Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Trošku jsem dneska pobavil řidiče kurýrní služby když si přijel pro balíky na odbavení ani jsem si neuvědomil že jsem jednu větu řekl skoro nahlas a on to slyšel :D

Balíky odbavoval slovenskej zaměstnanec a potřeboval ještě vytisknout odbavovací papíry a řekl 

chvíľočku vydržte, dôjdem to hore vytlačiť 

V tu  chvíli mě nenapadlo nic jinýho než mu odpovědět :D 

Netlačte tolik,abyste se neposral 😂 ta reakce řidiče mě tak chytla a  chechtali jsme se oba dva 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo náročný, nejdřív mi vylítla na dálnici hadice od turba.Docela jsem se lekl ne že ne :D

Když jsem přijel domů tak jsem hned volal PČR, někdo nám vybral schránku 😕

Dneska mám jít na taneční tak jsem si vytáhl oblek, no jaksi jsem krapet vyrostl :D tak jsem ještě musel shánět jiný..

večer na zlepšení nálady jsem si šel s kámošem sednout na kolu a jemně perlivou vodu. Prý z toho nebolí hlava.(velký keci :D :D :D ) 

 

48359975_2398223336916913_194168870087426048_n.jpg

48361841_571807049931183_6488360936053669888_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik, ted je blbe stadium , telo uy nechce a hlavu uz to kaka, jsem ted dlouho na stejne vaze , jednu dobu jsem dokonce zacal nabírat svaly , ale touto cestou jit nechci , takze se zase menilo cviceni i jidlo , ad figura , taky nic moc vsechno spodlo dolu tak mam kolem pasu takovou hnusnou pneumatiku a povisle kozy :D , snad do dubna ta pneu zmizí a co bude viset , odříznem.

btw jako váha je  -40kg ale taky tam dost proběhla zamena tuku za svalstvo , takže vaha stejna ale objem menší . mel jsem 39% tuku v těle , ted jsem na 22% , zatím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ohledem že se v sobotu chystám ke skorobráškovy na Vysočinu tak jsem dnes dopoledne věnoval kontrole 807 a doplnění zimních doplňků do auta. Zítra jedeme k tetce a na hroby před vánocema. Takže jsem dodal pro jistotu ještě jednu deku hodil jsem si do auta pořádné boty a dal jsem do tašky " na přežití " čerstvé sušenky a dvě lahve s vodou kdyby se počasí rozhodlo chovat se normálně zimně a ostatní na to nebyli v půlce prosince připraveni. Zítra jeto  jen po Středních Čechách takže by to mělo být v pohodě i když se budou čerti ženit ale nevím přesně v kolik se vrátíme tak abych to nemusel honit v sobotu ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano my jsme prekvapeni ze  v prosinci mame led snih .... a ikdyz ma auto mnoho veci v podobe asistentu tak "fyzika" najednou jako by byla tabu ....  :D
Docela by me zajimalo kolik lidi by se dnes rozjelo - ne jinak nastartovalo a pak se mozna rozjelo treba se starou "stovkou" - myslim si ze i ja bych mel probelm na zacaku "se syticem" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polozim si otazku Co budu dnes delat.  :D
A odpoved bude - hledat strh.program vcera komplet smazany Nod32 on-line  - trosku to nechapu ale vse kolem tohoto programu je fuc vcetne rozstrihanych veci za cca 3/4 roku.
Dle kolegu jsem prvni komu se to timto programem podarilo vycistit   :myslim

Program vzal cert sice nova verze je silena a vice mene je uz placena ale me se.... no proste stve ze je prace fuc a predstava ze budu zase strihat znova ....
Tolik vina uz snad nedokazu do sebe dostat ...!
"Miluju" pocitace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...