Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, radim.1008 napsal:

Po dnešku vím, na co budu šetřit. Žádný cabrio, to mi zahradu neposeče. :D S tou mojí bolavou haksnou to vidím na zahradní traktůrek. :D Takže letos poprvé posečeno, trápil jsem se s tím dá se říct celý den. Dřív jsem to měl za tři hodiny. :roll

s traktorem se na sečení prostě těšíš :super, i s nohama zdravýma... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To věřím a to seču tak 2/3 zahrady, kam se dá se sekačkou dostat.

před 7 minutami, vagi napsal:

Ty jo, tak to je teda mazec...hlavně, ať se noha a vůbec Ty celkově dáš co nejdříve dohromady! :super

Díky, myslel jsem si že od května do práce, ale pan doktor byl proti, musím to teď pořádně rozchodit a za 14dní se mám přijít znovu ukázat. Tak jsem to dnes rozcházel se sekačkou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ti povím taky podobnej příběh 

Prasknul mi sval v levym raneni a tak to hrozně  bolelo až pálilo a za chvilku sem měl bouli na svalu jako tenisák a bolelo to jako čert,s rukou se nedalo nic hejbat,to se mi stalo ráno dopoledne když sem vstaval z postele,19 února 2 dny před narozkama,takže odpoledne bez ohlášení sem.se vydal k ortopedovi  ,jestli by na ruku nekouknul,čekal sem dvě hodiny,než si mě zavolal,když to  viděl a vošahal  hned mi psal průvodku na rentgen  vrátil sem se asi za 20 minut a šel dovnitř,pan  dokror pravil že mám natrzenej sval a že to není žádná prdel s tím  takže neschopenku nějakou mast  a stahovat a když to dobře bude minimálně 3 neděle,už jsem byl dvakrát po měsíci na kontrole a furt se mu něco nelíbí a abych nechvatal 

Lehce cvičit nepřetahovat do  bolesti a jdu za ním 16 teď v květnu na nakontrolu,lepší to mám,boule už je poloviční,stahují to furt a furt říkal nechvatejte nechvatejte,no a že tři nedel už jsem doma skoro tři měsíce 

Taky už bych docela chtěl něco  dělat ale bojím se za něco víc vzít aby to neprdlo  znova,i když to mám stažený a chci něco zdvyhnout furt citim tupou bolest

A teď jak sem jen s jednou rukou po nákupech ,tudle mám pověšenou za krk,tak začínám cejtil druhou ruku v rameni a svalu

Aspoň jedna pozitivní věc,auto řídit můžu,A dojet s nákupem za jednou babčou  a za druhou babčou a tak vím stojí to všechno na houno,jen čekat a čekat

20190303_185837.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se k úrazům raději nebudu vyjadřovat a všem přeji samozřejmě brzké uzdravení.😉 Hezky se to tu rozjíždí,ale aby jsme nebyly :xvul,možná by stálo za úvahu,založit nové téma s názvem "Krypl koutek" 🤣Taky mám pár obrázků.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si rozbil pracovní noťas..nebo ono samo:aut

Lepší část dne byly lázeňské procedury....příjemnější pak zmrzlina  dopoledne...polednich 20 se synem ..teda já dvacet on dvě hodiny...

A odpoledne celý den venku...pískoviště stavba nadjezdu pro bagr na lavičku...A vodní dílo na potoce v lese...kaskádové přehrady...aneb kdo si hraje nezlobí...:aut

IMG-20190502-WA0018.thumb.jpeg.1388779c53b6f84b4f3faf73dd9ebbbf.jpeg20190502_172352.thumb.jpg.6a61dcf179980ee0319e9de3fa8dce1b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pažout508 má prý i od 400 m sněžit...nechtělo by to něco ostřejšího? 😋

