Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Netusim nejdriv predjizdel v kopci nad Vrchovinama tak jsem byl v dojmu ze podede jak pojede a pak toto ten ram byl celkem velkej ale vetru jsem si nevsiml - mame ale proti tomuto prcka.
A pak dal kdyz jsem zacal predjizdet pridal? A na brzdach taky stal o dost delsi cas dele .....
Odbocoval pak na Vysokov nad Nachodel - SPZku mel "H" tedy nebyl z daleka mozna koukal do navigace unava .....????
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Add svetla pokud nesviti ani "obrisovka" ...... brzdy hlavni svetla snad ale treti jsou vetsinou LED a ty sviti vice mene stale pokud tedy nepraskne pojistka a nebo neni v haji spinac pak ANO pak to nesviti.
Me to spis prijde jako nejaka hra jako byla drive v Decine Teplicich Hradci a mnohde jinde ....

Minulej tyden se me prejeti do protismeru proti nam stalo asi ctyrikrat z toho jednou primo v Dobrusce pod namestim - pocitove SPATNE a udelat s tim neco / zareagovat kdy je chodnik plny lidi / je podobne .....
 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Lihous napsal:

Netusim nejdriv predjizdel v kopci nad Vrchovinama tak jsem byl v dojmu ze podede jak pojede a pak toto ten ram byl celkem velkej ale vetru jsem si nevsiml - mame ale proti tomuto prcka.
A pak dal kdyz jsem zacal predjizdet pridal? A na brzdach taky stal o dost delsi cas dele .....
Odbocoval pak na Vysokov nad Nachodel - SPZku mel "H" tedy nebyl z daleka mozna koukal do navigace unava .....????
 

Mám dojem, že to auto znám, jestli je to Boxer. :myslimParkuje v Česticích v bazaru. Přijde mi, že buď koukal do telefonu nebo se snad bál větví? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, RichVa napsal:

Bohužel vyšla do míst, kde se bude jezdit, takže jsem to původně dal cca 10 cm pod zem. Za tím následuje "přepad" druhé komory a pak do podzemní pískové čističky a dál do kanalizace. Teoreticky by se tam nemuselo vůbec lézt (pokud fungují správně bakterie). Ale jak šel čas tak se rovnalo a přibyla další zem a dnes je 40 cm pod zemí. Víko se nehledá, to se kope rovnou dolů - mám vyfoceno s přiloženým metrem. Původně to mělo být dočasné řešení, protože v vsi měla být centrální ČOV. Nyní nám udělali nové asfalty na místních komunikacích, ale opět tam nechali jen jedny roury -> takže ČOV v nedohlednu.

Dnes se mi podařilo odpad z domu úplně zprůchodnit. :D (nejprve teplá voda do odpadu, trochu víc sypkého krtka a zalít teplou vodou, nechat hoďku působit, trocha šťourání perem, pak opět teplá voda, krtek, zalít teplou vodou, po půl hodině napuštění čtvrt vany teplé vody, odšpuntovat aby to dostalo "švunk".  Po dvou spláchnutích toalety už pero na nic nenaráží a vše teče jak a kam má)

No a protože se mi příště už kopat nechce (toto se stalo po osmi letech provozu), tak tam vyzdím malou šachtičku s plastovým přejezdným deklem (40X40 cm). Mimo jiné pak tudy půjde i případně vyčerpat obsah (pokud by se bakteriím nedařilo vše žrát).

Pero to nepociti , ale chtělo to vzít wapkou s nástavcem na odpad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lihous napsal:

vcera odpoledne opet auto v protismeru

Mě to přijde, jako že se vyhýbal větvím do silnice. Měl ten náklad docela vysoký.

Jinak já byl dnes překvapen autem (osobákem) v protisměru někde u Hanušovic. Nechápu, proč jel po druhé straně, možná něco ladil na mobilu ;)

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous  To přejetí do protisměru je i při tom mizerném videu evidentní - vyhýbal se "nízkým větvím"  :bojim   Na druhou stranu jsou ti co to nakládali "promovaní inženýři"  Stačilo to naložit místo na pravou na levou stranu auta a polovina problémů je vyřešena . . .  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Milan+ napsal:

Pero to nepociti , ale chtělo to vzít wapkou s nástavcem na odpad. 

