Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 3 hodinami, Scratch napsal:

Jo, vikend byl ve znameni lyzovacky s klubaky 😂😂😂

A nemůžeš napsat co to je za ksichty pod těma škeblema ?  Nebo to je hádej , případně volej přítele na telefonu ???  😉🤣

To abych si k tomu hádání otevřel láhev vína , aby mi to lépe šlo :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten třetí je ta potrefená husa co se ozvala. 

Dnes byl den tak nějak prodloužení víkendu. Ráno jsem měl jet na jednu obchodní schůzku kterou jsem nakonec odvolal neb dostat se od nás ráno před devátou do Prahy je neštěstí od nás do Nehvizdskýho Lidlu mi to trvalo 40 minut. Takže od tama jsem schůzku zrušil nakoupil jsem a jel jsem zpět domů. Po 11 jsem vyrazil podruhé tentokrát směr Autodrom Sosnová u Č. Lípy.  od 14 hod tam jezdil vcelku známý yutuber Vesničan provozující kanál Amatérská Rally a Vesničan. Který někdy před vánoci slíbil dvěma fanouškům kteří jsou chovanci Jedličkova ústavu v Liberci že je sveze svojí závodní Škodovkou zvanou Hrášek.  Tak jsem tam vyrazil na čumendu. Jako neskutečný co ta škodovka dovede v rukách který si s ní umí poradit. No a od zítra se vracím do běžného procesu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Veno rano kolem 8 ranni kolega nehvizdy HoPo asi 40 minut
ja kolem 9ranni  Exit 8 k restauraci Certousy (pres zelenec) asi 30 minut

proste nejaky debil rekne ze D11 je na 18 neprujezdna a kazdy to bere oklikou
pritom to byly jen kolony kvuli zipu a napojeni na rozestavenou dalnici - lidi proste neumi jezdit !!

 

takze te mam ocekavat na Vesnicanovo kanale jako cumila jo ??
 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Klemoň napsal:

A nemůžeš napsat co to je za ksichty pod těma škeblema ?  Nebo to je hádej , případně volej přítele na telefonu ???  😉🤣

To abych si k tomu hádání otevřel láhev vína , aby mi to lépe šlo :mrk

Vino nechme sommelierum 😂😂😂😂

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na pomery soboty a zitra nedele byl plodny az vykonny.

Prezul se pesek do letnich backurek protahl se myckou pravda kartacovou / uz za naseho "drzeni" po ctvrte :mad: / budiz k dobru ze byl program s nanovoskem.
Dotahl a zapojil predposledni kameru dohledoveho systemu ale pristihl jsem se ze stari klepe na dvere - zitra bude na programu posledni.....

No a ted relax u sklenky bileho ;)


Pekneho vecera posilam vsem ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

Vino nechme sommelierum 😂😂😂😂

@Scratch Jo jo - sliby se maj plnit o vánocích .

@Vena garážmistr A Véno - ano správně , ten ksicht v bundě Hi-Tec v helmě s celoštítem jsem opravdu já :papa

Nikdy bych nevěřil , že víkend v Alpách s bandou z PeuClubu může být tak bezva záležitost :super   Ještě jednou veliké díky všem zúčastněným !

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem se cestou z práce zastavil v půjčovně strojů a přivezl jsem vibrační desku. Zhutnil jsem " kufr " a hned jsem stroj jel vrátit cestou domů jsem ještě naložil 0,54t štěrku 4-8 mm a dnes ráno jsme s tatíkem začali s pokládkou zámkovky Pepíno asistoval no spíš se pletl ale tak snad mu to něco dá do života když vidí od malička co všechno se dá udělat svépomocí.  Na zítra zbylo položit necelých 5metrů čtverečních a na příští týden si půjčím lámačku a doděláme kraje. No a prodloužení pracovní plochy bude hotové.  V květnu mám v plánu dostavět kůlnu kterou rozestavěl nebožtík švára který tam chtěl parkovat motorky a chtěl tam mít dílničku. A s tím souvisí že musím také dodělat vjezd k ségře na pozemek aby mohla parkovat na svém když přijede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jel s mladým do Hořic na přijímačky. Čekání jsem si zkrátil návštěvou Hradce, že si koupím barvu na třmeny. Ve finále jsem odjížděl s barvou, čtyřmi repro a tlumící hmotou do dveří.V autě nemám JBL tak jsem to chtěl trochu vylepšit.  Takže dnes proběhla instalace a je poznat změna. 

8333C1B7-E506-4F7B-B646-AFAD8EA6B57E.jpeg

D491B49E-A911-4916-BF26-FF2A0F41DED1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎08‎.‎04‎.‎2019 at 18:13, Vena garážmistr napsal:

    Po 11 jsem vyrazil podruhé tentokrát směr Autodrom Sosnová u Č. Lípy.  od 14 hod tam jezdil vcelku známý yutuber Vesničan provozující kanál Amatérská Rally a Vesničan. Který někdy před vánoci slíbil dvěma fanouškům kteří jsou chovanci Jedličkova ústavu v Liberci že je sveze svojí závodní Škodovkou zvanou Hrášek.  Tak jsem tam vyrazil na čumendu. Jako neskutečný co ta škodovka dovede v rukách který si s ní umí poradit. No a od zítra se vracím do běžného procesu. 

www.youtube.com/watch?v=pZfRD28k6l8

 

Aby jste to nemuseli hledat pokud Vás to zajímá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...