Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V pátek odpoledne jsme se ségrou a malým Pepinem byli vyzvednout jejich " nový " povoz. Když jsme dojeli do bazaru tak se Pepa ptal který je jejich tak jsme ho se ségrou chvilku nechali jestli najde SX4 no našel ji a hned začal na celý autobazar křičet že takový auto on nechce že to se mu nelíbí a když mu ségra řekla že už je zaplacený tak začal že to musíme okamžitě vyměnit tak mu říkám a jaký by se ti líbilo rozeběhnul se po place a ukázal na báwo za skoro půl mega. Pak došel ten bazarník a na Pepína  " pojď já ti ukážu to vaše auto zblízka nastartuju ti to a uvidíš" No hned jak si do toho sednul tak začal hm to je dobrý a na co je todle tlačítko na co tehle knoflík a jak se dává rádio a jak se leze do motoru znalecky si otevíral kapotu tak jsem mu s tím pomoh a on okukoval motor jak starej mechanik a jenom kejval tou blonďatou kebulí. Za chvilku prohlásil " no dobře vezmeme si ho ale já musím jezdit vepředu protože těch čudlíků je tu moc a máma by to nestíhala mačkat. "  Tak jsem mu na zpáteční cestu dal sedačku v 807 dopředu s tím že máma pojede sama poprvé s tím autem tak aby se mohla soustředit zase držkoval ale jen chvilku a pak mě celou cestu komandoval abych jel pomalej že mámě ujíždím. Auto stojí zaparkovaný tady u mě zítra jedu na EK a na přepis. V sobotu jsem byl pro Elu s ní jsem jel za kobylkou no a odpoledne tu byli skorobráškové a dnes tak jako že odpočinkový den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes výlet s károu do Prahy. Dcerunka si objednala skříně do ložnice a dveře do celého bytu takže jsem dopoledne fungoval jako stěhovák.  A při té příležitosti jsem konečně zadělal panelákovou stoupačku na hajzlíku. Ještě mi chybí říznout krycí lišty po stranách, protože každej panelák je křivej takže jsem je nechal až jak to vyjde, osadit ventilátor a na závěr zasilikonovat napojení na obklady.  Cesta zpátky nic moc - pršelo, tma a pražáci se vraceli domů a snad každé páté auto světla nahoru. 

f7186065-a522-403e-8f40-5b1bc33d0353.thumb.jpg.456a7c6b9d9a620f9dd9459b880e5ed3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den jako obrázek. Ráno po 7 jsem se vypravil SX4 na EK na Trilobit u Tuklat spousta lidí bude znát. No parkoviště natřískaný šel jsem do kanceláře s tím že do oběda se na mě určitě nedostane ať přijedu kolem 14 byl jsem tam před 14 a s úsměvem na líci dnes máme vyčerpáno nikoho už nevezmeme. Říkám jako provozní doba je do 19 a ona no to je ale dnes už máme vyčerpáno. Přijďte zítra. Od rána jsem se do teď snažil dovolat na evidenci aut. Milion pokusů a až teď jsem se dovolal to jako nikdo není schopnej v práci zvedat telefon. No vzteklej sem že raději budu sedět doma u telky protože když bych šel někam ven a někdo mě tam dos.al tak bych asi skončil v železech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dne zvitezil nad hmotou: opet funkcni vyrivan zadnho skla! Duch Elektrikus, kterej je zakletej v kazdym Pazotovi me stejne pekne prohnal....  Spinac v poradku, na externi zdroj primo na okno vyhrivalo. A tak dobyvani desky relatek, prijemna hodinova rozcvicka.ruzove releO.K  Kabelaz ze zadniho okna OK. Patram, patram jak detekiv Babocka a ejhle! Pod tapecirunkem vlevo vzadu na urovni blatniku origos vtpine skrytej polorozpadlej Pazotskej knektor Vubec si neumim predstavit duvod proc ho tam cpali Cvak krimplovacky, cvak novej a ZAZRAK, FUNGUJE TO!!!:roker

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze dnes neni probelm v konektorech - samozrejme ze to bude v case spis zdroj probelmu ale v jeho utesneni a to se moc
u peugeotu i citroenu nepestovalo sice je to lepsi ale dobre zdaleka ne.

A k svazkum u nas jsou asi TOP v kokpitu to jsou neuveritelne propletence .... / bohuzel fotit nelze /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes výlet s kámošem do Pardubic pro nárazník na jeho 306ku. S borcem domluvený, že do hodiny a půl jsme na místě. Přijedeme do Semtína, volám, že jsme tam, asi 20 minut nikdo nebere telefon. Fajn. Jeli jsme zbytečně. Chceme jet pryč a najednou dělňas v reflexních hadrech, tak se ho ptáme. Jo tamhle za tou halou jsou auta. Tam nikdo, z haly se ozívá hlas. Tam podle přiznání Moldavec rozebírající Focuse. Lámanou češtinou nás posílá dál do dvora, kde už vykukují tři český hlavy. Jo šéf tu není, chcete ten nárazník? No chceme, ale má kulatý mlhy. A jak se sundává? :D Musel jsem jim ukázat, kde jsou ty čtyři matky, nakonec úspěch a ještě se zadním stěračem odjíždíme po  hodině od příjezdu domů.

 

IMG_20190211_160017.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UDnes jsem rozebral rozvody na svy 307sw. Najeto na rozvodech 4 roky 130tis km. Byla to sada SKF a napínací kladka KO. Naštěstí jsem to zjistil včas, remen skocenej nebyl. Zitra nová sada rozvodů a zas jezdíme 

20190211_173705.jpg

20190211_173624.jpg

20190211_174019.jpg

IMG-20190208-WA0019.jpeg

20190208_151256.jpg

Upraveno uživatelem jarda.simkanin
Prosim přesunout do co jsem dnes delal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...