Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 11 minutami, Gabriel 307 napsal:

Školení není potřeba,stačí číst a trochu se tomu věnovat. ;)

Jo já už toho načetl na netu . . . .  U Profiplants jsem začínal a pak další weby . Někdy ale co web to názor . . .  ale to asi znáš  :papa

Teď jsem řešil , že jeden druh mi šel do kopru a téměř identické (povahou) vedlejší rostlince nic nebylo. Nakonec mi z nejhoršího pomohli podle fotek z Profiplants :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano sem se pohadal s vietnamkou v bavoraku
zastavila na miste pro zasobovani - no teda cast auta pro zasobovani cast jeste v modre zone

kdyz sem ji slusne odpovedel ze stoji kde nema zacal kolotoc "naucenych vet"
nemam misto
mam povoleni

nemam misto
mam povoleni

no nevim jake povoleni myslela ale zadnou karticku rezidenta nemela
a ze nema misto ? tak to da nekam jinam ne ??

tak skoda ze zrovna nesli okolo policajti asi by byla jeste prdel
asi po 10 zopakovani ze mi stoji na vyhrazenem miste a ona mlela furt tu samou pisnicku sem ji regulerne na plnou hubu poslal do PR.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý při cestě ze šichty mi začalo silně hučet pravé zadní ložisko kola, no tak jsem si dneska hodil výměnu obou zadních ložisek kol, bohužel jsou včetně náboje, než jsem ty šrouby povolil, tak jsem zlomil dva trháky nakonec až 2metrová kulatina se trošku ohla ale nakonec to povolilo.  

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No to mi připomíná story mojí ženy. Kdy se v práci s kolegyní rozhodly že budou žít ekologicky a budou si kupovat to kafe z automatu do vlastních hrnků.
No když jim z pěti nákupů třikrát do hrnku spadl kelímek a do něj se natočilo kafe, tak se na to vyprdly 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s kámošem za poslední drobné na kafe z automatu jsme si dělali srandu že to nesmíme podělat , a jak jsme se jako vocasove smáli já to kafe nevyndal on hodil prachy a můj kelímek se vytlačil tím jeho a než jsme zareagovali oba vypadly na zem . Sušila se huba do konce šichty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LihousPoslední verze je když hodíš prachy a blikne elektrika a automat se vynuluje :D nemáš vodu ni na umytí rukou :D

a rovnou připíšu asi poslední zkušenosti a automaty ( na občerstvení )

kdysi ve Štětí v papírnách byl automat na bagety ten sklávesnicí jedna písmenka a druhá čísla , dnes to funguje tak že práznou přihrádku nelze namačkat. Švagr opět za poslední prachy v sobotu navečer si kliknul příklad 4 A a on se mu pootočil prázdný šnek :D no jako správnej švagr jsem mu dal polovinu mojí bagety :D

Teď naposled házím 50kč do automatu , několikrát mi vypadla , žena říká to musíš takhle a silou jí tam cvrnkla , mince zarachotila asi jak vyskočila z toho mincovníku a zmizela v útrobách automatu, opět jsem byl bez kávy :D

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 ty máš na ten automat fakt smůlu :D

 

Já byl dneska u doktorky kde jsem dostal papír na který jsem čekal jakou dobu :D 

pak jsem zajel k babičce s dědou na kafe.. no kafe, lezl jsem na střechu a vymetal komín(docela sem se i bál :D ) po cestě domů jsem si všiml že jedu za nějakým klubákem(klubové rámečky RZ) 

49800273_595898950855882_2133002126379450368_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na garáži byli taky tyhle " plechový báby " . No nějak fungovali pak začali trochu zlobit. Každý kdo zná autobusáky si dovede představit jak to dopadlo. Poprvé automat jen zarachotil a vyklopil polovinu svého obsahu. Pak se tam ten doplňovač rozčiloval a zrovna se tam připlet když to klukovy " ukradlo " stokorunu tak mu ji doplňovač vyndal a ptal se jak často to ten automat udělá kolega mu řekl že jemu se to stalo poprvé a naposled protože pokud mu to udělá ještě jednou tak že automat umře no doplňovač se usmál že to nejde že jsou antivandalský ty automaty. No asi za dva dny si automat dal rozcvičku párkrát se postavil na hlavu a pokaždé když se postavil na nohy tak z něj vypadlo nějaké zboží. a zůstal stát " na hlavě " doplňovač se mohl přeskočit. Tak udělali opatření automaty přišroubovali k podlaze a ke stěně chvilku to fungovalo pak začali zase zlobit a protože s nima nejde zacloumat tak se to dělá tak že se vypne ze zásuvky a to bývá brzo řešené protože by se to zboží mohlo zkazit.

Jo dnes jsem byl na návštěvě u " macešky " koupil jsem si po asi 13 letech nové civilní gatě " maceška " mi je hned zkrátila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Veno v TPCA taky byly pridelane k podlaze - bylo to jedine reseni jak je ochranit

jinac ja minci hodim vypadne - skusim to s vetsi rotaci  vypadne - skrabnu a sezere ji

i kdyz ted se mi stalo v Tescu na samopokladnach - ze mi to nevzalo 200Kc papirovku protoze byla nova s jinym prouzkem - proste tisk 2018 ktery jeste tenhle automat nezna :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když poslední automat držel pod krkem tak tam na mě říká nějakej řidič z toho nic nedostaneš musíš do němec :D sem se na něj podíval a on říká přijel jsem na nějakej plac kde byla hromada čechů a "nefunkční" automat . Koukám co dělají a nikdo prej neodnesl kelímek když odešli hodil jsem tam prachy za rohem jsem vzal kelímek vložil na místo nateklo kafe a ještě mi vypadlo skoro 20 euro :D oni si prej nevšimli že se musí vložit kelímek a pořád ho krmili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...