Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tedy verejna doprava to je vec: z Ostravy do Serede to teoreticky melo byt za 4 hodky. JENZE: v Ostrave na Namesti republiky chcipla tramvaj - zrovna ta ve ktere jsem jel. Dostat se trolejbudem na nadrazi chce vyssi divci, ale budiz. Z vyplazenym jazykem jsem stihnul RegioJet. Chytra pani pravila ze nema Low Coast. Nastoupim a v tom Low Coast vagonu celych 5 lidli... a k tomu nejakych 15 minut zpozdeni. Sok nastal az v Ziline. Rychlik Liptov nejdriv 10, potom 20, 35 a ve vysledku 55 minutek zpozdeni.... A tak jsem namisto ve tri dorazil od rana pred chvili. To mam za to, ze jsem nechtel jet Pazoutkem :roker

Na druhou stranu na Kruzberku a na Slezskej Harte krasne, kamaradka pritulna a endorfinku co hrdlo racilo.....:D

 

 

 

IMG_20190402_102431[1].jpg

IMG_20190402_123417[1].jpg

IMG_20190402_151156[1].jpg

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dnes ani vcera nic
kecam vcera nas s kolegou prepadli na smichovskem nadrazi vecerni zpravy na TV Nova
mala anketka ohledne potkanu a krys v Prahe - tak jim neco zvejknul - ja stal u auta a jen se tlemil vcerejsi vecerni noviny cca 25 minuta
kolega na kamere ja v pozadi s usmevem na rtu :P
 a dnes standart smena promotat se vinohradskou v praze to je na diplomku - co 2 dny to zmeni a pak clovek vymysli alternativni trasu zasobovani

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to vezme.... Laguna v podstatě splnila svůj účel, i když ne na 100%. Chtěl jsem jí mít 4 roky, vydržela caca 1,5 roku.... No ona by jezdila ještě dál, ale už jen na benzín, LPG přestalo fungovat s nějakou prapodivnou závadou, s kterou si nikdo nevěděl rady.... No a 806ku jsem prodával po14ti letech.... To jsem vyvalil bulvy, když jsem na to náhodou mrknul.... Ta krabice byla naprosto perfektní kočár.... V prosinci půjde do šrotu ještě dcery 106ka, naučila se s ní jezdit, takže účel splnila.... Dcera už hledá v předstihu nástupce....

Jo a pěšky nechodím, ještě je tu manželky plechovka Focus a Zafira…. Hondu Nighthawk nepočítám....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno dovezli 5t štěrku frakci 0-63 do " kufru " pod zámkovku. Včera jsme ještě s tatíkem dokopávali díru a po obědě jsme to začali zavážet. Navečer jsem byl na pražském  minisrazíku. A dnes od rána jsme zaváželi  do oběda to bylo na hrubo hotové po obědě jsem si odskočil k dvorní holičce a pak jsem to dodělal takže mám zavezeno hrubým štěrkem částečně srovnáno zítra dojedu s vlekem ještě pro fůrku štěrku do toho zbytku a příští týden půjčím vibrační desku abych to zhutnil a mohl začít pokládat dlažbu. No ale už mě z toho zápasu s lopatou a podobnejma věcma bolí celej člověk no už nejsem zvyklej na takou robotu v dobách kdy jsem jezdil u SÚS to bylo v pohodě to jsem lopatou házel v práci běžně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bylo zase krásně :D , do práce jsem nemusel :super, tak jsem ráno odkopal záhonek,trochu poklidil zahradu a pak pokropili trávník. No a po obědě jsem vyvenčil Satelise. Dal jsem jen hodinovou vyhlídkovou jízdu kolem komínu. :papa

D88E1439-6A17-4C82-A00D-C60E9C3E832E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl sem dnes v praci
jako dostat se napric prahou to chtelo znat skryte ulicky a chodniky jako dostat se nekam kvuli tomu sportisimo 1/2 maratonu to bylo umeni :P
odpolko sem otevrel studnu a po zjisteni ze je tamvody skoro po kou...., no rekneme lehce pod pasem :P snazil sem se ji odcerpat kvuli nalezeni sitka z tohoto nesmyslu co jsem tam vloni montoval
mam podezdreni ze kecaj a sitko neni nerezove 😡😡 a proste za sezonu zhnilo

839525_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celejch 10 let jsem pravidelně ošetroval - čistil kožené sedáky Armorem a želvou ( žáleželo co jsem našel pod stromkem ) a nikde mi kůže nepraskla a byla stále zachovalá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Havlicek.Lukasve studni mám ,,piráta". Síťku bych skrze proreznutí nevěřil.

Dnes jsem vyměnil nový vypouštěcí kouhoutek u šoupátky ve sklepě u vodovodního řádu. Za ta léta začal kapat, tak jsem jej lehce utáhl, ale zůstal mi v ruce. Poté jsem koupil a zasadil stromkový angrešt odrůdy Rixanta. Poté jsem vybrousil a znovu přelakoval stůl + poličku. Taky vyzkoušel televizi + dvd v novém obýváku.Vzhledem, k počasí a nehrozícím mrazíkům, jsem ,,odzimoval" nádrž na děšťovou vodu. Ze sklepa vyndal kytky a dal na zahradu na pařezy.  Bohužel, na autíčko jsem se nedostal:(. Mezitím, byli další ,,drobné" práce.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...