To je to, co mi chybí k výbavě mé wapky :-(  Jen musím sehnat se správným "konektorem" , i když nevím, jestli to má v mém případě cenu. Jednak můj BOSCH Aquatak 110 je už pětiletý a soused na chalupě je instalatér. Takže pokud by se nepovedlo samodomo, tak by nastoupil on. I když teď s i o víkendech vrací domů kolem sedmé večer  - jako každý šikovný řemeslník nestíhá.

Jo a perem to jde, jen musíš být trpělivý a poctivě chvíli šůrovat - jako když pucuješ komín - nebo babu :D

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme v laznich a uzivame si dokonale pohody  - u stolu mam 4 zensky tak zese nenudime po vecerech :)
Nanestesti Velichovky nejsou velke a nam staci vino ..... :) 
Jako relax doporucuji - jen co se nezmenilo je moznost pripojeni WIFI na jejich sit proste mam smulu - ale nevadi - odpocivame ...!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však proto ji máš přítulku. Páč sám jsi si určitě naplánoval v jejích očích nějakou zbytečnou aktivitu. a ona Ti dokázala jak umíš být šikovný když chceš. :D

No já už od pondělka léčím moribundus. Dnes už je to vcelku snesitelné ale kašel jsem měl v prvních dnech takový že jsem nemohl ani spát. Včera jsem byl na pracovním pohovoru prý se ozvou příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 10. 2018 at 14:33, KoudaK napsal:

Dnes naloženo 18 špekoňů na neplavce..

taky musim nalozit na "vanocni lenoseni"
Veno - letiste uz nee ?

ja dnes si musel po servisakovi opravit auto - netopilo i po vymene ventilu topeni - zjisteno ze jde do ovladaciho prvku podtlak stale - tak sem podtlak odpojil :P- nechapu jak to ma u fjordu fungovat
ve studene zavrit - v teple otevrit - az na to ze to je zavrene furt

mozna problem po vyhorenem motoru zapojily asi neco blbe :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nam byl prechodnym domovem veletrzni komplex v Lipsku - je tam klasika veletrh / burza hracek - zensky si prijdou na sve vanoce v jedne hale tam uz "byly"
Parkoviste tusim 6 Euro a vlezne 14 Euro - popravde je toho tam na koukani rok od roku mene a mene ale je zase fakt ze tam jezdime uz snad 12roku ......?
Trosku skoda ze se neda vetsinou platit kartou jinak kafe klasika cca 2,60 Euro a v prodejne se "suvenyrama" 1,50 EUro tak ze za nas Ok
Ale i tak DOPORUCUJI jako "vejlet" asi OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Fruktis napsal:

Vsak tu vena psal ze dostal podepsat vypoved...kdyz se mu nelibilo ohodnoceni

JJ psal jsem to. No přetah na letišti byla celkově velmi zajímavá zkušenost. A i přesto že dojíždění na letiště bylo otravné tak se snažím se tam vrátit ale na jinou pozici a k jiné firmě. Aeroplány mám rád a zajímají mě asi tak jako každého kluka od malička ale nejsem takový ten blázen který když zvedne hlavu aby se podíval tak hned podle tvaru křídel nebo podle umístění motorů začal z rukávu sypat technický detaily toho kterého letadla to ne ale ta možnost dostat se opravdu na dotek k těm obrovským potvorám byla hlavní motivací tam jít pracovat. Poznal jsem tam že stejně jako máme tady mezi sebou " svoje blázny " tak že stejně takový možná že ještě větší blázni existují mezi mechaniky.  Vím jistě že dostat se k letadlům takhle blízko se mi už asi nepovede. Ale bohužel toho že bych ukojil své zájmy toho se nenajím a složenky to za mě nezaplatí. Proto jsem tam skončil. Navíc když jsi uvědomíš že to éro má cenu XXXX miliard a když ho máš zapřažené v tahači tak je to celé na tvých bedrech a i sebemenší škrtnutí si o něco jde škoda do milionů a ty bereš podprůměrnou mzdu a žádná pojištovna ti neudělá pojistku na blbost tak to je vcelku jako dost stresující i když toho stresu tam je oproti ježdění s busem každou směnu násobně menší množství ale je tam.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...