Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 18 hodinami, ozzy56 napsal:

dnes jsem zaparkoval pod obchoďákem a pak zaboha nemohl najít místo, kde jsem auto nechal :mrk,  řeknu Vám, je to o nervy hledat, když jsem si nezapamatoval poschodí, ani sekci v garážích, asi se už ozývá ten němec...

Safrasafra, todle vodněkud znám.... :roker:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sawoy napsal:

A to ti ani nevynadaly že jsi jelito, kopyto a slonbidlo co nečumí kam šlape?:D

nikdo nebyl doma jen kocka se lekla, kdyz jsem se zastavil o vratka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo chlapi. Problém je ten , že já domů trefím vždycky (i ožralej) a tak žádná GPS puštěná není. Takže když jí potom zapnu, tak hlásí že auto stojí 20 km jinde i když ve skutečnosti stojí jenom za rohem . . .   :papa

Největší prča je, že se někdy rozhodnu jít třeba doleva a zjistím , že tam ten pekáč nestojí (150m tam) , tak se vrátím (kupodivu 150m zpět) a on stojí za rohem jen 30 metrů od vchodu :aut   Ale že prý člověk potřebuje i chodit a ne jen jezdit - tak to asi plním :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal dobrý skutek . V areálu kde máme sklad se zatoulal německý ovčák. Rozhrabal pytle s odpadem a vyžíral tam zbytky . Byl celkem pohublý ale nebyl zanedbaný. Měl sem strach vylézt z dodávky a tak jsem na něj zavolal přiběhl k autu a čučel do okýnka . Hodil jsem mu svačinu , zhltnul to jak nic a koukal dál . Spolupracivník mu hodil svou a pes jen zamlaskal , říkám co sním ?? volám  MP ti řekli že přijedou do půl hodiny , neměl jsem čas tam čakat a musel jsem odjet. Jedu kolem Lidlu a říkám si práce neuteče , zajel jsem tam koupil psí konzervu svačinu a vrátil se k němu . Zmateně tam pobíhal , písknul jsem a on opět zamířil k autu , stáhnul jsem okno a chci mu dál konzervu jenže on mě asi nechtěně chytil za prst , říkám si tak takhle to nepůjde . Nechtěl jsem mu to hodit na zem tak jsem to vyklopil na papírový pytlík ale potřeboval jsem ho nalákat na druhou stranu auta , kolega ho tam volal a on tak běhal kolem mě ale pořád né na druhou stranu abych měl čas otevřít dveře a položit to na zem . Najednou zmizel , kouknu do zrcátek kde je a chystám se otevřit dveře , otočím hlavu a najednou vidím pokrčené přední nohy a psí ksich blížící se  do okýnka. Kurna ten previt se rozeběhl a skočil mi skrz otevřené oknu rovnou do klína !! Kolega okamžitě rozrazil dveře a byl venku :D já s konzervou v ruce a cizím psem na klíně se nezmohl na nic, odhodil jsem konzervu na místo spoluzdce a doufal že mi neukousne ksicht !!  Pes byl totálně špinavej , přesunul se na prostřední sedadlo zalehnul a pustil se do konzervy  , rozrazil jsem dveře a mazal z auta ven. Z povzdálí jsme pozorovali jak papá a zasírá mi blátem a vodou projekty a stavební deníky na kterých ležel :D Poté se posadil kouknul na nás a pro jistotu sežral nově koupené anglické bagety na palubní desce :D Poté jsme zjistili že není zlej a dorazila hlídka MP která psíka odvezla . Zozhodil jsem sítě na FB a přišlo hlášení v městském rozhlase , doufám že se brzo dostane zpět k páníčkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vše možný okolo baráku plus vyčištění kotle. Pak jsem si objednal sadu soustružnických dlát no a tak nějak jsem dobrousil tu mysku a pak se vydal na sraz modelářů z Královopolské.. A teď sedíme u krbu a popíjíme víno z Přítluk a k tomu zobem sýr z Goudy.. 

DSC_0071.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu že jsem.byl od rána celej den v práci,tak.nic,přišel jsem domu s maminou dodělal bramborovej salát mísu a hrnec,něco málo pojedl,pak pod ventyl a teď se.snazim ve vodorovně odpočívat a brzo usnu

Včera nemlih to samý a před sebou mám ještě dvě směny,svátky nesvátky 

Letos.sem to vychytal ,no

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...