Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 6 hodinami, Lihous napsal:


Pak jsem zkusil DAB+ adapter - video hodne pomalu vznika pro jine vlakno pak prekvapeni cestou do Nehvizd vyhlasena krizovatka pri prijezdu od D11
ma "nove" i STOPku ze ktere neni videt kdyz stoji pri odbocovani do leva auto - nevim ale myslim si ze tam by "kruhac" vyresil veskere provlemy!!
 


 

No tento týden jsem tam tudy jel asi 4x a pokaždé tam byla rána. Svatá pravda že by se tam kruháč snes sice by to bylo asi na dvou kilometrech pátý ale byl by bezpečnější než tahle křižovatka. 

No ráno jsem trochu ometl svoji 807 a dočasně segřinou C2 pak jsme byli chvilku venku s Pepinem a po obědě jsem je musel eskortovat do Nehvizd. Neb ségra odjela a dojela na náves a volá tam odtud a říká brácha to nejde jet kolik je toho sajratu na silnici tak jsem jí musel " prošlapat " cestu až k pumpě do Nehvizd. No po návratu jsem si chvilku sednul k počítači že se podívám co je nového ve světě a teď vypnuli proud takže jsem si přepnul internet na foun abych to odeslal a budu se chystat na dlouhou noc bez proudu - bez tepla apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo ... záludnosti češtiny ...na první přečtení jsem nechápal jakého malého nechal plamenům. Napodruhý došlo ....  teda to jsou mi věci .... :bojim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto ... jsem nechal plamenum...samozřejmě.. :aut

Malej to zvládnul skvěle...dostal od hasicu soptika...Pak Ještě tygra...A nakonec nás sanitka hodila na letiště...pak cesta domů predrazenym smrdutym taxíkem...no a po teple polévce se vracím na místo činu zajistit odtah...

A čím se zbavit pachute spaleneho plastu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá žes někde nahoře něco blbýho řek nebo jinak po..at ... tohle už je na slušnýho člověka trochu moc pech. Nejdřív plameny, teď voda ... kolik že máme živlů? Zbývá země a vzduch .... vyvaroval bych se pokud možno situací kdy můžeš někam zahučet do díry nebo tě něco zasype ... sobotní vichr čili vzduch jsi zdá se zdárně přežil. Držím palce ať už je to všechno :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne bylo nadherne tak ze jsem neodolal a sel si zase zalitat - pravda prekvapenim bylo co se cekat dalo - dve baterky jsou spis jen na paradu 3min letu uz proste nenadchnout
Za tepla to bude max 8min zalezitost proste dva roky jsou dva roky :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@Fruktis být tebou tak bych si sednul někde do koutka a toto období přečkal. Nebo si šel vsadit Sportku. Víc štěstí už asi mít nebudeš. :D

Dnes jsme vyrazili za krásného slunečného dne na procházku. Já o berličkách, radši o dvou, protože o jedné jsem sebou minulý týden praštil o zem, no spíš o led, Vašík na sáňkách a @Zůza zapřažená do tahu saní. :D

A odpoledne se mi po dlouhý době sešli u baráku všechny auta, co mám v podpisu. :D

IMG_20190205_112829.jpg

IMG_20190205_160333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radsi nemluvit - vcera sem nekde na muldach v Prahe stratil predni SPZ  ---- jasne ze sem projel pravdepodone mista kde se mohla stratit
ten kolotoc co se dnes rano odehraval abych vubec vyjel na trasu ani nemluvit

nejvetsi prdel byla kdyz sem tu fungl novou znacku montoval na to spinave rezave auto a kouknul do kdy vlastne plati STK :P (ale je to jen nahradni vozidlo na firme )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 to není vůbec špatný nápad si vsadit...:aut 

Jinak důvod vytopeni je ten že sousedovi o patro výš praskl kompenzator na stupacce...hlavne ze ji ma tatrman obestavenou soklem ze sadrose...

Takže vše co je ve stupacce o pět pater výš vyteklo ke mně...A o další tři patra niz...by člověk nevěřil co je tam vody:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prasklý kompenzátor mám taky za sebou, hezký zážitek v pátek :(, takže víkend v kose, opravili to až v pondělí, ale pojištovna vůbec nebrblala, zaplatila všechno do puntíku  (i nerezovou špachtli) :D

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se snad mesic nevysypala zadna elektrika na nasi neelektronicke P106. Takze rano nam dal Pazoutek najevo ze vseho do casu: zasekle oranzove relatko vyhrivani zadniho okna. Pri predstave dobyvat se odpoledne na ulici na desku relatek na me jdou mrakoty. Jako rozcvicku si dam opravu L serva naklapeni svetel. Kdo mi zavidite???😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno 6:30 odvoz dvojčat do školy 15:30 vyzvednutí a domu. 17:30 odvoz tamtéž na bus do divadla a 22:30 vyzvednutí a domu. Dnes 9:30 odvoz Prosek rovnátka a teď čumím na zamrzlým přeplněným parkovišti a pozoruji stále se opakujíci tanečky 3-4 aut soupeřících o jedno volný místo.😁

Jezdím sem už tři roky a ten chlap v budce schopnej prodat 150 lístků na placek pro 100 aut je prostě boží.

IMG_20190206_103017.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...