Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes jsem se celý den poflakoval, budiž mi k dobru, jelikož mimořádně pršelo,věnoval jsem své volné chvíle on TV Sebastianu Vettelovi a Kimmi Raikonnenovi. Formule 1, to nevynechám. Zbylé časové rezervy jsem věnoval  vyčištění červeného krasavce P3008. Kontrola oleje Buráka a spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera M.Trebova setkani s clovickem ktery me dokazal podrzet v case nepeknem - bohuzel po skoro 10letech - navsteva tamni restaurace Exkalibr a pred timto kava na "kruhaci" u turku - nebyla spatna.

Dnes trosku divocina ale ziju rano ve 3,25 budicek a odjezd do Chotusic na burzu zprvu to vipadalo Ok ale pak zacalo prset a bylo to KO - prospal jsem cast dopoledne v aute chvilku koukal na Tv ....
No parkovali jsme vedle generacne mladsimu modelu a neda se rici ac nejsme priznivcem teto rady ze tam je jista elegance i proporcne to nebylo spatne - bohuzel  "vybava GT" mluvila za vse ....
 

010920183425[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bydlel do r.1985 na ul.Bránské téměř náměstí.  Potom do r.1989 v Liptovském Mikuláši - z leva Tatry z prava Tatry. Potom rok Brdy. Zatím zbytek života Polabská nížina, ale Orlické hory jsou mojí srdcovou tentononc.Motocyklovou. :) Cherchez la femme...

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, jsou tam krásní jeleni, rozhledna. Ja jezdím k té věži vedle, k vojákům. Na druhé plošině mám dvě antény. :) A na Pastvinské přehradě hlídám četnickou ponorku... :D  A v úterý jedu na Masaryčku spáchat nový směrový spoj do salonu republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak standartni sobotni akcicka
s kolegou jsme byly v praci - cely den v desti - fakt luxus smena
rano felda pres strechu v poli - vyletela z esicka kousek od firmy
o 30 minut pozdeji nejaka mazda MX5 nebo neco takoveho maleho pod plachtou a o kus dal naraznik ve stejne barve u piskovny ve Veltrubech
Praha v pohode jen jaksi turisti s destnikama a plastenkama - nebylo na co koukat - skoda

cestou domu po dalnici
0-8 km zuzeni na 2 pruhy - zvykly jsme si nastesti se tam da bezoecne jezdit 80 -100
25 - 28 km zuzení na 2 + 1 pruh - tusim ze o vikendu to zmeni na 1+2 a uz v kolone
29 km polak poslal kamion s privesem do prikopu prives skoro v poli - kamion na silnici
31 km nehoda 5 aut - polska dodavka s platakem - dalsi polska odtahovka s platakem dodavka Kosik.cz nejaky nemec v BMW a frarej s mazdou 6
a ve finale vola kamarad jestli mu pomuzem stehovat - teda uz mel prestehovano nastesti - takze jsme dorazily jen na ten zaverecny uklid

a zitra uz je v planu dorazit na jednu uklizeci akci ke kamaradovi ktery otevira hospodu ve vedlejsim meste

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎30‎.‎7‎.‎2018 at 21:07, Charlie 1 napsal:

vzal jsem to zbiječkou,takže co ulítlo tak to ulítlo,bude mi to dělat kamarád co se tím živí,každopádně mezi obrubníkem a spodním napínacím drátem pletiva budou 3cm mezera,obrubníky tyto https://www.best.info/nas-sortiment/obrubniky-a-zlaby/best-linea/ ,protože sloupky mají průměr 8cm,podhrabovky jsou v 3 m délce drahý a hlavně jsou široký pouze 5cm to jsem nechtěl

obrubník.jpg

Tak jak pokračuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vyměnil lambda sondu před katalyzátorem a potíže zmizely :super

Asi dva měsíce mi občas  "zaškytal" motor. Neměl jsem možnost v blízkém okolí diagnostikovat příčinu, tak jsem nejdřív vyčistil hrdlo škrtící klapky , potom jsem vyměnil svíčky a nakonec zkontroloval vizuálně vstřiky a nic nepomohlo. Díky předsedovi, Štěpánovi, @SV 24 v jedné osobě byla diagnostikována vadná lambda sonda. Porucha odstraněna. :super

Tímto bych chtěl poděkovat za ochotu a vstřícnost @HUGO BOSS, @Pe.Tr, @badisak a ještě jednou @SV 24 :super :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...