Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Nakonec na podruhe ale uspesne - sada zimnich kol je na aute.
Prvni je nekde na ceste a reklamaci za nedodani budeme resit pristi tyden - snad bez problemu vrati penize.
Druhy pokus byl primo servis v Hk pan volal sice oproti dohode az v 11 tak ze po nocni zadne terno ale pneu jsou na aute a pristi tyden to nebude 
problem u sousedu v D.
A celkove i u nas ve predu to bylo o problem i u nas ....  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem odvezl holky do Frýdlantu do kina.😎

A při parkování na kraji silnice zastavil a Bobík samovolně po uklozané silnici sklouzl do 30ti centimetrového příkopu. Přede mnou asi metr stála Ochcávka a nešlo vyjet. 

Po pár marných pokusech se dvoum chlapům, kterým se povedlo zaparkovat, Bobíka zželelo a rozhodli se mi pomoct. 

Pomohlo až podložení předních kol koberečky a zatlačení do boku. :super

Díky neznámým zachráncům jsem odjel a nemusel čekat na majitele Ovce, který byl v kině...😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem myslel, že na chalupě za 10 minut vyměním zadní obrysovou žárovku na 308mě (nějak mi tam poslední dobou odcházejí)  a pak pořežu nějaké dřevo, co mi leží od podzimu v přístřešku.

Světlo jsem rozebral dal novou žárovku a při kouknutí zjistil, že všechno svítí nějak o dost míň, než levá strana. Sundal jsem konektor a   závada objevena - kontakt země ve světle úplně zrezlý. Zajímavé, že ostatní v podstatě netknuté. Asi i to bylo příčinou praskajících žárovek. Kontakt jsem očistil a výsledek se dotavil - vpravo přestalo svítit úplně všechno. Zkusil jsem lehce obrousit, prostříknout sprejem na kontakty, přihnout a furt nic. Až v záchvatu nouze nejvyšší mne napadlo  vít kousek drátku, zasunout do konektoru, že jím protáhnu zem někam přímo do světla. Ale stačilo ho tam jen zasunout a vše svítí jak má - asi se to propojilo. 🙂 Takže jsem druhý konec jen smotal k použití příště, na které snad nedojde. Zkusím někde sehnat jen světelnou lištu (na mobilu jsem našel jen kompletní světla za 3,5 tisíce 😞 ) a tu bych rád vyměnil.. 

Ale dopoledne pryč a dřevo se řezalo až po obědě a část tedy zbyla i na další víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potupne byl odpoledne asi 10km pred barakem nalozen na odtahovku
sluzebni auto se rozhodlo ze uz toho ma dost a reklo si ze chce do servisu za kamarady - od noveho roku taha neskutecne dardy zboziho a podepsalo se to na kondici a stavu
(zacalo neco cinkat v motoru presto ze to bylo na vymene oleje milulej tyden)

aspon pozitivni vec pro me a kolegu do doby opraveni vozu mame dovolenou :P

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dovolenou? fabrikant nemá auto tak je to překážka na straně zaměstnavatele a jseš doma za průměr. A né si cintat dovču.

Ráno a dopolčo po nákupech a zařizování . Po obědě jsem zase chvíli vejral do inzerátů na nějaký to auto pro ségru. Pak přijel skorobráška mi pomoct natáhnout folii na jednu reklamní ceduli no a než jsme to dodělali tak byl čas na večeři. No a po večeři jsem byl rád že jsem si sednul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já včera večer trochu nasral pana šéfa / majitele když jsem odmítnul ještě v 19,30 řešit pracovní věci . . . :bacha      Doma jsem pak Scratchovi něco zalepil , vyměnil baterku Kůstce v hodinkách a ponořil se odpočinkově do PC   :blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Veno mame volno na prumeru
do doby nez to opravi - ale prej to jsou jen vstriky 😕
EDIT:
takze krasne auto rano odtahnuto do servisu a jeli jsme se s kolegou domu (byly odvezeni)
no asi hodinu na to telefon ze je hotove nahradni auto - takze zpatky do servisu (byly jsme vyzvednuti) vyzvednout auto a dali jsme si odpoledni :P
rekneme ze jsme se vratily driv z trasy nez ta "slabsi" polovina naseho tymu :P
i s cestou 7,5 hodiny - 220km 38 hospod a jidelen :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po dlouhé době skoro 9 hodin na busu zítra jen 6.5 hod. ale lepší než drátem do voka. Cestou z práce jsem se zastavoval na poště potřeboval jsem dát platbu kterou mi to doma přes int. banking nepustilo. Slečna za přepážkou ochotná hezká ale přístroje byli proti tak jsem musel k jejímu ošklivému kolegovy tam to fungovalo. Pak jsem si vyzvednul novou židli v mall.cz místo té reklamované. Doufám že vydrží déle než 6 měsíců.  Už jsem ji sestrojil samozřejmě že jedna díra vyvrtaná nakřivo takže tam šroub šel přes závit uvidíme. Nebudu jí reklamovat kvůli takový blbosti to počkám až zase odejde ten píst. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes relax vcera Mezinarodni veletrh Norimberk - vse okolo hracek.
Mam pocit ze pri kazdem "vyroci" se snazi mene a mene .... V Lipsku se to stalo tradici ale Norimberk .....?
Prekvapeni bylo i na dalnicich ..... auto od nas jelo trosku "zasolene" ale po prijeti dolu bylo "bile" vic nez kdyz prijedeme z polska a tam si davaji zalezet aby ji bylo vsude.
Ale i tak nadherna akce mnoho pekenych veci prekvapeni a utvrzeni ve stare lety overene pravde "obchod nezna hranice".


 

PANO_20190131_063248.jpg

PANO_20190131_151220.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku "před" sice momentálně po ruce nemám ale osvětlení bylo původní od roku 1981 tedy krom žárovek takže si to ti duvtipni jiste dovedou představit. Ti neduvtipni chytají za slovíčko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera na burze ve Strasnicich kde jsme si "zavzpominali" na nase mladi - doslova.
Pak jsem zkusil DAB+ adapter - video hodne pomalu vznika pro jine vlakno pak prekvapeni cestou do Nehvizd vyhlasena krizovatka pri prijezdu od D11
ma "nove" i STOPku ze ktere neni videt kdyz stoji pri odbocovani do leva auto - nevim ale myslim si ze tam by "kruhac" vyresil veskere provlemy!!
No a na namesti byla zastavka na jidlo - bohuzel ne s puvodni obsluhou :(
Nic mene jidlo bylo dobre obsluha pohodova.

No a dnes asi jen relax - max se pojedu "jen tak" projet ...


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pátek jsem byl na myčce, byla nějaký měsíc zavřená--opravovala se..., tak tam vjedu, všechno OK, plno šamponu jako zastara, ale když mělo na konci dojít na ofukování karoserie, začala se tam točit taková nekonečná smyčka s pověšnýma hadrama či co :mrk, no místo toho, aby fukary auto zbavily vody, tak ty hadry ometají karoserii dokola a sají do sebe vodu, znáte to někdo co je to za vynález??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...