Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

ze zakona povinen zbran pouzit a ohrozeni eliminovat ? To snad nejsou povinni ani cajti .... To by se postříleli navzájem když při autohonickach obecně ohrožují deset vesnic který projedou než to prchající někam naboří.

Ale chápu ... u slivovice 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity tom byla prave ta moje diskuse s kolegou. Nechapali jsme jak mohl nekdo soudnej medvedici vypustit ani ja mohle hejtman misto aby ty slunickare nechal zavrit jen konstatovat ze je treba obezretnost v mistech kde se pohybujou stovky lidi s detma.

Asi by bylo nejlepsi kdyby si dal pan hejtman medvedi kuzi na stenu v kancelari?

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno vstávačka v půl páté, fičel jsem s dcerou a přítelem na letiště, maj cca do 3tiho výlet za kamarádkou do Mexika, maká tam na ambasádě. A pak s maminou na kukačku do Áčka a Esa, chtěla si vyzkoušet pár aut co by se jí líbilo místo Ačka. Tak asi má jasno, já budu asi ten co si pak koupí malé. Uvidíme. 

A teď jdu dát nový oil, když je to tak pěkně  prohřáté. A po víkendu na stk. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno hlídání Pepína u našich než se vrátí z nákupu pak jsem tatíkovi asistoval při výměně kohoutu na vodu na zahradu. Pak se tady na chvilku zastavil skorobráška přivez vrátit nějaký věci který už nebude potřebovat. Pak jsem s Pepínem zavezli našich Accenta do dílny a skoro hodinu jsme si hráli s řidičovo dveřma který utrpěli v zimě parkovací bebíčko neznámým tvůrcem někde na parkovišti. Netvrdím že to je nějak odborně nejsem klempíra ale vypadá to lépe než to bylo po obědě jsme provedli zevrubnou kontrolu celého vozu protože naši se chystají do lázní. Na vojně se tomu říkalo přechody na letní / zimní  období. Zítra zbývá natankovat a umýt a Accent bude hotový po něm půjde do dílny C2 nebo 807 to se rozhodnu zítra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem.mel dneska den jak vymalovanej,ráno nakoupit,přijdu k autu a nic,všechno funguje a nenastartuju,první taková blbá porucha když to nejmíň potřebuju,volal jsem hned do servisu co s tím,a že si pro to dojedou s odtahem,tak sem volal mamině aby pro mě.prijela s prdíkem,dovezl jsem jim kartu,tady klíče nejsou,a pádili jsme s maminou do města nakoupit.Po druhý hodině mi volali ať si.pro.to přijdu,že to mám zpravený,to byly fofry.Odešel nějakej konektor u podávacího čerpadla a že čerpadlo je v nádrži,tak museli celej zadek rozhodit.  Tak snad to bude chvilku fungovat.Až se to někdy zase podělá,tak je to na výměnu celýho čerpadla abych si pak připravil 10 a.pul litru na výměnu,to mě.fakt potešil.Tak zatím jsem neměl nějak velký výdaje s timdle autem ,no,tak doufám,že to zase chvilku vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proslapnul sem brzdu na trandaku - normalne mi praskla brzdova trubicka - pritom vypadala v poradku - mozna to je ve spoji je to za nosnikem a valet se pod autem nehodlam
ale neofiko info je ze behem par tydnu stari pardalove dostanou fungl nove Jumpiky longy - to abych si zazadal o tuplaky a mechy na zadek :P pri mem vytizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni doba celkem uspesna az neuveritelne uspesna.

Objednane veci prisli jak meli dokonce i v predpokladanem case.
Kladne vyrizena reklamace baterky pro drona mimochodem palec nahoru  :super pro obchod Pecka model pristup i samotna komunikace naprosto bez problemu
kdy je pristup pro spokojenost zakaznika - dlouho jsem toto v CZ nezazil a spis se tesil na "handrkovani" pro co a jak nepujde ...

A ted az do stredy mame volno tak ze bude cas na restiky co se nestihaji pri beznem pracovnim nasazeni ....
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem se rozhodnul že prodloužený víkend bude tak nějak v duchu aby kovářovo kobyly nechodili bosy. Takže včera byl v péči Accent našich dnes jsem se věnoval 807 ráno jsem teda ještě umyl Accenta pak jsem umyl 807 to bylo do oběda hotové. Po obědě jsem zvednul 807 na kozičky shodil jsem kola omyl jsem brzdiče zkontroloval jsem destičky zítra pořádně umeju kola a uklidím v autě. No a pak bude na řadě C2 a ségřino SX4 jo a ještě se objednal brácha se svou ochechulí na přezutí na zítra nebo pozítří. Takže nenudím se a doufám teda že budu mít po té péči na chvilku klid a budu se moct věnovat jen zákaznickým autům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...