Já dneska usel asi 10 km s kočárkem po horách...nejdrive ocihnout nádraží do svobody nad upou na nedělní výlet do trutnova...pak busem zpět...ve kterým se mi malem převrátil kočárek poté co autobus musel brzdit když mu nedala jedna krabice přednost...A pak jsem byl ocihnout stezku v koruně stromů co mi doporučoval @Péťa...ale cesta k tomu je přímá a neustále do kopce🤣...takže poté co jsem to vydupal mokrý jak myš  a viděl kam bych ještě lezl...jsem to raději pro dnešek vzdal...A necháme to na příznivější počasí :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co jse dnes neudelali by melo asi lepsi nazev
dovezu do jedne hospody zbozi odnosim to az do skladu - slecna to prebere a posle me za cisnikem at mi to zaplati
ucet byl za 1099,- frajer koukne na uctenku pak do penezenky 2x si to od slecny v kuchyni overi a da na pult 1100 - a pta se me jestli mam nazpatek ??

poslal sem ho do prdel* - a malem dostal pres drzku si mysli ze taham po kapsach koruny na vraceni ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych byl tvuj dodavatel a tohle by si mi rekl tak pristi zavoz to mas u dveri a ne ve skladu !

jen takovy dotaz kolik cisnik dostane dyzek za den ?? 1000 - 2000 ??

ja jako dodavatel se pohybuji od 30 do 300 kc
cim blize centrum prahy tim mensi dyzka cim to je ?? - jo a samozrejme cim blize centru tim horsi pristup/parkovani/mentalita lidi - kecam v centru to je samy rusak ktery na dyzka kasle

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uprimne na mych trasach to par hospod skouselo - parkrat sem jim vratil do desitek korun - koruny 2 koruny fakt po kapsach netaham
od te doby to zaokrouhluji na nejblizssi moznou hodnotu
ale takoveho frajirka co 2 minuty pred placenim dostal pres 60kc dyzko za menu to je na presdrzku - a co mi rikal kolega udelal to i jemu
pritom zbytek tymu co v tehle provozovne pracuje dava pres 50 kc dyzka - takze bud se tam ttoalne zmenilo vedeni nebo si chtel nechtel nechat hrabnout do "svyho"
prece jak se rika - kazda korunka doma je dobra

PS: zazil sem hospodu kdy mi cisnik dal na korunu presne - ale do portmonky s paragonem si napsal na 100 - takze cca 25 kc
a to mu jde krasne do kapsy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa no rekneme za prvni zamcene dvere jak u posty
to ze prvni zamcene dvere v 99% pripadu je vstupni hala do hospody je vec jina

ale on to vetsinou neplati ze sveho - kdyz napise 1100 olej - dostane od sefa 1100 zpatky
vse je o pristupu - a pokud chci platit presne - dam to presne ne ze chci vratit ja nemam duvod tahat ty koruny  hlavne kdyz mi cely den vsichni davaj do 10 - 100 zaokrouhluji

