Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak to je ještě dobrý. Já osobně jsem to vylepšil do stavu , že jsem bábě u pokladny cinknul Euro , vybral kafe a než mi došlo , že si tam musím dát kelímek, takuž to cákalo o dno. Stihnul jsem cca 1/2 kelímku  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozboural jsem kuře.. ze zvědavosti hodil na váhu a zjistil jsem že má o 15 deka méně...

Společnost se chlubí ze na kapacitu 240000 kuřat denně...to mame pekne prosim 86,4 mil za rok...vynasobme si to 10 kackou za špatné zvazeny kure a třičtvrtě mld je v kapse...a pak ze nemohl zbohatnout chudak🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportem ku zdraví. Vždycky dostávám záchvaty smíchu když tyhlety vidím ... nejlíp po asfaltu vedle kolony aut co poskakují na dvojku.

Ty "hodinky" měří nadýchaný CO a NOxy a na limitu spustí alarm a vytaceji 155.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po pracovní sobotě odjel na chalupu vyměnit žárovky v mlhovkách , jelikož jsem nemohl rozpojit konektor tak jsem za podběh strčil mobil se zapnutou svítilnou . Poté ke kamarádovi který potřebuje poslední popostrčení aby koupil 508 Gt . Následovala jízda po dálnici ( rychlá ) a poté domů . Doma hledám telefon , všem jsem vynadal že mi ho schovali , prohledal jsem služebák a tel nikde. Za neustáleho prozvánění jsem hledal i v 508. V zoufalství jsem skoro volal operátora abych zablokoval simku a s posledním vyzvánění  něco bzučelo a potichu hrálo za mlhovkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malem si zlomil obe ruce a rozebral pulku palubky abych si vymenil zarovku v topeni na trandakovi - po 30 minutach a vyjmenovani sprosteho slovniku zarovka vymenena - stale nesviti
chyba je asi nekde jinde - neresim jezdim
dale vymena pojistky na pozicky - jak jedna zas**na zarovka co praskne vyradi 15A pojistku ktera jisti 6 *5W zarovicek ?? - dobre 2 nesvitili uz pred skratem :P
a od obeda si davam vegeet - odpocinek na dalsi pracovni tyden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem si radost a koupil si novy dual sim telefon ASUS se slusnou baterkou a vnitrkem 64giga. Funguje docela solidne, za ty prachy. Adelce uz odchazela ta jeji samsung sunka a me moje S3 uz taky dosluhovalo. Tak dostala firemni ., a ja si koupil asusa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2019 at 16:19, Davidak79 napsal:

V zoufalství jsem skoro volal operátora abych zablokoval simku a s posledním vyzvánění  něco bzučelo a potichu hrálo za mlhovkou :D

To by mě docela zajímalo,jak.se.dostane.mobil za mlhovku 😃

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...