Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

v 508 ( né jen v 508 ) měníš žárovku mlhovky skrze podběh a já nemohl vycvaknout konektor , jestli tu blbou pacičku mačkat a nebo odtahovat , no byla tam tma :D a zbytek jak píše @Havlicek.Lukas

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ze me mlhovky nefunguji :D

ale jinak si taky pomáhám baterkou z mobilu.. jednou se mi teda stalo ze mi spadl do svetla a vyndat ho byla docela sranda, ale aspon jsem vedel kde ho mam :D 

dneska zase nocni a vecer ma mrznout. Tak priprava na rano 😂

AA21FB6D-0F1E-464F-BD24-1FE5BB15CA0D.jpeg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zase rozlítanej den. Ráno do Vinohradský na TO darovat červenou tam byla nějaká akce městký policajti darovali hromadně, asi mají mezi sebou spoustu hrdinů protože za ty léta co tam chodím jsem neviděl tolik omdlelých jako dnes. Pak jsem byl vyřídit vjezdové povolení na auto pak jsem se stavil na kus řeči za kamarádem v autoškole. A cestou domů jsem se zastavil ještě v Úvalech v penny vyřídit reklamaci vyřízeno k mé spokojenosti vrátili mi prachy. Po obědě jsem odstartoval na druhou část vyzvednul jsem objednávku v CZC a MALL.cz pak jsem se zastavil v Lidlu a okolo 14,30 jsem u baráku naložil ségru a jeli jsme na Mělník okouknout tu 308. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeká mě výměna oleje filtrů , narychlo se mi naskytla příležitost teplé dílny se zvedákem. Chtěl jsem využit slevu v kelly na kartičku a nějak se někde zatoulala v závějích :D tak jsem vyzkoušel služeb badisáka od kterého šla objednávka hned druhý den ,paráda, vypadalo to nadějně , se zkušeností geisu jsem měl radost že nabízí jinou přepravku a využil služeb ppl. Chyba !! od rána si ze mě  ten vocas z ppl dělá prde.l . Po sms s časem kdy doručí balík, chápu to, netrval jsem na tom a s blížícím se časem doručení jsem mu zavolal , podalších hoverech už puze zavěsil a balík nikde. Vypadá to že se budu opět válet na zemi :( no nic jsem nato zvyklej . Po několikáte špatné zkušenosti s přepravkou  budu objednávat pouze tam kde je česká pošta , ti sice zahrajou hru na zvonky a ujedou ale aspoň si to večer vyzvednu na pobočce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od badisáka nechávám vozit DPDčkem  a jsem spokojen. I v okamžiku kdy má balík na fůře se dá ještě na jejich stránkách změnit doručení. Používám to že mám zadanou svojí adresu a když musím odjet tak tam přepíšu adresu k našim což je na druhém konci ulice. A málokdy se stane že to doručují v druhé půlce toho dvouhodinového okna co pošlou že budou doručovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se právě rozhodoval jestli to ppl nebo dpd. Dal jsem adresu našich , naši museli odjet , proto jsem mu volal v kolik asi dorazí , poposunul to o hodinu říkám ok , makal jsem ve stejné vesnici tak mu říkám ať mi zavolá že tam jsem do minutky, prej Ok. Po prošvihnutém čase mu volám jak to vypadá , že musím odjet. Nebyl schopnej říct kde je a ani kdy to doveze , akorát se naši vraceli tak jsem mu ještě volal že může dojet na danou adresu prej OK . Po dvou hodinách volám , pouze zavěšování tak jsem mu poslal sms a nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je jen o tom šoférovi . I když na druhou stranu se dá pochopit že když mu jeden člověk volá kvůli jednomu balíku x krát za dopoledne tak že se může kousnout a přestane telefon zvedat. U DPD je to o tom že to šoférovi přepisuje ten jejich systém v tý mašince kterou skenuje ty balíky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem porvé ze slušnosti jesti to platí , potvrdil že nééé že přijede max v 15hod Po pátnácté hodině volám jak to vypadá ( plnou dodávku chlapů kteří chtějí domů ) byl jsem ochoten mu jet naproti. Přijedu později OK, po cca 6 hodinách čekání volám jestli vůbec dorazí . Důvod ke kousnutí mám já, zítra ho pošlu do pr.... a půjdu to dopoledne koupit do kelly za plnou palbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já na čase vůbec netrvám , mě stačilo že by to přivezl dneska jak přišla sms , celej den hlídám jak vůl telefon , honim tátu aby zůstal doma , pak jsem ve střehu já a ve finále neni schopnej říct já tam nejedu nestíhám , chtěl jsem mu jet na proti , řikal mi že má rozvoz ve vesnicích v okolí 10 km . Ty věci jsem fakt nutně potřeboval a měl radost že to od toho badisáka jde podle plánu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 1. 2019 at 21:15, brixtr napsal:

Jeste ze me mlhovky nefunguji :D

ale jinak si taky pomáhám baterkou z mobilu.. jednou se mi teda stalo ze mi spadl do svetla a vyndat ho byla docela sranda, ale aspon jsem vedel kde ho mam :D 

dneska zase nocni a vecer ma mrznout. Tak priprava na rano 😂

 

Tyyy jo... Na kterým nádraží sloužíš? :)

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...