Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 15. 2. 2019 at 9:56, Péťa napsal:

Zajímavé je, že my tady máme také společnou lednici (pro 5 lidí) a máme opačný problém. Jsou tam věci, ke kterým se nikdo nehlásí a jednou za čas to musíme vyházet do koše :D

Přesně, nás je deset. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul @Milan+ drobny detail: pisu na smartphone, po infarktu, dvou stentech a s kapralnim syndromem se nic moc nepise.  Skoda ze uz budu cuchat ke kytkam zespoda abych se podival jakejs jura v jednasedmdesati Milane:xvul

Upraveno uživatelem MJSytic
odmazáno asi 100 prázdných řádků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tři a více vykřičníků trefíš  skoro vždy. 😁

Jináč mám za sebou cévní mozkovou příhodu, takže jsem se pak trošku taky musel učit. Ale stalo se mi to, když jsem byl mladší. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no @ozzy56 ja vcera jel vlakem Zabreh na Morave - Kolín - meli jsme místenky - to ze manzelka musela z kupe vyhodit lidi to bych prezil ale ze ten vlak byl tak narvany ze sem musel stat na kraji vagonu s baglem a kocarem protoze v celem vlaku nebyl detsky a ani oddil pro "kola" kam bych kocar zaparkoval tak sem si tam vystal krasnych 96 minut
mezitim byly 2 zastavky a kvuli nefunkcnim dverim u vedlejsiho vagonu se lidi hrnuli zrovna pres vagon a ulicku kde jsem stal ja
a vybral sem si krasne misto u toalety - takze cestou asi 40 lidi "muselo"
uprimne sem byl rad kdyz sem dojel do kolina a vyhazel sem to ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulábos, jen mi není jasné, proč už poněkolikáté na fóru předhazuješ svůj věk? Jakoby si tím něco omlouval.... No jestli tohle začnu dělat, až budu ještě vo fous starší, tak potěš koště.... :roker

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor Teda v 71 bych čekal trochu nadhledu nad námi cucaky +/-50 ... ale budiž. V každém případě bych poprosil o nějaké příklady těch "skalnich, dlouholetych, "zaslouzilych"kteri pisi o kazdem pr*u a ostatni utirate jak nudli, mazete, presouvate, pridelujete  cervene puntiky". Nějak tu nic takového nevidím.

@Hafity Tak seniorům se nemusí říkat že něco melou....

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že posloužil.

Já jsem ráno byl u servismana přes pily pořád řešíme tu mojí pilu která nejde chcípnout. Pak jsme s Pepínem tak nějak trochu uklidil v garáži po minulém týdnu kdy tam byl frmol už to bylo potřeba. Po obědě jsem ještě trochu úřadoval kvůli SX4 a teď jsem uklidil do dvora na stanoviště hotovostního vozu modrou pomstu. A pomalu se půjdu chystat na zítřejší pracovní den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...