Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 11. 7. 2018 at 16:11, Fruktis napsal:

Pri delani mrkvovych karbanatku jsem se priucil jak rychle se dokaze zazehnout vyprsknuty olej na rozpalenou plotynku...to byl takovej okamžik a takovej plamen...ze jsem nevedel co drive...nastesti uhaseno nasilne uterkou v samem pocatku:aut

No nebyl si na Kokoříně kde jdem dělal ukázku se jménem: pánvička. Je to vidět.. 

large.DSC_5272.jpg.38fe730ed61774617abb3aedca0ab12e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, KoudaK napsal:

No nebyl si na Kokoříně kde jdem dělal ukázku se jménem: pánvička. Je to vidět.. 

 

No nebyl;) takhle jsem si to zase zaryl do morku kosti...ze nemam splichat olej:aut

 

Jinak aktualne stojim na letisti na parkovisti u zavory vyjezdu...to je sranda...5 z 10 od zavory couva k pokladne...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem udělal dneska? Ráno při cestě z noční něco málo pokoupil,doma lehce posnidal a celý dopoledne prochrapal s přestávkama,celý odpoledne proválel při tv,teď projízdim zprávy a pak opět zachrápnu u nějakýho filmu,to je u mě normální :D

Musím využít jednou po delší době trochu volna že jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal to že jsem se vrátil z dovolené a rovnou od volantu zasedl ke krájení a obalování. Osm pater sušičky a půl čtverečního metrů řízků (dnes za slabý dvě hodiny, ostatní jsme denně zkonzumovali na místě). Teď už jen nohy nahoru a čekat než je ženský usmažit a vyndají z lednice Géčko.

IMG_20180713_173242.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si první, třetí, čtvrtý a šestý pruh - ovšem fotka může klamat. Na mysli jsem měl klasický překlad (cihla), ale na koso by to taky bylo zajímavé jen poněkud pracnější a špatně se pak řeší vazba obkladu na zeď (sokl) tedy pokud o ní uvažuješ.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší dcera dospěla do fáze že jí upravená vyvěšená postel nestačí tak jsme jí pořídili patro dvojlůžko. Původně jsem chtěl něco vyrobit ale nekupte to za litra i s matrací :-) sice nějaké laťky na výměnu a pár dírek navíc ale nic co by nešlo vyměnit nebo zalepit

20180715_145626.jpg

IMG-7fff2c0540219a4157a9e76d1277f6aa-V.jpg

IMG-96582b1aaa5f37113a82a95d773dbec5-V.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem si chtěl užít v klidu někde u vody. Nakonec jsem měnil na Peugeotu výfuk a u dědy na Fordu klínový řemen :D říkám si to by mohlo stačit jede se k vodě.. Tak nic ještě jsem musel na zahradu a opravit gril :D nakonec to bylo docela rozlítané že jsem rád doma :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední denní dvanáctka zítra volno a v Út na noc . No mám toho docela dost. Od Pá tu je na prázdninách Pepino tak budeme zejtra prázdninovat práce neuteče nemá nohy a protože nemá ani ruce tak se sama neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja konecne hrube dostrihal zaznam - dnes vzniklo za odpoledne cca 5hod bez vina asi 16min cisteho produktu / jeste to detailne doladit.
S vecerem kdyz jsem uz zase skoro nevidel a napady udelali papa,zalil zahradu a ted pokukuju po nejake alternative v podobe dronu ....
"ALE" ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jsem po infarktu, tak jsem si sepsal asi 10 veci a navstivil od rana do ted jedinycho slusnyho mechanika na Fancouze v Trnave. Vsechno udelal, akorat bude shanet levy zaves kapoty na Pazouta 106 pred faceliftem. Nevite nekdo o nejakem??? Pri pokusu o vykradeni auta se ten zlocinec dostaval do kapoty pajcrem a zaves utrhnul stejne jako kulicku atevirani L dveri. Ta sla opravit, zaves NE.:myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...