Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Na to, že mám ještě neschopenku bylo dnešní ráno trochu hektický. V půl osmý telefon, že do hodiny přijedou vyvézt septik, o půl hodiny později volal tesař, jestli může přijet s trámy na střechu na stání. No sjeli se tu skoro najednou. :D A ve čtvrt na jedenáct jsem seděl už v Ústí nad Orlicí v nemocnici na kontrolu. Tesař zatím tvořil čepy a zádlaby. V poledne jsem byl zpět. Konečně se střecha začíná rýsovat. :D Zítra koupím barvu a budu natírat. 

IMG_20190423_160831.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem jako spolujezdec s kolegou vyždímal u SCUDA nádrž skoro do sucha, dnes ráno říká doufám že dojedu na benzínku , dojel :D Za necelou hodinu volá , co je ta VIVA za *neumím psát slušně*ku ?? říkám jaká VIVA , on tu co jsem natankoval , auto mi cuká a nejede . Říkám máš tam účtenku ?? on říká jo mám proč ?? já na něj přečti mi co tam je napsáno , on : je tam VERVA 100 😯 říkám mu ta 1,9 Jtd na ten stooktanovej benzín asi moc nepojede , už to ani nestartuj a vydrž tam , kde jsi ?? na benzínce před Zdibama . TWL ujeli na vervu skoro 60 km . Já pak jel jako řidič na tažné tyči zpět a ruce mám jak Schwarzenegger :D čekám na info ze servisu jestli se něco odpálilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Davidak79 napsal:

V sobotu jsem jako spolujezdec s kolegou vyždímal u SCUDA nádrž skoro do sucha, dnes ráno říká doufám že dojedu na benzínku , dojel :D Za necelou hodinu volá , co je ta VIVA za *neumím psát slušně*ku ?? říkám jaká VIVA , on tu co jsem natankoval , auto mi cuká a nejede . Říkám máš tam účtenku ?? on říká jo mám proč ?? já na něj přečti mi co tam je napsáno , on : je tam VERVA 100 😯 říkám mu ta 1,9 Jtd na ten stooktanovej benzín asi moc nepojede , už to ani nestartuj a vydrž tam , kde jsi ?? na benzínce před Zdibama . TWL ujeli na vervu skoro 60 km . Já pak jel jako řidič na tažné tyči zpět a ruce mám jak Schwarzenegger :D čekám na info ze servisu jestli se něco odpálilo

Kolik tam je nádrž? A kolik toho natankoval? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nádrž má tuším 80l natankoval 30l do výparů , nádrž byla v podstatě na sucho. Prej to cuklo hned po vyjetí z benzínky , myslel si že to nasálo vzduch a před Prahou to cukalo tak že už se nedalo jet ( myslím že trochu mlžej že to cukalo asi víc a častěji ). Dle servisu to je na týhle pumpě celkam často, je to blbej stojan jsou hned vedle sebe pistole VERVA 100 a VERVA diesel. Už jsem z týhle pumpy jel 2x na tyči jednou to byla Kia 2,2crdi  jenže tady to ujelo jeden km a palubka byla jak vánoční stromek , řidič si hned uvědomil chybu a zastavil a ani se netankovalo do "suché" nádrže, ale ani né do roka se uvařil z nějakého důvodu motor oprava 70tis, zajímavé bylo to, že nesvítila jediná výstražná kontrolka a ručička nepřelezla nad100°c ( záruka nebyla uznána z důvodu že mělo auto najeto o 6tis km víc , tudíš auto bylo ještě rok v záruce ale kilometrově né ) . Do třetice stejná pumpa můj tatík dal cca 10l benzínu do asi 20l nafty :D tady si to uvědomil hned a ani se nestartovalo, do servisu si to odkočíraval sám ale na laně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude se lakovat ??

