Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Návštěvník

Ve sklárnách jsme to měli úplně stejně. Když už tam nešlo nic přidat, tak jsme vyvěsili papír na lednici ať si každej vše podepíše a ostatní jsme druhý den po vystřídání směny vyházeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska po noční spánek jen 2 hodiny. Pak cesta do Prahy pro dárek pro Kačku k narozeninám i když trochu předčasně.(jistota je jistota, taky bych na to mohl zapomenout :D ) rovnou jsem si nechal vyfrézovat planžetu klíče k autu a hurá domů.. Radostná zpráva... Konečně mi přišli kryty na mobil. už jsem myslel že je pošta zase ztratila :D

52146518_342841813034462_8732943409385308160_n.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno s SX4 k doktorce kde jsem se dozvěděl že dr. neúřaduje a že mám přijít ve středu naštěstí jsem potřeboval jen potvrzení tak jsem to tam nechal že si to vyzvednu. Zároveň se se mnou svezla máti že si potřebuje nakoupit cestou z obchodu jsem se zastavil ještě v servisu  u pilaře s dílem na pilu který není ten co je potřeba. Pak jsem se vrhnul na výměnu oleje a údržbu SX4 než jsem se do toho stačil ponořit tak přišla sousedka o 3 baráky vedle že by potřebovala hodit vnučky na autobus že jim ujel a že mají v Praze nějaký důležitý jednání ( nevím jak důležitý jednání můžou mít puberťačky) no tak jsem je odvezl na bus do Nehvizd pak jsem konečně začal SX4 no okolo 13 se tu zastavil Fruktis pro modrou pomstu. Pak jsem dokončil jedno rozdělané auto a zastavoval se tady ještě John_Ice pro klapky na 407 pak se tu zastavil skorobráška Pepa no a kolem 17,30 jsem konečně skončil šel jsem na véču a teď ještě potřebuju spapírovat celý týden. A předat to poslední auto.  Zítra jsem naplánoval velké koupání vozového parku tak doufám že vydrží počasí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se dneska kochal...cestou od Veny me navigace protáhla kolem prahy...a zavzpomínal jsem na první auto...s120...s puntou jede člověk 30...a mysli si jak jede 50:D a lidi jsou hrozně nervózní a ve stresu...a čumí jako kdyby takovy faro nikdy neviděli 

Po dlouhý době bylo řízení sranda:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však on už to je takový veteránek ale práce ještě zastane dost.  Ráno jsem musel rychle jet jedné zákaznici na pomoc a až jsem se leknul jak mám prázdný dvůr. Oproti dvěma předešlým nocím kdy 807 musela nocovat na ulici.  Tak 807 stála sama na dvoře a SX4 stojí v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem skončil umyl jsem 807,SX4 ,C2 a Accenta. Dopoledne jsme s kamarádem na SX4 nalepily ochranu zadního nárazníku u kufrové hrany kamarád se ještě angažoval a transparentní folií udělal hrany prahů ve dveřích že když prej to auto vypadá tak luxusně taka aby mu to vydrželo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se dnes podarilo neudelat zase celkem nic.
Po delene / super vec v nasem systemu / nocni jsem chvilku pospaval pak dostrihl video a ..... zase usnul :(

Bylo tak nadherne a ja to skoro prospal .....!!
No po 15 kdyz uz nic vic se sesla nase parta a slo se zalitat - dronik se vyblbnul my taky .... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neudělal taky nic , krom nákupu s manželkou , dále jsem se těšil na to slunečno jak hlásila předpověď  že vytáhnu novou vapku a osprchuju 508 , jenže až do cca 15hod byla mlha pak trochu vylezlo sluníčko a už to bylo pozdě . Leze na mě nějakej moribundus tak to asi nedám ani zítra :( 

Nějak mi začalo blbnout akvárko , dodělávala mi samice Bety tak jsem rovnou při nákupu pokouknul po nové , jenže jsem si nevybral a nekoupil nic . Před chvilkou šel samec Bety do vývrtky a koukám že to má taky zasebou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem u prarodičů už od čtvrtka 

V pátek lehčí elektro pracicka na Opel zafira měnily se zadní kufrove dveře bylo potřeba přehodit elektřinu 

Dnes s jeho mladším sourozencem výlet na praded jako zvyknout si na to auto navíc v plynu a automatů byl oříšek přišlo mi nějaké plavne - asi v háji cepy na napravach  a zítra zase domů a v pondělí do pracovního procesu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli zitra bude jak dnes tak triko a vesticka - asi me kolegine v praci zabije - ta mozna ze 4 vrstev prejde na 3 vrstvy obleceni :P

před 42 minutami, Pažout508 napsal:

To je v pr.... všude krásně a jen u nás hnus.

 

no nekde hnusne bejt musi - vytahnul sis cerneho petra :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych moc nespechal ono to prvni skoro jarni slunicko je vic nez zradne .... a navic ted kdyz mame tu velkou "epidemii"  :)

Ale i dnes bylo nadherne sice ve svetru a s capkou ale na slunicku nadhera teplomer rikal +9,8°C 
Vcera v aute po 15hod 12°C taky mazec ....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...