Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 2 hodinami, pesastor napsal:

@Davidak79 to jsem cetl, ja myslel ze uz mas nejakou zpetnou vazbu ze servisu.     

vypuštěno , vyčištěno, aditivum plná VERVA tentokrát diesel :D mám najeto cca 250km a jede jak drak . V servisu prej nemaj kam dávat tu vypuštěnou naftu za tento týden :D Včera jsem je na tý benzině upozornil že na stojanu Verva 100 a Verva diesel není zrovna to nejlepší, že mi tam klucí natankovali špatně mi bylo řečeno při mávnutí rukou to už tu byl dneska taky jeden 🙄 Dokonce i majetel toho servisu tam nabral benzín místo nafty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam opacnou zkusenost: pred ca 20 lety jsem mel Austina Metro. Takovej MiniCooper v jiny bedne, benzinak 1.4. Zima, mraz minus 20 a v Horicich v Podkrkonosi meli stejne oznacenej benal a bionaftu, silieny lepivy sr*gory na urovni laku na rakve. Pochopitlne se mi povedlo natankovat tohle. Auto odjelo ca 300 metru a smytec. Spagat a nastesti v Horicich je kazdej druhej zavodnikem s teplou garazi. Tri dny jsme cistili vsechny trubky, karburace, cerpadlo.... Ono to na vzduchu zasychalo fakt jak ten lak na rakve. Od te doby si davam velkyho majzla coze to tankuju. Jenze nez se clovek sam spali, tak pozor nedava.....:roker

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 , nic se nedeje.....

Ja dne KONECNE vyheveroval a podlozil auto a opravil po STK nefunkcni a kejvajici se predni mlhovku. Soudruzi se ji snazili "seridit", tak vypalili konektor a nechali ji viset, Aby to nebilo do oci, nacpali dozadu rozlamanej polystyren/ Tak sel naraznik dolu, hledani vyvodu, mereni, krimplovani noveho konektoru. Ale zdarilo se, na Pazoutkovi opet vsechno funguje jak ma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přivezl jsem ženu na zkrácený víkend domů z lázní , cestou tam před Hradcem prázdná dálnice a jedu si tak 150km/h a najednou v dálce auto v pravém pruhu , dojížděl jsem ho a už z dálky jsem viděl že je to neoznačený policejní superb , zpomalím a nějakých 130 jsem ho dojel , on jel tak 127 :D nastavím rychlost 133km/h a pomalu ho předjíždím  , říkám na děti mávejte na ně , pomalu jsem jim ujížděl a sledoval zrcátka co se bude dít . Už jsem byl daleko a viděl jsem jak je dojíždí a začínaj předjíždět dvě auta , řidiči je bohužel asi ze zadu nepoznali , superb se v zápětí modře rozblikal. Najel jsem 400km a potkal 7 neoznačených aut a pokaždé v akci  se zastaveným autem. Před Prahou rána a mám ťukanec na přední skle :( čekám za jak dlouho se to rozleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ma clovek smulu tak i v damskem prirozeni narazi na hrebik: vcera do noci Slovaci v Bratislave cosi slavili a tak ukopavali zrcatka stojicich aut. I nas Pazoutek to koupil a je omotanej americkou paskou jak bolava noha :fnuk..... Nastesti aftermarketova zrcatka jsou komplet za 13 Ecek

IMG_20190427_130719[1].jpg

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2019 at 20:07, Davidak79 napsal:

na pistole koukám jak pitomej , ale náhoda je blbec , jezdím benzín i naftu.

tak tak :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera proběhla instalace,a Hurááá,funguje to.:potlesk Aneb když se vozejčkář v zimě nudí.😀Posbíral jsem po dílně zbytky,objednal z čajny čerpadýlko a rybičku,a tohle z toho vylezlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes no dopoledne stálo za starou bačkoru viz. @StibTo příspěvek o jeho Superbu. Po obědě se nakonec zastavil @Klemoň a na jeho 308 už jsme byli úspěšnější. Vymysleli jsme kam se dá houkadlo a zkontrolovali zadní brzdy. No a nakonec jsem ještě zvládnul přerovnat v " uhelně " pytle s peletama který jsem tuhle sezonu nespálil aby byli blíže ke kotli na další sezonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 tak to máš na ne štěstí...já je nepotkavam...nebo jezdím jako ďas🤣

Dneska se na horách citelně ochladilo..Tak jsme místo zmrzliny dali jen tatranku na kolonádě...

Pak jsem potkal ženskou v perovce a zimních rukavicích...no i v kratasech jsem se za ní zpotil jen co jsem ji videl:roker

Zítra asi podnikneme výlet do Dvora do zoo a nebo lanovkou na černou horu na rozhlednu a panoramata...uvidime podle počasí...v týdnu kdy bylo hezky lanovka nejezdila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...