Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 10 hodinami, radim.1008 napsal:

Dělají jiní, já se jen díval a občas něco podržím. :D Navíc mám neschopenku na nohu. :D Takže když si k práci sednu je to cajk. :D

Tak jsem si dnes k práci sednul na stoličku a začal natírat. Ale až odpoledne, co jsem si koupil barvu v době vycházky. :D

Dopoledne byla zima a studený vítr. To jsem nedělal nic. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 4. 2019 at 16:36, Davidak79 napsal:

V sobotu jsem jako spolujezdec s kolegou vyždímal u SCUDA nádrž skoro do sucha, dnes ráno říká doufám že dojedu na benzínku , dojel :D Za necelou hodinu volá , co je ta VIVA za *neumím psát slušně*ku ?? říkám jaká VIVA , on tu co jsem natankoval , auto mi cuká a nejede . Říkám máš tam účtenku ?? on říká jo mám proč ?? já na něj přečti mi co tam je napsáno , on : je tam VERVA 100 😯 říkám mu ta 1,9 Jtd na ten stooktanovej benzín asi moc nepojede , už to ani nestartuj a vydrž tam , kde jsi ?? na benzínce před Zdibama . TWL ujeli na vervu skoro 60 km . Já pak jel jako řidič na tažné tyči zpět a ruce mám jak Schwarzenegger :D čekám na info ze servisu jestli se něco odpálilo

Tak 1,9 Jtd to přižil bez poškození , dokonce mi připadá živější :D

Jinak dnes převzato nové pracovní přibližovadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si neumíte představit, jak mi (a nejenom) ty sešívky s tim stadionem ve Vršovicích lezou na nervy.... Zrušila bych celej fotbal.... 😝 akorát bordel všude... zablokovaný normální pracující lid v kolonách, vodpadky, vožralové, všude nablitý koláče, řev, ho.na koňský, přebíhá to nebezpečně silnice v okolí (i s dětma..!!!) VRTULNÍK..!!??? Ježiš kdo ho platí...???? Fakt potřebný? Tohle všechno... 😡

si vemte balón a děte si zakopat někam na pole za prahu...! A pak si tam klidně rozbijte držky.... Čína má prachy, tak slávie vyhrává ... ? 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to napsal trochu jinak, proč má tolik lidí potřebu se harcovat na podobné akce. A přitom tvrdit jak bezvadný to byl zážitek. V dobách kdy jsem byl kmenovým řidičem u DP tak jsem byl pravidelně nominovaný na speciální linky které se jezdili na objednávku pořadatelů těch akcí a nevím podle mě muselo / musí chování lidí při cestě na/z akce degradovat zážitek z té akce na něco co ani nestojí za zmínku. Když jsem viděl jak se lidi doslova rvali do busu jen aby se tam dostali aby se pak desítky minut tlačili při vstupu do areálu a za to všechno zaplatit nekřesťanský peníz a uvnitř areálu vše xx krát předražené. Nejvíc mě dojímali akce (Majáles, Pivní slavnosti apod.) vedle výstaviště Letňany kam pořadatel naveze pro tisíce lidí pár desítek plastových kadibudek který pro jistotu stejně shromáždí na dvou nebo třech místech v areálu a lidi pak na to stojí frontu jak na banány v dobách dřívějších. Nehledě k tomu že spec. akce na Výstavišti Letňany na která dorazí xx tisíc lidí paralyzují život skoro celého konce města (Prosek, Letňany,  Kbely,) i průjezd po důležité tranzitní tepně což je podle mě násobek počtu lidí který na ty akce dorazí. 

Jinak včera jsem byl jezdit po práci jsem dokončil rozhazování zeminy vytěžené při stavbě plata u garáže. Dnes mám v plánu úklid v garáži u tatíka naši jsou na dovolené tak budu mít klid na to abych mohl vyhodit vše co je k ničemu. A nebudu se o tom muset s tatíkem domlouvat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Weri 605 napsal:

Si neumíte představit, jak mi (a nejenom) ty sešívky s tim stadionem ve Vršovicích lezou na nervy.... Zrušila bych celej fotbal.... 😝 akorát bordel všude... zablokovaný normální pracující lid v kolonách, vodpadky, vožralové, všude nablitý koláče, řev, ho.na koňský, přebíhá to nebezpečně silnice v okolí (i s dětma..!!!) VRTULNÍK..!!??? Ježiš kdo ho platí...???? Fakt potřebný? Tohle všechno... 😡

si vemte balón a děte si zakopat někam na pole za prahu...! A pak si tam klidně rozbijte držky.... Čína má prachy, tak slávie vyhrává ... ? 😉

lip bych to nerekl :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klimoška je zlo, hlava nepraskne a naopak je jí u okna lépe než plicím při klimošce. Pro mě dělai boxera na můj požadavek bez klimy, jinak by tam ta klimoška taky byla. Jediné auto, kde mám konečně nyní klimu je nový I30, tam to bez klimy nešlo, byla to skladovka, ale já jí nepoužívám a otevírám to okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no my ze starý školy ( no fuj jak jsem se to nazval) jsme na tom podobně. Osobně klimačku  v autě nemusím. A raději si otevřu okno. Je pravda že občas už nastávají situace kdy mě bolí rameno nebo záda a to si vzpomenu na " staré psy " který mě učili jezdit a když mi vyčítali že okno otevírám moc a vždy to bylo se slovy však si jednou vzpomeneš až tě budou chytat záda nebo tě budou bolet klouby tak pak si vzpomeň že to je z toho věčně otevřeného okna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vagi napsal:

No jooooo, jeď si na dovču, po dálnici s otevřeným oknem...za chvilku ti z toho praskne hlava :D

Asi takhle - jel jsem letní dovolenou kdysi do Chorvatska s P405 a pokud jedeš (nestojíš 2 hodiny v koloně) a rozumně průvanuješ okny do kříže, tak jsem dojel (tedy celá rodina) a neumírali jsme vedrem.

A pak letní dovolená do Nizozemí se současnou P308 a klimou . . . Horní nezavíratelné výdechy (u bočního skla) zalepené kobercovou páskou (jinak ti omrzá levá ruka) a chlazení na hodně malý rozdíl a postupně přidávat a taky jsem přežil.

Ale zase - nesmíš zastavit na dlouho a vylézt do horka. Asi ta cesta s klimou je lepší, ale ani jedno není úplně výhra . . .  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...