Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Návštěva do  PHA a rovnou kšeftík, koupil jsem originální příčníky na 508SW 1x použité to znamená že jsou jak vyndané z krabice za krásných 1500kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne navsteva Brna dobra kava pote projiti si "jak jinak" parku pod hradem - vyzkouseni naseho noveho prirustku z rady videa - konktretne gimbalu.
Cestou zpatky zjisteni ze jiz delsi dobu planovana vymena predniho okna se nebude odkladat - asi odletlvsi kaminek od protijedouciho auta v cca 1xx km/h
u Ceske Trebove udelal ukazkovou "hvezdicku" tak ze se bude objednavat na nas ucet - jen netusim jake "martirium" bude s prelepenim
dalnicni znamky a prachove.V tom nejnepriznivejsim stavu proste poridime nove :( a co bude stat samotne sklo taky netusim.
Jinak nadherny den - a "zbytek" preji a posilam vsem :)



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.  Potřebuji "rychlou pomoc"  Můžete mi někdo podle VINu napsat jaký tam patří olej a hlavně jaký je interval výměny rozvodů ??? Není to moje , ale znáte ženy no - vše řeší u auta až po . . .    :bacha

VIN :  VF7CH9HZC98259898   (je to Citrón 1,6 HDI)   Díky moc za pomoc . . .  👌

Ještě to doplním - 10 let staré . . .   ale to podle vinu poznáte

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo kluci - opravdu díky.     :potlesk     Tak ať se modlí v pátek při STK !    . . . když vidím , jak točí motor do maxima, tak mi krvácí srdce.    Neříkám , že občas nedám 5 000 ot/min , ale červeným číslům se s tím mým řetězem radši vyhýbám . . .

Doporučím výměnu a typ oleje předám  :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...