Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 6 hodinami, Scratch napsal:

z moravy neni ani vino dobry :D 

http://www.ceske-vinarstvi.cz/

Je vidět,že si fakt přes ten chlast začátečník... :D Nesmíš lézt do těch velkých komerčních vinařství který ti prodaj kde co když zjistí, že jsi z Prahy.  :cool::papa

Mi třeba jezdíme každý měsíc do Přítluk do jednoho malého vinařství ke známýmu a každýmu to šmakuje.. I Markéta od @StibTo si šmakovala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastava obdobi 2-jitych tras
zacinaj se nam ty auta sypat pod rukama takze s kolegou jsme si daly 20 mist PH4 a okoli a 23 mist PH7
samozrejme do trandala kterej ma nejlepsi leta za sebou a ve finale jsem jeste opravoval prasklou hadici na mezichladici voda*olej

ale dojeli jsme - jeste ze zitra s kolegou dostaneme nase mazliky, uz se tenhle zacatek tydne nesmi opakovat

a to jsem se dozvedel ze dalsi kolega si vzal moje auto ze servisu a po 30km rozmrdal predni gumu na sracky
to by nebylo tak blby stat se muze ale 3 hodiny cekal na  odtahovku protoze nemohl najit klic na kola - kdo zna tranzity vi ze kompletni naradi je u spolujezdce v kastliku
a ze jsem si tu vybavu z nasich vraku doskladal do kompletnosti - par dilu tam chybelo

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, radim.1008 napsal:

Dobrá story. :D :super

Dnes jsem se seznámil. Na delší dobu moje nové kamarádky. :mrk

Tohle znám, mám šestkrát operované levé motocyklové koleno (sejmulo patník po tom, co mi nedala přednost Avie u letiště v Novém Městě nad Metují v květnu 1995). Ale já už mám svoje, francouzské, tedy fofrklacky.... Jen orthoped vyhrožuje, že už není do čeho řezat a po sedmé to bude umělé a z titanu....

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem se vratil z Podebrad jel jsem po stare ale i tak jsem nastradal cca 20min zpozdeni kdy na tech rovinkach auticko jelo hooodne nad limit povoleny ale byl klid a prazdno.
V Podebradech prijemne prekvapeni u nadrazi parkovani sice zpoplatnene ale na 24hod jen 10Kc coz je TOP na lazenske mesto :super

Ale co me prekvapilo jel jsem si tam pro baterku do kamery a ac typ sedel sla nasadit na kameru spustit taky do cca 10vterin hlasila "ze baterie neni kompatibilni a nejde pouzit" nasledne zmizela cerna obrazovka a kamera se vypnula ?
Cekal jsem ze nebude komunikovat jako ze neukaze cas fce atp ale ze to maji kluci z japonska takhle posefovany to jsem netusil ....

O par roku starsi kamera s neog. baterkou funguje a navic jde i komunikace tedy cas fce atp .....
Netusi zde nekdo jak to pripadne obejit - zkusil jsem jen v polnich podminkach izolovat piny ale nezadarilo se .....
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera v Kromerizi podivat se na drona tentokrat uz dospeleho v kat.profi - bohuzel pan i ja nebyl schopen zprovoznit antikolizni system natoz autonomni letani tak ze zustalo jen u "vejletu"

Dnes v BRNE nejdriv na kave v Udolni - ano kancelar ombucmana pak se prosel klasika po parku pod hradem no a pak cesta zpet .....
 

230920183520.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je vikend valim se na gauci
v sobotu jsme meli vitani obcanku a chvilku na to dorazil kolega z prace ze se stal dedkem - tak jsme trochu vnoucka zalily - bohuzel s manzelkou ani dcerou se uz 15 let nevidaji ale aspon mu s tydenim spozdenim napsala
coz se cenni - jak z toho byl nameko to nezazijete kazdy den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dlouhe chvile strihl par veci z cest mala ochutnafka ..... Je toho ale tolik ze by se uzivila ON_LINE TV
Jen pro "stourali" toto je zasadne zkomprimovano pro dalsi pouziti plne HD mame samozrejme doma a NEZVEREJNUJEME HO!  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1404927025_zmenenpetah.jpg.4219d2bcb40116ca4411af80e6834707.jpg

 

Dnes poslední denní směna na přetahu ČSAT. Takže jsem si dovolil vyfotit co není dovoleno.  Pro neznalé letadlo Airbus 319 a tahač Douglas 8.  Po začátečních peripetiích jsem si tam vcelku zvykl, na začátku měsíce jsem byl přeřazen k jinému " učiteli "a i se mi tam začalo líbit. Bohužel finanční ohodnocení této velmi specifické profese je velmi tristní. A i když mi víc než hodně vyhovoval systém služeb kdy jsem pracoval 14-16 dní za měsíc tak jsem po zralé úvaze tuto štaci ukončil protože abych polovinu volných dnů strávil za volantem BUSU protože bych musel dorovnat rozpočet by nemělo žádnou logiku. Volant BUSU jsem si k této práci chtěl nechat jen když budu chtít se svézt  a ne muset jezdit jako hodinář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo když jsem byl u výběrka tak jsme se domluvili na částce kterou chci tu jsem dostal v první výplatě ale druhá byla o 3000 méně než jsme se domluvili a když jsem manažerovy tuto skutečnost připomněl tak mi tu dohodu zapřel. Navíc ani neměl snahu navrhnout nějaké řešení co s tím udělat abych mohl zůstat.

Lukáši potkat mě možná potkáš ale na bus se nevracím nastálo nechal jsem si brigádnickou smlouvu  budu teď pár týdnů brigádničit a při tom hledat něco jiného.

Popravdě tahle štace na přetahu mi ukázala že to jde i jinak než mít tu kulatou lopatu celé dny v ruce abych si vydělal na chleba takže budu koukat po něčem kde nebude volant tím hlavním vercajkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...