Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

35 hospod odzasobovano
7 hospod jaksi zavreno
3 hospody sem zasoboval 2x - poprve zavreno - druhy pokus tak 50:50

ve finale mam trochu prelozeno - mladej bude stastnyjak svin kolik jsme mu vydeleli penez

nej doufam ze taky pusti chlup a dnesni svatek zaplati jak svatek - jestli ne seru na to a svatek/vikend uz nejedu !!!

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nejdříve dovezena kárka dříví na chalupu 

 IMG-20180928-WA0000.thumb.jpg.ecd6edd0bc778f2aed59120cf38848b6.jpg

a pak nastala horší část dne - otevřít první komoru septiku abych se dostal k odpadu z baráku z druhé strany. Je tam někde ucpávka - pero trochu prošťouchlo, takže částečně teče (hurá, už nestojí voda v hajzlu), zítra bude pokračování. Pokud se nepovede, tak v týdnu povolám profíky.

IMG_20180928_175100.jpg.572d3d4aad4bf3de2346e5a0675e6795.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera oslava dvaapadesátin..... Dnes úklid a nachystání Burgmana na zítřejší výlet směr Východočeské moře, Nové  Město nad Metují, Náchod, a tam dál až do Teplic nad Metují, cestou z5 bych se v Hronově chtěl stavit za Péťou, nemám na něj phonenumber, moje je 727xxxxxx, tak se mi třeba ozve.:)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

ta zumpa (septik) mi prijde nejak nizko ?? to je novy standart ?? hledat kde mam viko ?
nebo se zahrada rovala kdyz uz bylo zabetonovano ??

 

Bohužel vyšla do míst, kde se bude jezdit, takže jsem to původně dal cca 10 cm pod zem. Za tím následuje "přepad" druhé komory a pak do podzemní pískové čističky a dál do kanalizace. Teoreticky by se tam nemuselo vůbec lézt (pokud fungují správně bakterie). Ale jak šel čas tak se rovnalo a přibyla další zem a dnes je 40 cm pod zemí. Víko se nehledá, to se kope rovnou dolů - mám vyfoceno s přiloženým metrem. Původně to mělo být dočasné řešení, protože v vsi měla být centrální ČOV. Nyní nám udělali nové asfalty na místních komunikacích, ale opět tam nechali jen jedny roury -> takže ČOV v nedohlednu.

Dnes se mi podařilo odpad z domu úplně zprůchodnit. :D (nejprve teplá voda do odpadu, trochu víc sypkého krtka a zalít teplou vodou, nechat hoďku působit, trocha šťourání perem, pak opět teplá voda, krtek, zalít teplou vodou, po půl hodině napuštění čtvrt vany teplé vody, odšpuntovat aby to dostalo "švunk".  Po dvou spláchnutích toalety už pero na nic nenaráží a vše teče jak a kam má)

No a protože se mi příště už kopat nechce (toto se stalo po osmi letech provozu), tak tam vyzdím malou šachtičku s plastovým přejezdným deklem (40X40 cm). Mimo jiné pak tudy půjde i případně vyčerpat obsah (pokud by se bakteriím nedařilo vše žrát).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu a jiste se zacinam bat za volantem ....
Ne dnes ale vcera odpoledne opet auto v protismeru a chovani ridice no prinejmensim zvlastni ....?
Viz hodne stazene video.
Sam sebe se ptam na co mame pravidla kdyz vetsina nedava smerovku hromada aut jezdi s odpojenym prednim svetlem na leve strane pripadne komplet odpojenym zadkem - tedy uz nesviti nic - potkal i debila / admine promin /
s odpojenyma brzdovkama.
Vcera D11 nasledne odpoledne v radiu dalsi doveda na dalnici v protismeru smer "Rozvadov" nereknu nekde kolem Jablonce tam se splest neni zadny problem neb znaceni jake tam bylo ..... a mozna jeste je .....
Ale na D11 ?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...