchodit zámek v řidičovo dveřích na Standovo Alhambře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem prasečí víkend 🙂 

Včera ráno na mě čekaly u švagra dva pašíci už ve vychlazených  půlkách. Včerejšek jsem strávil jejich kompletním rozbouráním do balíčků a výrobou doprovodných produktů. Do noci se vše nepovedlo prohnat kotlem takže dnes se ještě povařily zbytečky a doškvařilo trochu  sádla.

IMG-20190512-WA0000.thumb.jpg.5255407175bfe53cab05d2a82e3693c0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Péťo - když to tam rozrovnával , tak mohl srovnat i ten skleník - no nééé ???   Vůbec se tam nehodí  😂

Jinak já dnes péče o akvária (navíc konstatování, že raci jsou pryč)  a chystání věcí na pondělí a úterý (moto výlet)  Bohužel to vypadá nějak blbě s počasím . . . .  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...