Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

tohle 2 roky zpatky sem mel ale obracene - manzelce dorazila pokuta ze prej v praze sem jel rychle
koukam na ni a rikam - ja snad jezdim s obobakem po praze ??
byla s hholkama v aqvapalace a vzala cely ujezd krasne 70 :P
mela to za 1000 a 2 body tusim

ja za posledni 2 roky v dodavce ani tuk - coz je docela divne

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Zodiak napsal:

Dnes ráno, pošťák zvoní.... ne dvakrát, jednou. Obálka s modrým pruhem...Pane, vy jste jel někde rychle. Povídám, že já určo nee, no dopis z Litomyšle. Manželka. Vezla dcerku k bábi do M.Třebové. Ve výjezdu z Litomyšle na Svitavy je měřený úsek. Pozdrav za tisíc korun. Zbytek dne místo výletu na maxiskútru dodělávka plotu.

Litomyšl je prflaklý i bez tohodle,se tam dost často merilo i na té 40 bez úsekovky. To ale PČR. Sám jsem tam byl dvakrát odlapen.Ale vždy to dobře dopadlo.  Dokonce bylo v rádiu, že tam na to na město byl přijat nějaký počet osob. Asi potřebují naplnit kasu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona když má drahá polovička jede někambeze mne, tak nevidí a neslyší. Cestu tam sice zná nazpaměť, ale co je to platný, že. Loni mi takhle přišel pozdrav za 600,- z Kocbeří (Dvůr Králové n.L) i s fotkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu jsem měl poslední denní od čtvrtečního rána prázdninuju s Pepinem. No prázdninuju trošinku jsem se po věnoval 807 nesvítil mi panel klimatizace a bylo potřeba zase trochu uklidit v autě Pepino statečně pomáhal tak dostal za odměnu autíčko. Dnes jsem byl konečně vrátit prázdný flašky z víkendu co se stříkali tady u mě auta. A odpoledne - navečer mám nějaké společenské povinnosti. A do roboty jdu v neděli na noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou 807 stojí od včera v garáži a jezdím C2 motokárou a tam se do kufru po odsunutí zadních sedaček vejdou 4 bedny na pívo.

A to jsi dobrovolně utratil prachy za to že se budeš chodit mučit pohybem ?

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...