Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

pracovni sobota dnes podezdrele rychla jde videt ze si prazaci jeste vzali volno takze nebyl takovy provoz
- odpolko veget u PC nejake YT videjka pak jeden filmek co sem vcera nestihnul v TV
- ted jdu nachvilku rozvozit nekolik zakazek v ETS2 (jo PC hra :P)
a vecer padnu za vlast  do doby nez teda zase budu mit mezi zebrama nakopane nozky od nejmladsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Fruktis napsal:

Byl jsem šikovný a opatlal si prsty vterinovym lepidlem. Hned při otevření a fakt je vterinovy...ale jen na kůži...Na lepenem předmětu ne a ne držet.. :aut

Kup si pořádné vteřinové lepidlo a ne ty blbinky za 39 Kč z hobby marketů :bojim     Mám pocit , že ty to máš nejblíže k Domanskému do Kyjí .  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jedu nakoupit dlažbu a obklady na rekonstrukci kuchyně a příslušenství v přízemí, taky vanu, umyvadlo, WC mísu a další materiál. Odhadem tak asi za 45 tisíc.  Až to udělám, už by mě to mělo přežít. Na dlažbu budu potom tak asi 10 dní čekat, nemají to přímo na skladě.  Siko Praha Zličín. Do konce ledna musí být hotovo. Teď se ještě zedníci trochu perou o práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předělal doma akva. K vánocům jsem si nadělil lepší světlo(ovládání mobilem - stmívání,barvy a časovač),tak jsem dokoupil lepší substrát,kameny a předělal ho. Už se těším až to zaroste.

49465067_10215888554545493_3874699295772901376_n.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes nic cely den sedim u PC a cucim na Y-trubku
do toho mi kamarad napsal ze potrebuje opravit a upravit budiky na xantii - no jelikoz sem se kolem vanoc pasivne zacal venovat funkcim arduina uz vymyslim co aktivne pujde vymyslet

krome predelani stareho MIDI port volantu na USB
napadlo me udelat PP s OLED display do zminovaneho vozu (jasny zacatek slozity - zatim bude stacit teplomer a voltmetr) ale casem :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P1100687.thumb.JPG.df02fddb228dc65854606a38ca807f78.JPG

To je nějakých 100 litrů - tipuji  :myslim       Ani mi akvárium nepřipomínej. Moje šedesátka si jede svým spokojeným žívotem a ta třístovka se pořád bouří. Když se nevztekaj ryby , tak to zabalí rostliny a já pořád nevím co se děje.

Pro šťouraly - vodu tam mám stejnou jako v té šedesátce - opravdu neběhám do Želivky pro jinou  :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se plácám z toho nachlazení co nám sem zavlíknul Pepíno. A aby se jako to plácání se z toho lépe dařilo tak v pátek jsem se válel celé odpoledne pod autem zákazníka Audi A6 a uhnila mu na výfuku dvouspona koncernová to specialita musela nastat těžká improvizace protože zákazník pospíchal bylo odpoledne v pátek a cca 14 hod. když přijel. Válet se pod tím venku na chodníku ve sněhu bylo jednodušší než s tím couvat na dílnu protože bych to předtím musel stejně zvednout a provizorně zajistit tu trubku aby s ní nechytnul o obrubník nebo o dlažbu na dvoře takže jsem mu to provizorně opravil snad byl spokojený uvidíme jestli se vrátí nebo doporučí někoho jiného. V pátek večer jsem se dozvěděl že Ela chce jet v sobotu cestou ke mě ke kobyle a já jsem měl na odpoledne domluvenou práci a dopoledne měli dojet ND takže další komplikace. Naštěstí to není ke kobyle daleko není to teda úplně při cestě ale zajížďka to tak velká taky není. Tam jsem si dal procházku mezi ohradama a pak jsem koukal jak se ta " moje " puberťačka když chce umí ohánět.  No po obědě jsem zvládnul jednu speciální výměnu oleje spolu s takovou zběžnou prohlídkou vozu po delší expedici a potom i příjemné pokecáni s ještě příjemnější majitelkou.  V neděli jsme se s Elou zastavili pořídit Ježíška vybrala si jak jinak blembák na ježdění na kobyle a rukavice . Navečer jsem nasázel nějaké inzeráty na ty poklady co prodáváme po švárovy. A dnes budu tak trochu uklízet okolo baráku něco na dílně a čekat na ten balík co neřijell v sobotu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+  Co se Ti nelibi na te modre 106 ze "vrak"? Ono je v kapitaaalizmu ceskeho typu sice s podivem ale kazdej neni tak bohatej aby kupoval nove auto:roker  

Zkus zit z duchodu se synem na VS a mozna budes taky rad ze buds mit ASPON tu 106 jako ja:aut

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Milan+ napsal:

Dnes ještě nic, stačí, že jdu po třech nedělích do práce. Je to blbý, ale je to tak. 

tak já byl naposledy v robotárně loni v dubnu, důchod sice ještě nemám, ale plácám to jak se dá :), vedení jsem právě oznámil, že se mi doma líbí a už se nevrátím, ani na žádné brigády, skoro 45 roků v montérkách u jediné firmy je myslím dost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...