Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

už jsem se několikrát chystal něco o tom osvětlení vyhledat a nikdy sem se k tomu nedostal , páč mě to nesvítí, o víkendu to kuchnu jak to tam vypadá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Davidak79 napsal:

už jsem se několikrát chystal něco o tom osvětlení vyhledat a nikdy sem se k tomu nedostal , páč mě to nesvítí, o víkendu to kuchnu jak to tam vypadá :D

Měl jsem tam vše připravené . Hnědý a bílý kábl z klacku , tak 15 cm dlouhý a rovně zastříhlý. A ty samý ale 3cm byly pripáskovaný ke krabičce co ukazuje symbol zařazeni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem byl zkouknout v Hornbachu co mají a nemají na mé projekty (miluju to slovo) :), při cestě z obchodu si říkám kouknu pod kapotu, co olej, voda a tak..., no otevřu kapotu a zírám jak jojo--odloupnutá barva po skoro celé šířce, tak jsem po tom přejel prstem a pak vyfotil :aut, zase zavřel a šel zpět do obchodu pro šmirgl a nějakou barvu ve spreji, oprava na parkovišti trvala 15 minut, bohužel zapomněl jsem pak znovu vyfotit, hlavně to už dál neporezne, auto bude mít v dubnu 5. narozeniny

P2280002.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, ozzy56 napsal:

sprej na dutiny koupím zítra, tam nemají..., zvláštní je, že rantl kapoty je OK,  gumu myslíš ten doraz?  ten je 5 cm od plechu

Jsem si zvětšil foto jsem na founu, ta drazkovana hrana mi připadla jak guma. 

Tak to jsem překoukl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy56, slyšel jsem že tohle je slabina u Partnerů, že to zevnitř hnjje. Já tam teda zatím nemám ani puchýř, ale Ty to máš hodně, takhle jsem to ještě neviděl. 

Jinak co já dělal dneska? Celkem klasika, jen při cestě z práce na mě vyskočila klasická hláška Anti-pollution system faulty, takže paráda. Zajedu na diag a uvidíme co to bude. Snad ne filtr, i když 184tkm na tachometru by tomu celkem odpovídalo. Sakra teda. 

Upraveno uživatelem Šalda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem a něco skočila moje zubařka. Odešla v 70ti do důchodu. Od té doby jsem zubaře hledal. Až do prosince jsem měl klid. Před Vánoci mě začaly, ale zuby brát. Šel jsem k Zuzčině zubařce na bolest. Odvrtaný zub, nějaká vložka, za měsíc na vyčištění a zavření. Vzala mě do stavu, i když nové pacienty nepřijímá. Prý jen kvůli tomu, že k ní chodí manželka a syn. Teď v pondělí znovu o zub vedle. V úterý ráno jsem seděl opět na bolest v plné čekárně. Znovu odvrtat a za měsíc na vyčištění. Jsem rád, že mě vzala, protože v okolí nikdo nebere. A ta bolest, mi vystřelovala až pod oko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po trech neuspesnych pokusech s vymenou praskle odrazove plochy praveho zrcatka [u dodanych kousku zaklapavaci celisti nesedely +/- 2 mm zadna mira] si mototechnak zoufal a za cenu skla mi objednal na P 106 komplet zrcatko. Takze v jarnim pocasi roazborka tapecirunku dveri s 14Torx sroubama ve ctyrech rozmerech vymena a zazrak, vsechno funguje jak ma.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ověřen stav bodového konta řidiče ... A ejhle: 3 body!! Chvíli jsem zíral kde se tam vzaly a pak jsem si vybavil že jsem byl vloni na jaře odchycen u nás ve vsi cestou k pumpě pro cigára bez pásu.

Bylo to na místě za dvě kila a měl jsem za to že když to nejde do správního tak to tím končí. Zdá se že ne.

Takže jsem v jednom pytli s lidma co parkujou na invalidech nebo jezděj 120 v obci a dokonce jsem větší pirát a víc ohrožující ostatní než telefonisti. Fakt bezva :bacha:blicismajlik

Jak to že nemám minus 40 bodů za 10 let bez postihu? No protože 4 body za rok slušnýho ježdění se odečítají jen pachatelům.Kde to jsme?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...