Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ja kdyz si koupim na zahradu minitrpajzlicka 15 centaku vysokyho, tak z nej do rana vyroste trimetrovej HULK!

Objednal jsem @Péťa chvalenej prstolep, vytvrzovanej UV svetlem kterej se mi libil ze v tube neztvrdne a uV dioda je soucasti dodavky, viz TADY.

Dnes to prislo letecky za 2USD odnekud z Malajzie. Zajasam, rozbaluju a divim se ze v tom pytlicku vsude takovej olejovej lepivej gel. Vycisti a chci zkusit. A ono kapslicka prazdna! Stalo se to, co se mi prihodilo poprve v IL62 kdyz jako frajer na dovcu a v kapse plnici pero s bombickou s inoustem. Zmena tlaku inout vytlacila a na kapse modrej flek!

Tak fotka, reklamace a obraktem slibili novou free dodavku..... Ale zasvitil jsem na ty vytekly zbytky a zazrak - fakt to paradne funguje!

UV pero.jpg

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoyto je u Prosecký Polikliniky? 

Já jsem včera a dnes byl jezdit včera 151 a dnes 102. včera to bylo skoro za trest. 151 se běžně obsluhuje 8,5m dlouhým vozem ale jelikož je akutně nedostatek vozů tak se tam jezdí 12m což je klasický " krátký " bus. Ono se to dříve s těmahle dvanáctimetrama jezdilo takže se ví že projet se dá všude. Ale problém je teď s tím sněhem tam kde jsou zastávky pro více linek je to tak nějak pohoda ale kde jsou zastávky jen 151 tak je problém protože 8,5m má jen dvoje dveře, vepředu jednokřídlé a uprostřed široké dvoukřídlé ale 12m má troje skoro stejně široké a ty vemena co uklízí zastávky ví že tam stačí odhrnout jen kousek pro ten malej bus takže včera bylo neustálé vysvětlování proč je bezpečnější zastavit v silnici než abych jim strčil jedny dveře k hraně a z ostaních aby lezli do toho sněhu. A pak klasický problém který byl i dnes při jízdě po sídlišti jsou silnice odhrnutý k zaparkovaným autům ale tím je zúžený průjezdní profil takže kde se normálně vyhýbají dva busy je to na chlupy s osobákem no a některé osoby si to jaksi neuvědomují a pak se musí ztrapňovat couváním podél těch aut většinou za posměchu osazenstva busu.  A pak je taky zábavné sledovat jak se snaží vyjet z těch parkovacích míst přes ty mantinely to lítaj plasty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa očekával jsem velké množství stabilaků abych načerpal inspiraci na renovaci těch svých a né jen asi 7 traktorů.. A restaurace Za zelenou liškou byla zvolena pro to, že je kousek od toho obchodu a otec tam na mě čekal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl nějak procházkový den, nejdřiv jsem zašel pro kytku do květinky, po cestě domů jsem si zašel na kafe nadruhou stranu Milovic :D 

když přijela Kačka domů, tak jsme šli vyvenčit kamaráda psa. 2 hodiny toulání a jsem zmrzlej jak ...... :D 

51211681_375840646563299_7686388436311212032_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Dneska pracovní výlet. Takový běžný den u nás na horách. dodávka 2ks akumulaček na jednu hodně zapadlou horskou chalupu. No nemohli si vybrat lepší termín. Takovýhle věci dělat v létě je přeci hloupost ;)

Pár fotek z našich krásných Krkonoš ;)

 

 

 

IMG_20190207_130722.jpg

IMG_20190207_132805.jpg

IMG_20190207_132819.jpg

IMG_20190207_132824.jpg

IMG_20190207_132827.jpg

IMG_20190207_133256.jpg

IMG_20190207_143133.jpg

IMG_20190207_143143.jpg

IMG_20190207_153358.jpg

IMG_20190207_153504.jpg

IMG_20190207_153858.jpg

IMG_20190207_153927.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Jestli jsi to na té rolbě četl celé, tak ti musí být jasné, že ten nápis je velmi starý. Podle tvaru čísla telefonu opravdu hodně. Už má chuděra hodně za sebou. Samozřejmě velmi mnoho  destinací po horách. Poslední týden ležela na boku v potoce, kam sjela z mostu. Čekala tam než ji pan majitel vytáhne druhou rolbou, kterou měl na špalkách a čekala na opravu. No nemáme to na těch horách jednoduchý :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Fruktis napsal:

LDozvěděl jsem se ortel ze servisu..shořela "deka" u vzduchovyho filtru plus nějaký plasty...příčina požáru neodhalena..elektrika nedotčena...motor v pohodě.. opravu uhradí pojišťovna....tak jednu starost máme za sebou..

A to jsem už pokukoval po c4..:aut

Tak aspoň že to dopadlo takhle. Však asi by to šlo se toho zbavit výměnou za jiné po opravě. Já bych asi i o výměně uvažoval protože bych měl strach aby se podobná epizoda neopakovala i když staticky by to bylo velmi náhodné ale jeden neví. Tím spíš když vyšetřovatel jednoznačně neukázal co stojí za zahořením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem na rodičovské 406 (1.8 16v)  měnil táhla stabilizátoru, přední destičky a olej. Všechno celkem pohodě, ale při šroubování nového filtru jsem - nevím jak - ulomil tu tenkou hadici od zbytku chladiče:mad: byl jsem tak  nas....štvaný, že jsem ani nic nefotil.... no co starý chladič je venku, odpoledne vyzvednu nový a ještě k tomu přidám i nový výměník topení......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Tak aspoň že to dopadlo takhle. Však asi by to šlo se toho zbavit výměnou za jiné po opravě. Já bych asi i o výměně uvažoval protože bych měl strach aby se podobná epizoda neopakovala i když staticky by to bylo velmi náhodné ale jeden neví. Tím spíš když vyšetřovatel jednoznačně neukázal co stojí za zahořením. 

Zprávu od vyšetřovatele stále nemám.. dle policie co jim řekl prekousany svazek...ale to servis vyloučil.. auto už startovali..a v pohodě všechno...prý to vypadá spíš na nějaký vajgl nebo něco...ale nevím...uvidím jak to bude vypadat po opravě,  ale dám autu očistu i motorů...abych případný problém eliminoval..

Sešlo se toho více.. Takže se zmenily priority a než nové auto hledáme nové bydlení...potopa byla poslední kapka...a možná by pak zbylo i na nové auto☺ 

Jinak k tématu.. byl jsem na pohovoru na brigádu...kurýr...dorazilo osm lidí...4 včas.. čtyři pozdě s výmluvou ze zabloudili...opravdu chtějí dělat kuryra?😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2019 at 19:33, KoudaK napsal:

@Péťa očekával jsem velké množství stabilaků abych načerpal inspiraci na renovaci těch svých a né jen asi 7 traktorů.. A restaurace Za zelenou liškou byla zvolena pro to, že je kousek od toho obchodu a otec tam na mě čekal... 

A byl jsi v muzeu ve Znojmě? Tam mají stabiláků plný sklep :) 

http://muzeum-motorismu.cz/

 

stabil.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...