Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No tak kluci přestaňte se škádlit.

Já jsem se dnes byl svézt busem . A proč no protože na rozdíl od kolegů a kamarádů už to mám tak že nemusím ale můžu se svézt kdy chci. Takže jsem si střihnul krátkou ranní od 4,30 do 12,30 a jsem tak nějak spokojen možná půjdu ještě příští pondělí ale to bude tenhle měsíc vše. Nesmím to přehánět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebududu psát, co jsem udělal dnes, napíšu,co udělám zítra. Ráno půjdu k očařce, kontrola očního pozadí, takže až mě rozkapou oči, vezmu si bílou hůl, a celej den budu nadávat, že jsem si raději nedal panáka metanolu.... (obrazně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa

Proc nedobrovolne? Vzdyt fotky jsou pekny. :D

ja toho dneska moc nestihl.

rano jsem byl odvezt matky fobii do servisu na velkou prohlidku, kdyz jsem mel dobrou naladu tak jsem si rovnou skocil k zubari :D nez jsem se nadal tak byl obed a chvili po nem mi volali z prace ze musim jit na nocni. :(

fuj tajbl 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 9. 2018 at 8:49, Péťa napsal:

@Espero Kluk testuje hry pro firmu? To by se našim taky líbilo, ale já bych s nima asi nevydržel :D

Kluk netestuje, má PS2 a když nějaké hry dorazí až do konce musí přijít výměna. Oni tam točí hry jako z bazaru, takže třeba koupíš za 250, prodáš za 170, takže rodíl je snesitelný, myslím finančně. Ono to jde řešit počtou, ale já to nemám rád, kdyby to bylo poškozené, nic si na nikom nevezmu, takhle to tam rovnou vyzkoušíme... A já to vydržím. U nás to máme tak, že já obydluju 2. podlaží a kluk to 1. nemusíme se ani potkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...