Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Charlie 1  Souhlas nemam zadny net / ani tel / byt jsem na dnesni dobu mega zpatecnik a jsem spokojeny ....
Ale pokud mam za stejnou cenu vice neni v tom problem a na cestach se data daji sdilet / udelat si bod / a je o zabavu postarano.

Nase pristi Audio i Video to predevsim bude prave na tomto postavene.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejším zápřahu dnes odpočinkovější volno. Ráno něco vyřídit se ségrou pak honem odvézt našich auto na myčku ( zítra jede na STK), na 9 byli objednaní kluci na dokončení Mondea když jsem viděl jak se tváří tak jsem si říkal že se s tím budeme mordovat celé dopoledne ale za hoďku a kousek to bylo hotové. Po obědě přijel skorobrácha se kterým jsme byli domluveni na rekognoskaci cesty na příští pátek kdy budeme převážet z Neratovic mobilheim k němu ke Světlé nad Sázavou při té cestě jsme vzali i druhého skorobráchu který pojede také a hlavně vyřídil ještě nějaký materiál který tam bude potřeba ten  jsme vyzvedli a odvezli ke Světlé  a odtamtud domů, přijel jsem před osmou a na tachometru + 300 km.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vylet praha tabor a zpet...cestou tam pres benesov pohoda...cesta zpet na strakonicky nehoda...misto hodiny deset jsem to jel tri hodiny...fakt nechapu jak se ctyri auta dokazi srazit na rovnem a prehlednem useku...i kdyz mozna chapu...kdyz si vzpomenu na to plesaty hovado v oktavce co muselo zrovna predjizdet v zatacce a pred horizontem...jet o kilometr v hodine vic...uz sem nepisu...:grr:roll 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel z Prahy po Strakonické kolem půl páté  naštěstí bez incidentům cesta volná. Směr do Prahy popojížděl od Chrašťovic až do  Mirošovic. To ale nikdy nepochopím, jak to, že když je rovná silnice bez omezení, jen zhoustne provoz, tak najednou kolona až zastavuje a zase rozjíždí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to velmi jednoduché. Podívej se na to co někteří " řidiči " dokážou dělat kromě řízení. Telefonování ,SMSkování a jiné brikule s telefonem jsou dnes normální činností při řízení. On přece musí nějak využít čas který strávý za volantem i produktivněji než jen řízením vozidla. No a pak stačí dva tři takový experti co vejraj do founa a nedokážou adekvátně reagovat na vzniklou situaci.  Jako nepochopím proč nejsou lidi schopní se naučit když už musejí telefonovat používat HF sady však když mám na auto za milion tak mám na to buď si připlatit za radio které umožní propojení telefonu tak aby se dalo telefonovat při jizdě. A když se mi nechce na tento způsob telefonovat tak blbé  " ucho "   ( HF sada pro volné ruce) stojí od 300 do "___________

  Já obyčejný zaměstnanec který osobním vozem najezdí do 20 000 km/rok. A stráví v autě hodinu a kousek ráno a když jsem pořídil 807 tak koupil Parrotta za pár stovek . Fakt to nechápu když dnes má většina aut telefonování vyřešené továrním způsobem proč to nevyužívají.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro je úměra, že čím dražší auto - tím větší pravděpodobnost "founa" na rameni. Vidím to i našeho majitele (obou) A když mu to cestou do Schwandorfu řeknu , tak " to nestojí za to to řešit " a pak takhle jede 1/3 cesty.

To jsem pak rád když řekne  " Hele nechceš řídit radši ty? "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde že ty lidi jsou paranoidní že by je někdo mohl odposlouchávat nebo tak něco. Přitom to jde snáz než že někomu píchnu " štěnici " do auta. 

Ano já se přiznám že čas za volantem pokud je to nutné taky využívám k řešení telefonátů. A nebo když jsem jezdil s busem tak jsme se skorobráchou dokázali prokecat 3-4 hodiny bez problémů ale to bylo takové to tlachání jako bych kecal se spolujezdcem žádná vážná témata na která by se musel člověk soustředit. Ale  za volantem telefonuju zásadně přes nějakou HF sadu. A když není tak dispozici tak přes hlasitej odposlech na founu tak abych founa nedržel v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No  do sluchatek si pousti "hudbu" ....
A ne zridka jim jeste vyhrava zabudovane radio s fci HF - ale kdo to dokaze sparovat a "zdrzovat se".
Zrovna ted u nas v Dobrusce moc pekna mlada holcina v OKTAVCE prehledla STOPKU - znam to tam tak ze OK ale pocastoval jsem ji to ano :mad:
No i ona se zacervenala a doslo ji ze to bude na jeji strane chyba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, RichVa napsal:

Já jel z Prahy po Strakonické kolem půl páté  naštěstí bez incidentům cesta volná. Směr do Prahy popojížděl od Chrašťovic až do  Mirošovic. To ale nikdy nepochopím, jak to, že když je rovná silnice bez omezení, jen zhoustne provoz, tak najednou kolona až zastavuje a zase rozjíždí. 

Nekde u chrastic byla ta nehoda...tak ono to chvilku trva nez se ten strudl rozjede...jinak z prahy tam v dobe nehody kolona nebyla...auta stihly projizdet jak to pcr poustela kyvadlovez druhy strany to byl des.....a co jsem cetl zpravy tak to zavinila zenska s mikrospankem...nastesti jen lehka zraneni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...