Jinak u nas byl dnes den konecne jako pracovni 😆
Dopoledne se dodelala posledni kamera dohledoveho systemu na zarade nejak tak prihnojilo co slo.
Odpoledne posekala trava - jsem skoro posledni nechaval jsem to rozkvest hmyzu a predevsim vcelam - dnes jsem napocital dve vcelky mozna to byla jedna a ta sama dva cmelaci a jednu muchu.
Ne nerikam ze me to schazi ale fakt se neco deje a do budoucna je zadelano na docela velkej problem.
Nasi oblibeni "krizaci" uz druhym rokem nejsou :(
V podvecer masaz
........ no a ted relax u sklenky vina.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Davidak79 napsal:

nádrž má tuším 80l natankoval 30l do výparů , nádrž byla v podstatě na sucho. Prej to cuklo hned po vyjetí z benzínky , myslel si že to nasálo vzduch a před Prahou to cukalo tak že už se nedalo jet ( myslím že trochu mlžej že to cukalo asi víc a častěji ). Dle servisu to je na týhle pumpě celkam často, je to blbej stojan jsou hned vedle sebe pistole VERVA 100 a VERVA diesel. Už jsem z týhle pumpy jel 2x na tyči jednou to byla Kia 2,2crdi  jenže tady to ujelo jeden km a palubka byla jak vánoční stromek , řidič si hned uvědomil chybu a zastavil a ani se netankovalo do "suché" nádrže, ale ani né do roka se uvařil z nějakého důvodu motor oprava 70tis, zajímavé bylo to, že nesvítila jediná výstražná kontrolka a ručička nepřelezla nad100°c ( záruka nebyla uznána z důvodu že mělo auto najeto o 6tis km víc , tudíš auto bylo ještě rok v záruce ale kilometrově né ) . Do třetice stejná pumpa můj tatík dal cca 10l benzínu do asi 20l nafty :D tady si to uvědomil hned a ani se nestartovalo, do servisu si to odkočíraval sám ale na laně :D

Tak na to co odjel, bych tam narval plnej Vif, dotankoval do plna a vůbec bych se  nebál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem odvezl klukovo kolo na garanční servis a pak jel do servisu naplnit klimatizaci. Trošku jsem je překvapil velikostí auta, ale nakonec se zadařilo. Klima byla úplně prázdná, tak doplnili 550g chladiva (2kč za gram bez DPH). Mašina ukazovala že tam žádná netěsnost není, tak uvidíme jak to bude chladit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera den blbec, toto bylo hned z rána, nevím jestli na tu opakovanou prohlídku pojedu.....

kromě kufru a nárazníku, je hnutá výztuha, takže pokud bude oprava, tak na stolici, což nevím jestli pojišťovna zaplatí

Jinak ještě výměna spirály boileru u rodičů, okořeněná nedostupností a cenou nové a ještě navíc zatuhlý ventil na přívodním potrubí....

IMAG0998[1].jpg

IMAG1001[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Scratch napsal:

@radim.1008 no davat info jak makam na neschopence verejne na internet, to chce odvahu :D 

Dělají jiní, já se jen díval a občas něco podržím. :D Navíc mám neschopenku na nohu. :D Takže když si k práci sednu je to cajk. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera cesta do lázní...všude všechno rozkopane a ucpané...A taky jsem potkal policejní hlídku s radarem...jistila v obci kocbere pevnej radar...Tak aspoň vím že ještě na silnici policie nevymrela:aut

Dneska pak první procedury a zjišťování co a jak...třeba že příbor od snídaně byl na celý den...oběd jsem tak musel sníst kavovou lzickou🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska JEN relax po vcerejsim STK + E., pohoda, klidek tabacek :roker

Psal jsem sice ze bez ztraty kvetinky, ale v detailnim protokole cele 3 usmevne zavady: ostrikovave strikaji NIZKO, maly pritlak pruziny zadniho sterace a nesvitici PP mlhovka. Na tu se teiim, neni to zarovka ale zrejme uhnilej kablik. A tak naraznik dolu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...