Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 18 hodinami, RichVa napsal:

Novou mám také uprostřed ale už nahoře. Má menší držák a tak se vešla vpravo od dešťového senzoru v zákrytu za zrcátkem. Řidič ji má schovanou za zrcátkem, spolujezdec ji vidí přímo a a přitom jde sklopit jeho sluneční clona.

Mám ji umístěnu úplně stejně a nikdo nemůže nic říci - je schovaná za zrdcátkem a tak není v zorném poli . . . Ten úhel záběru ze spodního rohu nepovažuji za úplně šťastný . . . .  Ale moje auto a moje kamera to není   :papa  Jen názor . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera návštěva hřbitova, kafe u tchánovců při příležitosti vyzvednutí dvojčat který tam trávily dva dny z jarních prázdnin a mj. je švára vytáhl na Říp, navečer dorazila IKEA, objednaný nákup Tesco na pondělí. Dnes smontovány tři komody, šatní skříň a vozejk se šuplikama na můj drobnější vercajk. Teď už gaučink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fruktis napsal:

jel jsem mhd...bezohlednost kaštanů do nebevolajici...metro jezdí co dve minuty a stejně vás dokáží srazit z eskalatoru..:roll

Jsi nebyl dlouho na horách co ???  Myslím tím lyžovat - vleky , lanovky , bary . . .  proti tomu je MHD zapomenutý ostrov v karibiku :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Fruktis napsal:

@Klemoňzásadně se snažím vyhýbat exponovanym časům a hromadam lidi:aut

... a proto už téměř nevycházim ... jen se  v neexponovanych  časech přesunuju vozmo do neexponovanych míst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zas tak trochu hektičtější den ráno ve 3,45 z baráku a domu jsem se dostal po 20. Do 15 jsem jezdil s busem pak jsem přiletěl domů zahodil jsem 807 a šel na bus abych vyzvednul C2 v Úvalech od kámoše který na ní zařizoval STK odtud jsem jel k ségře pro SX4 a jel jsem s ní na STK. Obě auta mají novou platnou STK obě bez závady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to vezmu za víc dní :)

během minulého týdne na rodičovské 406 vyměněný chladič a topení, brzdové pakny, zapojena (za pomocí kamaráda) uni dálka k centrálu a vyměněná patice antény.

(od 11 do 22. února jsem byl na nemocenské, takže oprava se protáhla - začal jsem 7. 2:D)

dneska jsem švagrovi na mondeu (rok 08) opět řešil anténu, dopadlo opět výměnou patice - pasuje peugoťácká:D - aspoň to má sklopné:)

no a mezitím jsem odeslal našemu státu peníze za to, že jsme koupili baráček:bacha (úředně - daň z nabytí nemovitosti)

Když by zájem o zapojení dálky,tak se rád podělím:)

IMAG0953.jpg

IMAG0957.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vyrazil na procházku s rodinkou, držíc se kočárku. Berli jsem odložil do dětského povozu a pajdavým krokem jsem je následoval. Na zpáteční cestě a do kopce jsem už musel použít služeb francouzské hole. :D Ale hlavní je, že to jde. 

 

IMG_20190306_131007.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn má zítra hodinu přírodopisu , když prej přinese pavouka dostane 1 :D jenže já chci taky 1 ale s * tak jsem si vypůjčil tuhle potvoru a chystám se zítra navštívit jejich hodinu. Potvora má v tomto složeném stavu cca 10cm . Jestli to v noci uteče tak se stěhujeme :D já se totiž bojím i sekáče :D

IMG_20190307_185053.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...