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono s těma tuzérama doručovatelům od dodavatele je to u mě jednoduchý. Zboží mi vozí PPL/DPD občas GLS. Nebo některá služba která vozí větší balíky. Na PPL/DPD jezdí většinou kluci nastálo tady na tom našem rajonu a jsou naučený volat 5 -10 minut dopředu většinou volají když se rozjíždí od posledního zákazníka přede mnou. Automaticky částku rovnám na 5 ti korunu pokud jsem spokojený z minula tak třeba i přidám proč spokojený z minula protože dost často v okamžiku kdy volá mu říkám přibrzdi u našich a nech to tam ( naši bydlí ve stejné ulici o dům blíž k hlavní než já) a když vím že balík je těžký tak ho poprosím aby to hodil máti na schody pod stříšku a protože většina těch kluků na to přišla a když sem jedou tak se rovnou ptají jestli ke mě nebo k našim a když jedou k našim tak ten balík automaticky odnesou až k baráku pod verandu pak nemám problém mu podruhé když přijede " přitlačit " třeba do dvacetikoruny. Podotýkám že se snažím mít peníze připravené co nejpřesněji hlavně po ránu když vím že mají odevzdané peníze a s drobnýma zpátky je to vždycky boj. Ale tuhle dojel týpek od DPD odpoledne já jsem nějak neměl drobnější a měl mi vrátit 42 Kč a on na férovku že nemá zpátky a držel kasírku která ani nešla dovřít a dost dobře bylo slyšet jak se tam kováky o sebou třou tak říkám fakt nemáte a on ne nemám já říkám tak jo kartou a v tu ráno měl protože věděl že by nemusel dostat nic no za tu drzost dostal korunu co jsem vyhrábnul v kapse. Takže ono jako jo rozumně se dá vše ale pokud je někdo takhle drzej tak to nemá šanci. Čímž nechci říct že jsi byl Lukáši drzej nebo tak ale je fakt že příště když bys dojel tak bys asi taky nic nedostal za ty kecy ale je fakt že ta koruna by ho nepo….. i když by to dal ze svého. A to jak píšeš že číšníci udělaj denně třeba 1000 - 2000 na tuzérech a ty 30-300 ale uvědom si že 95% číšníků to má z výplatou tak že dostane od majitele jen to co musí ze zákona a zbytek jsou ty tuzéry a navíc pokud kasíruje jeden celou hospodu tak se o to co " vytuzéruje" dělí s celou partou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pokud vím , jestli se něco echt nezměnilo , tak pokud mi někdo do firmy doveze balík/zboží a je to za např 995,- , já mu dám 1000,- , tak firemní účtárna mi proplatí 995,- , takže @Havlicek.Lukas čišnika plně chápu . Něco jiného je pokud by ten balík byl do mé firmy, ne do firmy kde jsem zaměstnancem. Tohle je prostě potřeba rozlišovat. 

Tuzér se nenárokuje , to je asi to hlavní gro ;)  ,  Tuzér by měl být bonusem a měl by sis ho zasloužit. To že někdo na tom založí něčí mzdu je prostě špatně. Já osobně se takovému zaměstnání vyhýbám.

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět Velichovky a zpět pro drahou polovičku na zkrácený víkend :D Za Hradcem pouze jeden policejní Superb ale hlavní zábava byla ve zúžení na cestě zpět. Jedu si 130 v levém pruhu a v dálce v zrcátku mezi auty vidím občas modré majáky , nijak rychle se nepřibližovaly . Před zúžením omezení na 100 a pak na 80 všechno vjíždí do pravého vesměs kamiony a já to beru do levého v protisměru, rychlost upravuje značka na 100 tak přidávám, po chvilce mám oktávku s majáky za zadkem :o zvolňuju na 80 a snažím se to vzít na krajnici ke středu svodidel , tudy cesta nevedla . Beru to zpět do pruhu a přidávám na 130 oktávie pořád nalepená na zadku , říkám asi jedu ještě málo plyn na podlahu podřazení o 2 stupně v tu chvíly oktávie ztrácí a na tachometru 180 ubírám a držím 180 oktávie mě dojíždí ale už se nelepí . Konečně omezení končí značka 80 já na tacho 180 s blikací oktávkou v závěsu :D po pár sech metrech už ve dvou pruzích  jsem se myškou  mihnu do první mezery mezi auta a čekám zda jsem se stal prioritou já nebo pojedou dál :D Když oktávka byla vedle mě policajt zamával poděkoval a jeli dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme se byli podívat na 48.ročníku 15km po Divoké Orlici. Za mě velký palec nahoru za Vodní záchranou službu na jezu u soutoku Rokytenky a Divoké Orlice. A velký palec dolů za ty nezodpovědný "vodáky", co sotva stojí na nohách a po udělání se, lezou ještě pro loď pod jez do válce. :bojim

 

IMG_20190504_121642.jpg

IMG_20190504_122524.jpg

IMG_20190504_125746.jpg

IMG_20190504_134422.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...