Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já bych chtěl mašinu taky a moc, ale bojím se provozu , papíry na to mám ale na chalupě honím maximálně simsona :D Bratranec přijel na Yamaze tuším obsah něco kolem 600 , tak jsem si to po delším sezení na místě projel , fakt paráda . Potkal jsem pár motorkářů so zdravili ale já se nepustil řidítek doufám že ten zdviženej malíček zahlédli  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pe.Tr napsal:

kazdopadne krom kluka co ji malem prejel hlavu jsme zastavili jen my pežoti a jeden policajt.

Tak pokyn PČR pro jízdu v "režimu zvláštního užívání" pozemní komunikace zněl jasně (kromě jiného): " ...takže pojedete v tom levém pruhu 🤣, vedle sebe, ideálně šachovnicově (...) a kdyby se někomu něco stalo, tak hlídka ve voze vzadu uzavírající kolonu mu pomůže..." takže ano, v zásadě "nestavět", ale šlo tohle vidět přímo před sebou (ještě, že úhybný manévr mám už trochu nacvičený) a nezastavit??? Už už jsem měl před očima rozkřápnutý meloun, brrr... 😖

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a k tématu vlákna, kdyby to třeba někoho zajímalo, i když to bylo včera a není to Pažout, tak jsme leštili a leštili a leštili, čímž díky @Schreek za pomoc, ale to vlastně patří do jiného vlákna, takže jsem úplně off topic 😜

20190420_215537.jpg

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56  Znamy motorkarsky moudro: kdyz chces jezdit a o nic se nestarat, jezdi Japonce. Kdyz chces ztracet srouby, varit neustale prelamanej ram apod., jezdi Cinana. ALE kdyz chces srdcovku a tlemit se od ucha k uchu v kazdym vinglu [a taky ceka na ND treba ctvrtrok, mit ruce kazdou vujizdku od oleje] JEZDI ITALKU.    :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda najel 125 a policajt zadnej. Zato jsem Karoline nasel na chalupe ztracenou masinku, tak si hned nasla teren na kterem ji vyzkousela 😐😐😐😐😐. Stve me to, ale proste jeste z toho nema rozum, aspon ze to pujde rozlestit🤔🤔🤔

IMG_20190422_171741.jpg

IMG_20190422_171703.jpg

IMG_20190422_171725.jpg

IMG_20190422_171713.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysupali jsme se synatorem pár ženských u svary na vesnici..a příští rok si musím vzít den dva volna navíc...kdo má odmítat dary v podobě tekutych třešní švestek a jiných božích daru:aut

Zitra opět směr hradec až do janskych lázní :nevim

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

jsem Karoline nasel na chalupe ztracenou masinku, tak si hned nasla teren na kterem ji vyzkousela

To ta mašinka má ocelová kola a patří na koleje ???  :myslim     Mi neříkej , že takhle  "pěkně" nalinkovala koleje plastovýma kolečkama ???  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska další stace, tentokrát letiště u Mnichova Hradiště opět s @Schreek

náklony ,  kritické brzdy , slalom v rychlosti chůze, otočka a osmičky na malém prostoru v rychlosti chůze, enduro vložka. a  svěcení mašin 😉

IMG_20190422_161237.jpg

IMG_20190422_160629.jpg

IMG_20190422_164437.jpg

IMG_20190422_180127_1.jpg

IMG_20190422_172752.jpg

IMG_20190422_172819.jpg

IMG_20190422_160615.jpg

IMG_20190422_160609.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Klemoň napsal:

To ta mašinka má ocelová kola a patří na koleje ???  :myslim     Mi neříkej , že takhle  "pěkně" nalinkovala koleje plastovýma kolečkama ???  :(

To nevim. Masinku ma Karolina prede mnou nekde umne skrytou, asi vi, jaky by ji cekal osud 😂😂😂😂, ale Vala ji praskla a Kajda se priznala 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2019 at 14:30, ozzy56 napsal:

jak jsem avízoval, prubnul jsem dneska totok :)--jede to dobře, ale přes 100 jsem nešel, je to na mě moc vysoké (mám 180), brzdy hrozně jedovaté, jinak táhne to odspodu jak cyp,  ale suzuki 650 seděla na cestě líp

DSCN0037.JPG

Multipla mezi motorkami 😂😂😂😂, no odspodu vzdy jede 2valec skvele 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...