Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 29. 9. 2018 at 20:22, RichVa napsal:

No a protože se mi příště už kopat nechce (toto se stalo po osmi letech provozu), tak tam vyzdím malou šachtičku s plastovým přejezdným deklem (40X40 cm). Mimo jiné pak tudy půjde i případně vyčerpat obsah (pokud by se bakteriím nedařilo vše žrát).

Tak dnes odebrán šalung z obetonování víka a šachtička hotova. Nakonec jsem ji vyrobil ze ztraceného bednění (15 x 50 x 25 cm) zalitého betonem a vyztuženého drátem. Pro jistotu je podepřeno "železným" I profilem (historická kolejnice co zbyla po zrušení klenutého stropu v chlívech na chalupě)

Tráva přijde zasít až na jaře. Zemina si ještě sedne a bude se dosýpat a vyrostlý plevel "pohnojím" roundapem. 

obrázek z průběhu - ještě je nad tím dozděno dalších 20cm

IMG-20181003-WA0009.jpg.f9806e87c963e47f53073d370b245b22.jpgIMG-20181003-WA0015.jpg.546fcb08193952b2347b40d2e9d2fae5.jpg

a hotovo 

IMG_20181011_174233.jpg.ec65f5c59f851df763b5d596e258243a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes výlet na motorce - "pytlačil jsem v Radimově revíru" - motosraz v Letohradě. Cca 280km. Stěžírky-HK-Vamberk-Žamberk-Letohrad-Ústí n.Orlicí-Česká Třebová-Anenská Studánka-Staré Město-Moravská Třebová (oběd u rodičů)-Svitavy-Polička-Pohodlí-Litomyšl-Morašice-Nové Hrady-Luže-Chrast-Chrudim-Koněpůlky-HK-Stěžírky.

IMG_0016.JPG

IMG_0017.JPG

IMG_0018.JPG

IMG_0019.JPG

IMG_0020.JPG

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem vyzvednul Elu, cestou domů menší nákup. Doma nařezat pár palet aby ségra měla čím topit v mobilheimu. No a po obědě tak nějak relaxačně. Navečer procházka s Elou, Pepinem a ségrou k rybníku a zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venoval jsem se auticku - zacala byt citit klima tak se udelalo komplet "desinfekce" radiator a pak interier predtim vyluxovani a ted asi zitra otreni palubky a vycisteni oken
Osetreni kuze-no toho umeleho igelitu :(
Nicmene byl jsem v HK odpoledne a nepochopim drevaky kteri se cpou dopredu poblikavaji ikdyz vidi ze je ped nama kolona a max predjedou jen jedno auto a pak jedou klidne 10km v kolone .....?
Nedivim se ze slabsi jedinec dupne na brzdy a je pruser /admine promin / na svete.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne sem se dokopal udelat poradne travnik na zahrade - natazene provizorni pletivo kvuli psum, zapujcen vertikutator - a travnik muzu sazet znova :P

43880220_1884046744963665_62887058551309

 

43788411_1884312478270425_79679182425743

doufam ze fotky budou videt :P

travnik uz vyskousen vselijaky
takze dnes sem udelal smesku
park - stinne misto - sport - univerzal

jestli tohle nevyleze udelam na cele zahrade betovou plotnu a natahnu umely koberec :P


 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasel jsem si zazadat o novou obcanku a krom nepotrebnych veci me prekvapila pani kdyz pri foceni prohlasila ze mam bryle ktere jsou zatmavene a na fotce jsou odlesky od zarivek / ano mam samozatmavovaci skla ktera ale byla nezatmavena jen lehce zabarvena / a ze udelame fotku bez "bryli"
tak uz se tesim na nejake "ztotozneni" a vysvetlovani horlivemu prislusniku ze to jsem ja ale bez "bryli" do ted to nevadilo a hle ted uz ano - diskuze na tema
polar.filtr na samotnem fotoaparatu by dostalaasi akadem.status tak ze jsem mlcel a uz ted se tesim jak se budeme stale a vsude dohadovat ze to nejsem ja ale jsme si jen podobny ....
A treba ne a bude to Ok .... ale v nasem bananove tomu moc neverim.  :D

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestal nam fungovat ventilator pri nezavislem topeni - myslel jsme si relatka pripadne pojistky - ee "cokolada" a divim se ze jeste mame auto stale a v provozu :D
Na obhajobu je to v provozu mozna vic nez 5roku ....? Dalo by se to nekde na foru najit kdy se vestavelo topeni do auta ....?

171020183779[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...