Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dostal odpověď od potenciálního zaměstnavatele brigády...našli si vhodnějšího kandidáta...

Když jsem se zeptal v čem jsem nevyhovoval tak mi odpověděli že radši nábor zrušili úplně a vybrali si lepšího kandidáta...a na vlastních stránkách jim nábor jede dál...

Tak jsem rád že nemusím dělat pro lháře...😋 

Hledání brigády tak pokračuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne jsme se skorobráškou Pepou provedli poslední převoz z Avie ( po švárovy) k našim za 807 jsem přitáhnul přívěs který je asi tak 4 minuty před smrtí a na přívěsu za Pepikovo Sharanem jsme dovezli motorku. Po obědě jsem oboje zahnízdil u našich na dvoře a teď odpočívám a nechce se mi vůbec nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, radim.1008 napsal:

Podle úzkejch řidítek, to bude 05ka, ne? :myslim Já mám v garáži 21 s revmaplechama, ty jsou teda údajně z dvacítky.

U Davida to je to klasická 20. 21 jsem měl a ta měla široký řídítka a neměla revmaplechy ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nám to spravuje když máme :  garáž ,  jámu ,  zvedák a pana Lorence :roker      To já asi na sidlišti s nůžkovým zvedákem , čínskou golou a sousedkou nedám co ?   :myslim                                                                     :D     :D     :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...