Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, Péťa napsal:

Přidělán držák parkovacích lístků:

 

A vyvrtána dvanáctka díra, do které jsem vsadil tlačítko s Jablotronem RC-85 pro otevírání garážových vrat. Konečně po víc než roce můžu z auta vyhodit bezdrátovou klíčenku, kterou jsem vozil.

 

Mame nejakou   asijskou alternativu? Potrebuju na moto.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem u veterána R11 se chtěl pustit do nátěrů náprav, poloos a spodku, co mi ještě zbývá po rekonstrukci. Původně jsem to chtěl postavit na asi tak 25 cm vysoké špalky, ale nepodařilo se mi to, hever z výbavy se mi na zadních kolech kácel a hrozil malér. Počítal jsem s něčím takovým a pod kola jsem podkládal nejprve slabší prkna, takže se nestalo nic.  Tak jsem to nechal zatím zdvižené jen na předních a zajel do Prahy  koupit pojízdný hydraulický hever a zítra to zkusím s ním. Zvednout to musím, abych se pod to nejen vešel, ale byl tam schopný taky něco dělat. Ažž natřu nápravy, poloosy atd natřu spodek Tlumexem a jako třešničku na dortu stříbřenkou na kamna výfuk a kupodivu i katalyzátor. Že tam je z r. 85 katalyzátor jsem koukal jako na zjevení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes byl v plánu výlet do " Itálie " byl jsem na natáčení nějakého amerického seriálu. No a protože jsem byl tou mojí italskou pastí tak se samozřejmě stalo že se lekla práce a po asi hodince popojíždění v rámci toho natáčení se zpod kapoty vyvalila pára a bylo vymalováno. Naštěstí tam byl MJSytic a ten mě zastoupil a pak už jsem zbytek dne strávil ve společnosti MJ, jeho sestry ,Verýska a Milana+ takže to byl dost dobře strávený den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v Žamberku na pouti a obědě u mojí maminy. Cestou domů, kdy řídíla Zůza, jsme nedostali přednost od bílého Touranu. Jeli jsme velkým a málem jsme o něho přišli. :( Nevím kolik tam bylo místa, ale bylo to o chlup. Dotyčný ani z vedlejší nepřibrzdil. :bacha  Sedět za volantem, tak to otočím a pod kopcem na křižovatce ho dojedu. :bacha:bacha

https://goo.gl/maps/5QqrzKNJ1po

A jinak jsme si dnes přivezli nové auto, které jsem vyhrál v tipovačce. Zradil jsem. :mad: 

 

DSC_4056.JPG

:D:D:D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

konstruktivni kritiku beru, tyhle kecy fakt ne ty zrcatko z kelly, aspon si nastuduj co v tom kelly vlastne prodavaji 

Petře, co myslíš, odkud jsou, holka je má na skútru. Jsou  vcelku elegantní, ale hodně proflakly. 

1536514001156..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...