Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Neni dnes patek trincteho?

Rano jsem aktivne i pres zdejsich minus 1 stupen vylezl vymenit podruhe rele cyklovace steracu v nasem P 106. Dostat se k desce relatek chce vyssi divci + 4x zalomenou golaruku za roh. Relatko origos Pazout jsem vymenil, delka cyklu stejne nejde nastavit. ALE dik silene francouzske kabelazi kolm desky pojistek a relatek = preruseny kablik od centalu k levym blinkrum. Budiz, ten najdu nebo natahnu znova. Jenze patecni storry pokracovala: Zasekly spinac osvetleni v LP dverich. Demontaz a pri vyndani vypadly ze spinace vyhrate kabliky  nekam do sloupku.... Jediny pristup tou 10 mm dirkou pro spinac ve sloupku!!!  Jdu sehnat cyklovac Filcka I, ktery by mel podle @krtek 2 fungovat s nastavitelnou delkou cyklua pak lovit kabliky....... Ze mi zavidite?:myslim

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem dozazimoval loď, jelikož už má mrznout tak jsem motor v lodi, respektive jeho vnější okruh zalil nemrznoucí směsí. Vyndal 15let starou baterku a dal jí do tepla a na nabíječku - po měsíci a půl odstávky už měla s vytuhlým nafťáčkem co dělat, tak ať je připravená na svou 16ctou sezonu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera k večeru nám dala vvýpověď v kuchyni telka,dneska od rána do poledne jsem byl s babičkou po lékařské vědě v sousedním městě HB a tak teprve dneska po obědě jsme s maminou byli návštivit elektro a pořídit novou telku 

po odpolední kávičce jsem se.pustil do instalace,předělat přívod antény a instalace programů 

Je to GOGEN,uhlopricka 27"

už mužem koukat 

 

20181116_172319.jpg

20181116_194649.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes napasovana chladicova stěna+chladič kliky +vody,udělán proplach systému,i termostat šel ven a propláchnout hadici,no bordel strasnej,nová nemrzka do -40, vešlo se 6,5l....teď mám problém na jedné straně kde dostal nárazník ránu a vařil se tak je daleko od výztuhy....co s tím? Jde to kromě samoreznejma vrutama a přidělením natvrdo udělat nějak jinak?

IMG_20181116_192456.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes odpoledne vertikutátorem pojezdil trávník, s dětma pohrabal a už po tmě naložil na káru. Když počasí vydrží, tak zítra doposbírám zbytek sekačkou (nerad vrčím v neděli, ale v pondělí by se mi blbě jezdilo po sněhu), odvezu pryč a třeba ještě pohnojím ;) Už jsem si myslel, že to letos na podzim ani nestihnu 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes opravoval nasledky "patek trinacteho" Vylovit spadly kablik od rozpadleho spinace vnitrniho osvetleni v A sloupku chtelo opravdu "vyssli divci". Jedinej pristup tou 10mm dirkou ve sloupku dveri. Zachranila to mikrou USB kamerka s prisvetlenim. Kablik byl spadlej az nekam ke prahu. Pretrzenej drotik od levych blinkru centralu byl jen drobna chutovka. To  vrabci hnizdou kabelu nad levou nohou neco uuuuudesnyho!!! :potlesk

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...