Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No já se pokoušel doobložit předsíň obkladovými panely. Ale obložil mne bacil takovým způsobem, že jsem se potil i u řezání přímočarkou.  Tak jsem to po jedné stěně vzdal.  :(

Jo a včera mne neočekávaně navštívil můj dvorní lakýrník @MilanF1 a vyzvedl si u mne doma letní disky na vylepšení. Tímto posílám veliké díky - na nějakou cestu za ním nebylo dost sil.  :papa

Ale zdržel se alespoň "na čaj"  a tak jsme jako vždy hezky poklábosili . . .  :super     Cca dvě hodinky (nestopoval jsem to) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Míla72 - ČD jsou peklo kvůli "hospodárnosti", aneb peníze házený do kamen (za to bohužel nemůže podnik, ale vedení 😞 - strejda býval u ČD a vyprávěl "hezký" příběhy o odměnách pro vedení, kravinách, co se na vedení kupovaly, aniž by to podnik potřeboval, nákupy služebních aut ....), místo toho, aby se pořádně investovalo do vlaků, jejich dlouhodobé údržby a obnovy ... - je toho dost 😞  - ale je fakt, že co jsem v poslední době jel vlakem, tak to jelo celkem na čas a příměšťáky (CityElefant) nejsou vůbec zlý, co ale nesnáším, je Pendolino - jel jsem s tím 2x z Prahy do Krnova (resp. Ostrava Svinov, odtama do Opavy Slonem (CityElefant) a pak courákem do Krnova) a potřetí jsem jel autem - pro mě neskutečně nepohodlný vlak (nemám kam dát nohy, páč 190cm je 190cm), Leo jsem nezkoušel, Studenťáka taky ne, páč byly v termínech, co jsem potřeboval, vyprodané.

a pro pobavení - ČD Praha-Krnov bez slev (holt mládí v hajzlu a do důchodu sakra daleko) byl za cca 700Kč, cesta P406, kdy tam jsem jel horem kolem Hradce, přes Litovel a Bruntál, z Krnova se stavil na kafe u příbuzných v Ostravě (sestřenka s bratránkem se tlemili, že jsem přijel z Prahy na kafe) a pak po dálnici domů mě vyšla na cca 1000Kč 🙂

@pesastor OK, tak tři ambasády 😄

 

Jo a ať nezapleveluju offtopicem - dneska opravenej mobil pro kamarádku (křáchla displej, zaplaťpámbu, že je to starej stroj (iP 4S), kde se displej mění ještě poměrně jednoduše), přeinstalovanej notebook pro zákazníka vč. vykopírování dat, opravenej dalšího zákazníka notebook (chcíplej kabel mezi displejem a spodkem), opravený kamarádovo rádio (něco málo pájení), zkontrolovaný auto, jestli po opravě neteče chladící kapalina (bodejž by konstruktéra chlazení 406ky husa kopla - spodní hadice je "výmysl" bezmozka), teď konečně klídek, zítra si dám relax a akorát vytáhnu psa na pořádnou procházku (aspoň takových 5km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vertikulaci by ten nas travnik tez potreboval ale to co se z nej "vycese" me desi kam to "odvezt".
Jinak dnesek byl naprosto pohodovej den po ranu kolem 6 rano jsme odjeli "zase" do Brna tam nasledovala dobra kava se zakuskem ..... prosel jsem se po parku kolem hradu a jelo se zpatky na Jihlavu H.Brod
S vecerem Smirice dalsi dobra kava - dnes uz asi 6ta pak Hradec pro "raselinu" v jednom OC byla za 169,- rikam si moc drahe koupim jinde Ok tam jinde u dalsiho OC byla uz za 179,- kytky budu otuzovat  :D
A ted uz u pivecka tady na foru  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jen malý výlet ke stojanu s Naturalem, pak se vzduchem (ochlazení razatně ubralo na tlaku v pneu) a pak vyzvednout nějakou zeleň do AQ. Už začíná pomalu chytat nějakou formu.  😎

Jo a večer s šokovaným výrazem v ksichtu cesta před dům - @MilanF1 už dovezl zpět hotová kola.  :super    No nemám slov - snad jen : DÍKY  :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes ráno cestou do hlavní vsi neočkávaný test brzd. Naštěstí fungují jak mají takže mohu v klidu na STK (musím tam do 1.12. 😞 ) (nahráno palubní kamerou YI Samrt Dash Camera YCS 1015/NT)

 

@RichVa Pozn. moderatora: Prosím nahraj video na YT a pak sem postni odkaz. Děkuji

Jasně, mělo mne to napadnout

 

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, zakoupeny 2x WD RED 3TB tak je implantuju do PC, zatím na Synology nezbylo :D Ale hlavní je že už se vejdu, 1TB na moji hudbu a pár filmů prostě nestačilo, poslední dobou má muzika ve vyšším rozlišení 24bit/192khz i 5GB na jedno CD (Vinyl rip), zlatý mptrosky :D:D, ale poslouchat se to pořadně nedalo teda :D (Ale jo, něco ve 320kbps jakž takž jde)

Jo jinak teda kapacita je jen 3TB, ten druhej je zaloha!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Privrtane nove konzole. Pak chvilku odpocinek a pak urad.. vyridila se rezervace terminu na svatbu a pak jsme to sli potvrdit jeste do hospody kde ma byt obcerstveni. Z hruzou jsme zjistili ze to nepukde protoze v tom terminu tady ma byt festival a to nam nikdo rezervaci na celou hospodu neudela :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...